کوتاه و مختصر Seeden: این زمان را به بازی توپ در فاونتن ولی

بهار است که در اینجا اگر شما پایه آن بر افزایش فعالیت در این زمینه توپ را در چشمه دره ورزشی پارک.

در اینجا نگاهی به آنچه در محلی ورزشی جوانان لیگ انجام می دهند به پا زدن کردن 2020 فصل بهار وجود دارد:

چشمه دره دختران Fastpitch Softball برگزار خواهد شد مراسم افتتاحیه در 5:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 28. روز افتتاحیه بازی ها در روز شنبه.

لیگ مقامات می گویند چشمه دره دختران Fastpitch Softball بر مردانگی و یاران خود هماهنگی و کار تیمی.

لیگ تقسیم شده است پنج بخش ابتدا در سن 6-و-جوان سطح و در ادامه به 14 سال سطح. بازیکنان آمده از چشمه دره, Westminster هانتینگتون بیچ, Garden Grove, کوستا مسا و سانتا آنا.

برای کسب اطلاعات بیشتر به fvsoftball.org.

چشمه دره تسویه حساب بیس بال برگزار خواهد شد روز افتتاحیه مراسم در ساعت 9:30 صبح شنبه, فوریه. 29. FVPB وابسته تسویه حساب ملی بیس بال باز است به جوانان سنین 4 تا 14.

شناخته شده در اصل به عنوان چشمه دره پسران بیس بال لیگ شد دوباره گنجانیده شده به عنوان چشمه دره بیس بال جوانان در سال 1975. در سال 1976 لیگ مقامات تصمیم به تبدیل شدن به وابسته به تسویه حساب بیس بال و شناخته شده به عنوان چشمه دره تسویه حساب بیس بال.

FVPB در خدمت حدود 1400 بازیکنان در طول بهار و تابستان فصل است. در سال 2014 انتخاب شد توسط لیگ اصلی بیس بال به عنوان یک بالا 15 جوانان لیگ بیس بال در ایالات متحده بر اساس قضاوت دسته, رقابت, رهبری و توسعه است.

برای اطلاعات بیشتر fvpony.org.

چشمه دره کوچک لیگ برگزار خواهد شد روز افتتاحیه مراسم از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 7.

لیگ است و اجاره زیر چتر Little League International Inc. و کمی لیگ منطقه 62 جنوب کالیفرنیا است. تمرکز خود را به مقامات می گویند این است که به ارائه یک محیط امن آموزشی و سرگرم کننده محیط زیست به صورت چشمه دره کودکان سنین 4 تا 14.

برای کسب اطلاعات بیشتر به fvlittleleague.com.

چشمه دره ورزشی پارک در 16400 Brookhurst سنت (در Heil خیابان).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>