Damian Lillard خواهد شد بر روی جلد NBA 2K21. در اینجا چگونه آن را به شما کمک کند کار خود را

سالت لیک سیتی — این مورد هم برای Damian Lillard.

Lillard — سابق وبر دولت بسکتبال ستاره و زمان Portland Trail Blazers گارد — اخیرا اعلام شد به عنوان پوشش ورزشکار برای آینده NBA 2K21 بازی های ویدئویی.

“من از آن ساخته شده. من قصد دارم بر روی جلد 2K,” او گفت: زمانی که اعلام شد او خواهد بود پوشش ورزشکار.

در آن زمان Lillard در مقایسه gracing پوشش برای داشتن یک امضای کفش مقابله — این چیزی است که برخی از ستاره ها هیچوقت نمی کنید. این یک نقطه عطف برای زندگی حرفه ای خود را.

و مثل همه طرفداران Lillard به خاطر علاقه نسخه از بازی مبتنی بر که در واقع پوشش.

“این یک لحظه خاص برای من در NBA حرفه ای” Lillard در بیانیه ای گفت. “من از طرفداران NBA 2K برای سال و دوست دارم که چگونه آنها نشان دهنده تمام جنبه های بسکتبال فرهنگ است. من مشتاق 2K بازیکن پس من افتخار دارم برای پیوستن به دیگر NBA نوابغ شده اند که بر روی جلد. ممنون میشم به همه طرفداران من و نمی توانید صبر کنید برای همه برای تجربه این بازی بعد از این سال است.”

Lillard نیست اشتباه است. یک ورزشکار که باعث می شود این پوشش از یک بازی ویدیویی می توانید موفقیت طولانی مدت — حتی اگر آن را صرفا از بازاریابی و روابط عمومی چشم انداز. و آن چیزی است که ممکن است راه اندازی حرفه ای خود را به سطح بعدی با توجه به یک متخصص.

برای اکثر ورزشکاران, ساخت جلد یک بازی ویدیویی است که نشانه آن است که شما از آن ساخته شده ایم گفت: Blake لارنس از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ورزشکار بازاریابی پلت فرم Opendorse.

“ساخت جلد یک بنای لحظه برای هر ورزشکار. این یک دستاورد است که آنها را در میان بت های آنها در حال رشد بود,” او گفت:.

اما به عنوان برخی ممکن است در حال حاضر می دانیم احتراما به پوشش همراه با برخی از سکسکه بیش از حد. و می تواند به ایجاد شکاف بین ورزشکاران به عنوان ستاره انتخاب برای این نقش است.

آنچه در آن به معنی برای ستاره مانند Lillard

این هیچ سوال Lillard یک ستاره NBA. او ساخته شده و چهار همه تیم NBA, پنج, NBA All-Star تیم و او Rookie سال 2012-13 فصل است. بد نیست در رزومه.

او ندارد هر عنوان. او pathh از طریق پلی آف اغلب مورد نیاز او را به مجسمه نیم تنه از طریق رزمندگان طلایی امور خارجه یکی از بزرگترین تیم های تاریخ اخیر اگر نه تمام وقت.

که گفت: Lillard — که خود را جشن تولد 30 در جولای 15 — در حال حاضر دیده می شود موفقیت است. او امضا پنج سال 140 میلیون دلار در مقابله با تریل بلیزرز او هشت بالاترین بازیکن NBA.

و او به طور مداوم در موضوع رسانه های اجتماعی بحث برای سال. او موسیقی منتشر شده در سمت خود را از طریق DAME D. O. L. L. A. moniker. او دو ویروسی GIFs در حال حاضر هر دو از زمانی که او به یک buzzer-ضرب و شتم 3-نقطه شات در برابر Oklahoma City Thunder در سال 2019 پلی آف پایان راسل وستبروک و پل جورج عصر از حق رای دادن.

اما تبدیل شدن به یک ورزشکار ممکن است او را به موفقیت بیشتری از او در حال حاضر راه اندازی و او را به سطح دیگری از موفقیت است.

“برای ورزشکاران مانند Lillard, آن می تواند یک سیگنال است که آنها وارد شده اند به عنوان یکی از لیگ را بیشتر قابل عرضه در بازار می گیرند. در حالی که مارک های نزدیک به NBA به احتمال زیاد در حال حاضر درک Dame توده بازار پوشش نقطه قرار می دهد و او را در یک لیست کوتاه از NBA بازاریابی ستاره خواهد شد و به طور بالقوه در معرض او را به یک بازار گسترده تر از شرکای بالقوه” گفت: لارنس یک متخصص در بازاریابی ورزشی.

NBA ملی و جهانی محصول. آن می درخشد در سراسر جهان به کشورهای مختلف. مردم از سراسر جهان می دانم Lillard بسیار خوب است. بنابراین آن را مانند پوشش به معنی بیشتر از او از یک بازار کوچک.

هنوز هم این است که “یک پیروزی بزرگ برای پورتلند سازمان” پس از آن قرار می دهد را به ورزشکار بر روی جلد.

