سی برتر سیستم دادگاه در نیاز مبرم به اصلاحات

20 ژوئیه (UPI) — در سراسر ایالات متحده ناگهانی زنگ در حال افزایش است در میان مردم با ایمان به عنوان قضات به طور فزاینده ای بی اعتنایی اول خود را اصلاح حقوق.

چالش های قانونی و مذهبی بیان آغاز شد و با حمله به نمایش — یک مدیر صحنه در اینجا یک آستین ، صلیب بنا بعد از یکی از جنگ های جهانی وجود دارد. حمله به آزادی مذهبی و سپس به تشدید حملات در اعمال شخصی از افراد در تلاش برای زندگی با توجه به اعتقادات مذهبی — یک مسیحی کیک بیکر در اینجا یک مربی فوتبال دبیرستان که جرأت به دعا پس از بازی وجود دارد.

تبلیغات

این رشد سریع ملی لژیون از شهروندان نگران خواهد شد بدون شک می تواند عمیقا خطرناک سوابق بودن مجموعه در یک مورد قبل از واشنگتن دادگاه عالی.

شکاف مذهبی

که مورد خانواده فدراسیون برای صلح جهانی و وحدت, et al مقابل Hyun Jin, ماه, et al اتحاد کشیده برای بیش از نه سال و تهدید می کند به طور چشمگیری تشدید حملات بر مؤمنان شامل تصاحب خصمانه از مذهبی غیر انتفاعی مدیره و در اثر این دادگاه دستور انقیاد از کل یک جامعه ایمان — قفل انبار و هر بشکه رسید. (ماه خدمت به عنوان رئیس UCI نهایی سهامدار آپی.)

اختلافات در این مورد ناشی از یک جریان مذهبی و شکاف در وحدت جنبش تاسیس شده توسط کشیش سان میونگ مون که توسعه چند سال قبل از مرگ او در سال 2012.

تبلیغات

حتی یک نگاه سرسری به وحدت جنبش شکاف به وضوح نشان می دهد کلاسیک مذهبی اختلاف است که شامل هر جنبه ای از عمل مذهبی — رهبری و ساختار الهیات. آن زمانی شروع شد که Hak Ja هان ماه با کمک برخی از فرزندان او و رهبران فاسد ربوده کلیدی سازمان ها به قصد گردش کنترل جنبش از حق جانشین Hyun Jin “پرستون” ماه. تقسیم بیش از حق رهبری بیشتر و عمیقتر به عمده اختلافات در مورد ساختار وحدت جنبش و حتی در مورد ضروری اصول کلام خود.

با توجه به وضوح ماهیت مذهبی از اختلاف در سال 2013 قاضی آنیتا Josey-شاه ماهی به درستی ارزیابی شده است که این مورد نیاز به دادگاه به حفر کردن به مسائل دینی است. پس از متمم اول قانون اساسی ممنوع چنین مداخله توسط دادگاه او را رد کرد در این مورد. اما سی دادگاه استیناف تصمیم در این مورد باید بررسی بیشتر به طور کامل قبل از تصمیم به اخراج و ارسال آن را به عقب به سی دادگاه عالی.

مهمترین این استیناف حکم به طور خاص نشان داد که این مورد باید اخراج شود اگر “آن آشکار می شود به دادگاه است که این اختلاف در واقع به نوبه خود در مورد مسائل اعتقادی تفسیر کلیسا یا حکومت.”

تداوم این مورد در درجه اول بهره مند وکلا از هر دو طرف که gleefully جمع آوری صدها میلیون دلار در هزینه های قانونی — پرداخت هزینه ها از کمک های مالی از جنبش مذهبی که پاره پاره از هم جدا با طرح دعوی در دادگاه. متهمان به رهبری Hyun Jin ماه تعیین جانشین و فرزند ارشد زنده از خورشید میونگ ماه شده اند به شدت آسیب…برای سادگی زیر صادقانه خود اعتقادات مذهبی و وجدان در حال اجرا غیر انتفاعی UCI.

تبلیغات

نه تنها متهم UCI اعضای هیئت مدیره بلکه ده ها هزار نفر از اعضای اتحاد ایمان صدمه شده اند توسط این دادگاه روند. سابقه مجموعه در اینجا این است که یک تهدید عمده برای آزادی مذهبی برای همه مذهبی های غیر انتفاعی بسیار کمی از آن می تواند زنده ماندن چنین drawn-out قانونی بنماید.

