برش پنتاگون 10 درصد سرمایه گذاری در بهداشت عمومی

آن را احساس می کند مانند جهان در حال سقوط از هم جدا.

اما با همه گیر مواج و اخراج بحران بلندی سنا در حال آماده شدن برای صرف سه چهارم از یک تریلیون دلار… نه بر بهداشت عمومی و یا مسکن اما در پنتاگون.

ایالات متحده ممکن است پایین رفتن اما ما در حال رفتن به پایین به خوبی مسلح.

پنتاگون مانند یک غول سیاه چاله, بلعیدن صدها میلیارد دلار در هر سال است.

در زمانی که سلامت کارگران تلاش کرده اند برای پیدا کردن ماسک و محافظ دنده پنتاگون بسیاری از اضافی کامیون اسلحه و تجهیزات دیگر آن دست مازاد را به صورت رایگان به ادارات پلیس—که پس از آن استفاده از آن را که آیا آنها به آن نیاز دارید یا نه بسیار شبیه پنتاگون خود را.

پنتاگون مانند یک غول سیاه چاله, بلعیدن صدها میلیارد دلار در هر سال است. حتی پنتاگون نمی دانید که در آن پول می رود. در ضمن هر چیز دیگری—از بهداشت عمومی و تحقیقات پزشکی به آموزش و پرورش و مسکن و زیرساخت—شده است به شدت و مزمن بودجه کافی است.

در بیش از $740 میلیارد دلار در سال جاری پنتاگون بودجه بیش از 100 بار بودجه CDC—و بیش از 1800 بار در ایالات متحده در کمک به سازمان بهداشت جهانی که رئیس جمهور وعده داده است به کاهش است.

با وجود پنتاگون مورد علاقه کودک وضعیت در واشنگتن اکثر آمریکایی ها معتقدند که ساخت مناسب کاهش به پنتاگون برای تامین نیازهای داخلی است یک ایده خوب با توجه به یک نظرسنجی منتشر شد فقط قبل از coronavirus جهان را تکان داد. پس از آن ما نیاز به تنها رشد بیشتر وخیم.

به همین دلیل در حال حاضر چنین فوری زمان در نهایت به شکستن جاذبه پنتاگون سیاه چاله است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سناتور برنی ساندرز نماینده باربارا لی و نماینده علامت Pocan را مطرح کرده اند یک برجسته معقول پیشنهاد برای کاهش 10 درصد از بودجه پنتاگون به صندوق دیگر نیازهای فوری مانند آموزش و پرورش و مسکن و زیرساخت ها در این کشور و بی بضاعت ،

در حالی که من و دیگران پیشنهاد کاهش بسیار بزرگتر از 10 درصد کاهش است و آنها باید به طور کامل uncontroversial به هر کسی که در برابر شرکت های بزرگ جزوات و جنگ های بی پایان.

ده درصد از بودجه پنتاگون حدود 74 میلیارد دلار و هر عضو کنگره که ادعا می کند آنها نمی تواند پیدا کردن $74 میلیارد به قطع به دنبال ندارد. این چیزی است که پنتاگون صرف شده در سال گذشته فقط دو پیمانکاران—لاکهید مارتین و بوئینگ—و آنچه پنتاگون هنوز هم صرف سالانه جنگ در عراق و افغانستان است که باید مدتها پیش به پایان رسید.

که پول می تواند یک تفاوت بزرگ در جاهای دیگر.

آن می تواند صندوق 900,000 جدید آموزش پوزیشن های برای کاهش اندازه کلاس ایجاد شغل و مدرسه — مدرسه واقعی نه زوم مدرسه — در طول coronavirus بسیار امن تر است. آن می تواند خانه هر خانواده و فردی که تجربه بی خانمانی در سال 2019 با بسیاری از میلیاردها دلار به فراغت برای خانواده ها به احتمال زیاد برای پیوستن به صفوف خود را بدون کمک دولت.

می تواند به ایجاد بیش از یک میلیون شغل ساختمان زیرساخت در شهرستانها مانند فلینت که در آن نرخ بیکاری بالا است و آب مسموم شده اند و undrinkable برای سال.

مخازن و کشتی ها نمی تواند ما را از ما بزرگترین خطرات پس بیایید پرداخت برای چیزهایی که می توانید.

در حالی که من و دیگران پیشنهاد کاهش بسیار بزرگتر از 10 درصد کاهش است و آنها باید به طور کامل uncontroversial به هر کسی که در برابر شرکت های بزرگ جزوات و جنگ های بی پایان.

و با پول ما نجات ما می توانید شروع به قرار دادن جهان به عقب با هم دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>