“من اعتقاد دارم بازیکن باید آنقدر قدرت به عنوان افراد و بازی است تا به طور گسترده مصرف می شود (به خصوص در رسانه های اجتماعی) که آنها تا حد زیادی کنترل محبوبیت خود را از طریق عملکرد خود را و نام تجاری شخصی بدون توجه به خود را در بازار. اما برای تیم این است پیروزی بزرگ” لارنس گفت. “یک سوپراستار در اواسط بازار تیم کمک می کند تا فروش بلیط, حمایت های مالی و رسانه ای حقوق می پردازد.”

حرکت نزولی از یک پوشش

بازی های ویدئویی را پوشش می دهد می تواند یک حرکت نزولی و بیشتر از آن را با توجه به اینترنت فرهنگ عامه و تئوری های توطئه است. اما بیایید تکیه به آن را برای یک ثانیه برای دیدن آنچه که این ممکن است به معنای برای آینده یک ستاره مانند Lillard.

هر سال از سال 1998 EA Sports منتشر کرده است یک پوشش برای آن “Madden” حق رای دادن است که یک بازیکن است. این ستاره به پایان می رسد تا تجربه “چیزی بد بد شانس کاهش در بازی و یا شاید یک آسیب جدی است. این خرافات در آن بهترین” با توجه به اخبار CBS.

در واقع از 16 بازی را 22 را پوشش می دهد را تجربه کرده اند لعنت.

برای مثال در فصل گذشته پاتریک Mahomes نورد زانو خود را در طول یک کارفرمایی, sneak, مجروح شدن او را برای چند بازی از فصل گذشته. البته او در ادامه به برنده سوپر جام و امضای بزرگترین قرارداد در تاریخ ورزش. اما خوب است.

NBA 2K خود را نفرین — در راه است. پوشش ستاره ها اغلب خود را ترک تیم فعلی برای یکی از جدید. برای مثال 2K18 برجسته Kyrie Irving بر روی جلد. قبل از بازی به او منتقل شده از کلیولند کاوالیرز به بوستون سلتیکز. برای 2K19 پوشش نشان داد LeBron James در Cavaliers. او روشن به لس آنجلس لیکرز. در 2K 2020, Anthony Davis شد بر روی جلد برای New Orleans Pelicans. او در حال حاضر در لس آنجلس لیکرز.

همه که است که می گویند که Lillard — در تئوری — ممکن است در این حرکت مدتی به زودی.

مگر اینکه آن را یکی از هموطنان خود پوشش ورزشکاران که باعث می شود تغییر دهید.

وعده پوشش

در این سال NBA 2K تصمیم به انجام کاری کمی متفاوت آن را پوشش می دهد. بازی منتشر شد چهار بازی جداگانه است که هر کدام شامل یک پوشش های مختلف ورزشکار. استاندارد ویژگی های نسخه Lillard. نسل بعدی edition — به معنای برای کسانی که برنامه ریزی برای خرید یک پلی استیشن 4 یا ایکس باکس One X — را ببینید صهیون ویلیامسون بر روی جلد. دیگر دو نسخه که شامل استاندارد و نسل بعدی نسخه — شامل کوبه برایانت در پوشش.

ویلیامسون در حال حاضر جوانترین ورزشکار به نظر می رسد در NBA 2K پوشش سری که من در مورد نوشت: قبل از اینکه برای Deseret News. کریس پل (NBA 2K8) و آنتونی دیویس (NBA 2K16) بودند جوانترین بازیکنان به نظر می رسد در NBA 2K را پوشش می دهد در 22 سال است. صهیون ویلیامسون را به نوبه خود از 20 جولای ،

و در بازاریابی صهیون NBA 2K را مرد تا کنون. در واقع اولین تیزر برای بازی برجسته ویلیامسون عرق و dunking کوبیدن صفحه اصلی مربا مانند او در زندگی واقعی است.

با دیدن عنوان این است که اول خود را پوشش دهد که یک چیز خوب برای ویلیامسون.

ویلیامسون و Lillard هنوز هم می تواند رشد فراتر از پوشش خود را به ظاهر بیش از حد, اگر آنها به اشتراک گذاری منحصر به فرد خود داستان تازه کشف شده خود را با استفاده از شهرت به گسترش پیام ها و تقویت هر چه ایده های آنها می خواهند.

برای Lillard, او می تواند با استفاده از قدرت خود و پوشش ورزشکار وضعیت برای به اشتراک گذاشتن پیام های بزرگتر. او دارای یک داستان منحصر به فرد به او است. او از کالج — وبر دولت و وارد لیگ بدون اعتیاد به مواد مخدره از ویلیامسون یا جیمز. او تا به بازی در NBA Finals.

اما او رشد شخصی خود را با نام تجاری به سطوح جدید است.

“او تکیه خود را به خارج از دادگاه شور موسیقی است که صریح در علل و مسائل او معتقد است در, و تبدیل به یکی از محترم ترین رهبران در NBA” لارنس گفت. “در طول این همه, او با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تقویت صدای خود در حالی که حفظ خالص و اصالت چیزی است که دشوار است برای بسیاری از ورزشکاران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>