رژه قضات

به این پرونده کشیده طریق سی دادگاه عالی بیش از نه سال در آن تغییر کرده است دست از قاضی به قاضی چندین بار. بی کفایت رسیدگی به این پرونده پیچیده توسط d. C. دادگاه است تکان دهنده و نگران کننده برای همه مدافعان از متمم اول قانون اساسی.

متاسفانه رژه قضات در مجموع تمدید این مورد به شدت پرهزینه طول, صدور حکم پس از حاکم که بیشتر آزار متهمان در حالی که نادیده گرفتن متمم اول قانون اساسی و با توجه روند. قضایی نفس بیش از حد شده است نام این بازی است.

برای مثال زمانی که قاضی جان مات ریاست بر صورت او ممنوع متهمان (هیئت UCI) از ارائه کمک های مالی به چند سازمان های غیر انتفاعی (سازمان ها با تمرکز بر ایجاد صلح بین المللی) که UCI را تاسیس عمده کمک کننده. این الکی حکم صادر شده حتی قبل از تعیین شواهد در مورد بلافاصله صدمه هزاران نفر از داوطلبان و کارکنان در سطح جهان است.

چگونه می تواند به دادگاه قانون تصمیم می گیرید که مذهبی هدف بیشتر مناسب پیشرفت آموزه های داده شده ؟ چگونه می تواند به دادگاه قانون تعیین که یکی مذهبی هدف این است که بیشتر به “درست” از دیگری و بدون تعمق به آفریده است ، چگونه یک دادگاه قانون تفسیر عمیق برگزار اعتقادات مذهبی و منحصر به فرد از نظر مذهبی بدون تعمق به آفریده است ، دادگاه تنها می تواند انجام این کار دخالت در مسائل مذهبی است که به شدت ممنوع متمم اول قانون اساسی.

تبلیغات

از آن بدتر می شود.

یکی دیگر از سی برتر قاضی دادگاه لورا کردرو نقض قوانین خلاصه قضاوت با آغوش شاکی داستانی روایت آشکار در به شدت اعتراض مورد و بدون هر گونه تشریفات برای متهمان. با وجود کوهی از شواهد و مدارک در مورد اختلافات مذهبی و تفرقه, کردرو نیست تشکیل یک جلسه و نه شنیدن از متهمان در همه قبل از صدور او حاکم است. این همان چیزی است که متمم اول قانون اساسی تاسیس شد برای جلوگیری از…قاضی (یا هر دولتی رسمی) دخالت در ورزش از دین است.

برای متهمان در این مورد آن است که اگر وجود دارد هیچ متمم اول قانون اساسی. این حکم ناشی از یک داد و بیداد. هنگامی که به زودی پس از کردرو آمد تا برای تجدید او ملاقات قضایی, the d. C. کمیسیون قضایی معلولیت و تصدی دریافت بیش از 5000 پیام از حامیان آزادی مذهبی decrying او سنگدلانه اخراج از حقوق اساسی در این مورد ابراز خشم و انزجار خود را به صورت مذهبی و خواسته است که او reappointment بود را تکذیب کرد.

Reappointment سیستم

هدف از این کمیسیون است به اطمینان حاصل شود که دادگاه های ایران صالح قضات است. فکر می کنم این کمیسیون را به طور جدی در نظر گرفته شود چنین قابل اعتراض در مورد نادانی و تبعیض در سی سیستم دادگاه. اما هیچ. این کمیسیون به کردرو بالاترین امتیاز ممکن است یک تصمیم است که به طور خودکار فراهم می کند و او را با یکی دیگر از 15 سال مدت و عمر و بازنشستگی و…البته در مالیات دهندگان هزینه.

یک قاضی که مداخله در وضوح مذهبی اختلاف بوده متمم اول قانون اساسی که مجموعه ای از یک سنت خطرناک برای همه هیئت مدیره-اداره مذهبی غیر انتفاعی در سی شد به صورت خودکار تمدید توسط کمیسیون. حتی کمیسیون گزارش رسمی در این reappointment بود مملو از اشتباهات است که این کمیسیون اذعان کرد اما تمایلی به رفع.

تبلیغات

بررسی کمیسیون تاریخچه نشان می دهد نگران کننده تصویر و کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه یک سیستم قضایی می تواند تبدیل به منزوی و خود خدمت. با توجه به اطلاعات در دسترس عموم در وب سایت خود, کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و حکومت در reappointment برنامه های کاربردی از 31 قضات در 13 سال گذشته. در هر صورت این کمیسیون داده است که قاضی در آن سوال بسیار بالاترین امتیاز.

این حقیقت به تنهایی باید افزایش نگرانی های جدی در مورد اعتبار روند. کسانی که در حال ارتباط با سی دادگاه را مسخره می کنند در این ادعا که این سیستم تنها قضات بالاترین صلاحیت است.

کمیسیون کوچک بدن است که شامل قضات سابق و دیگران متصل به محافل حقوقی در منطقه کاملا عایق شده است. یک نقد و بررسی از آن سیستم امتیاز بسیار گفتن. هنگامی که آن را کمک های مالی متقاضی بالاترین امتیاز (“واجد شرایط”) توسط قانون است که تصمیم گیری را نمی توان بررسی و یا لغو…نه شهردار و نه کنگره و نه حتی رئیس جمهور.

از سوی دیگر اگر این کمیسیون به رای یک قاضی یک گام پایین (“واجد شرایط”) که نشان دهنده برخی از سوال در مورد صلاحیت برای reappointment…سپس شاخه اجرایی دولت فدرال می شود بخشی از فرایند تصمیم گیری. بله درست است…این بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا. با دادن هر قاضی بالاترین امتیاز این کمیسیون به طور موثر circumvents شاخه های اجرایی (اعم از دموکرات یا جمهوری خواه) از بررسی صلاحیت داده شده و قاضی و تعیین نتیجه. آنچه که اثر کلی از این “سیستم”? بی کفایت قضات باید چیزی برای نگرانی در مورد در سی Superior Court arena.

تبلیغات

با بررسی روند که عملا مهر و موم لاستیک قضات در واشنگتن, دی سی, سیستم دادگاه صورت چند محدودیت در قدرت خود را. قضایی نفس بیش از حد به نظر می رسد یک الگوی مشخص به خصوص وقتی که می آید به مسائل مربوط به متصل به دین است. واشنگتن قضات خدا نیست; آنها فقط به نظر می رسد فکر می کنم که آنها هستند. آن را ضروری است که کنگره اقدام برای پایان دادن به این نمایش مسخره بازی سال پس از سال است. کنگره باید تعمیرات اساسی واشنگتن قضایی بررسی سیستم به طوری که وجود دارد این است که اصل نظارت و معتبر ارزیابی قضات. شهروندان منطقه و ملت سزاوار کمتر.

اگر مورد FFWPU et al v. Hyun Jin, ماه, et al درآمد حاصل از امتداد آن زمان مسیر با دادگاه خواسته نادیده گرفتن آن جدی آزادی مذهبی پیامدهای پس از آن یک سابقه بسیار خطرناک خواهد شد که تهدید وجود از مذهبی و غیر انتفاعی و کل جوامع دینی. اگر سی دادگاه می تواند تصمیم بگیرد چه چیزی است که هدف واقعی از یک مذهبی الهام گرفته از غیر انتفاعی, اگر آن را می تواند تعیین کند که چگونه است که مذهبی غیر انتفاعی باید یا نباید استفاده از دارایی های خود را و اگر آن را می توانید طرف را انتخاب کنید در میان مذهبی تفرقه در حالی که نادیده گرفتن پایه متمم اول قانون اساسی حقوق و سپس درب باز خواهد شد برای هر ایمان به طوری به چالش کشیده است.

وجود دارد اما ممکن است به قهرمان عدالت در این صحنه است. قاضی جنیفر اندرسون در حال حاضر ریاست این drawn-out مورد. او می تواند انجام دهد درست — حمایت متمم اول قانون اساسی و اخراج مورد به عنوان مزیت شواهد خواسته و به عنوان اولین قاضی حکم داد. در انجام این کار او می تواند یک حاشیه احترام به این دادگاه است. و یا او می تواند نادیده گرفتن شواهد در حکم به او بی اعتبار و لغو شود در دادگاه تجدید نظر. چشم ملت در حال حاضر بر او.

تبلیغات

هوارد C. خود رئیس جمهور از سمت راست به این باور نه برای سود سازمان مبارزه برای محافظت از حقوق مذهبی از بی دولتی دخالت. او همچنین رهبری برگزار شد نقش در خانواده انجمن صلح و وحدت جنبش که همسو با UCI نهایی شرکت برگزاری است که دارای آپی. Hyun Jin “پرستون” ماه به عنوان رئیس UCI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>