Dan Aykroyd هنوز هم معتقد است در ارواح در ‘هتل ماوراء الطبیعه’

لس آنجلس 11 جولای (فردا) — Ghostbuster Dan Aykroyd در قلمرو ماوراء الطبیعه با سفر جدید کانال های سری , هتل های ماوراء الطبیعه. Aykroyd روایت داستان های واقعی از افرادی که گزارش برخورد با ارواح در هتل ها.

Aykroyd ایجاد 1984 دانلود فیلم Ghostbustersاما روحیه فرار در خانواده اش برای نسل قبل است. جد بزرگ او سام Aykroyd, یک عضو لیلی دیل مجمع که هنوز شیوه های روانی, ارتباط با ارواح.

تبلیغات

“بزرگ پدر بزرگ من بود و بخشی از این باز تحمل جامعه بر این باور است که آگاهی از یک فرد زنده می ماند پس از مرگ” Aykroyd گفت آپی در یک مصاحبه تلفنی اخیر. “من با این باور قوی تر از من کاتولیک باور است.”

Dan Aykroyd رشد خواندن مجلات مانند مجله انجمن تحقیقات روانی و سرنوشت, مجله, مستند پدیده های ماوراء الطبیعه. این مجله به جا مانده بزرگ و پدر بزرگ خود.

“این بود تمام این مسائل که پدر من از پدر خود که آن را از پدر خود” Aykroyd گفت.

از خانواده هایی که علاقه Aykroyd ایجاد Ghostbustersیک حق رای دادن است که محبوب باقی مانده است. او هنوز هم معتقد است در ارواح و فکر می کند او یک بار تجربه یک پدیده ماوراء الطبیعه.

“من فکر می کنم چیزی رو در رختخواب با من یک شب” Aykroyd گفت. “من نمی نگاه کنید. من فقط در آغوش کشیدن در کنار آن هر چه در آن بود. من تا به حال خواب یک شب خوب.”

هتل ماوراء الطبیعه می گیرد و افرادی که گزارش تحقیق و توسعه سیمان برخورد در هتل ها به طور جدی بیش از حد. است که چرا Aykroyd توافق به روایت نشان می دهد.

“ما می دانیم که این افراد رفت و از طریق تروما در اینجا” Aykroyd گفت. “ما به آنها یک صدا و یک مکان برای بحث در مورد آن. چرا آنها را تا این کابوسی داستان؟”

اولین قسمت از هتل ماوراء الطبیعه تواریخ مورد repo man فرانک رامیرز. در اتاق 38 تگزاس هتل نام نه در نشان دادن رامیرز ثبت تلفن همراه تصویری از تلفن گیرنده پریدن از گهواره.

در درایو صفحه اصلی رامیرز می گوید: او را دیدم یک روح در صندلی عقب. او در نهایت به دنبال یک کشیش به انجام یک جنگیری. Aykroyd گفت که او معتقد است رامیرز داستان.

“برخی از روانشناسان می گویند او یک سادیست,” Aykroyd گفت. “او می خواهد به شکنجه خود را به طوری که او باعث می شود تا این خاطرات. این است که اغلب آنچه منتقدان را در آن پرتاب.”

Aykroyd معتقد است تلفن همراه شواهد و همچنین مدارک و شواهد ارائه شده در قسمت بعدی.

“[یک روح] به نظر می رسد به حجاب و او ماند پنج طبقه به بالا در خارج از پسر هتل اتاق” Aykroyd گفت. “او تا به حال تصویری از آن.”

به عنوان یک مؤمن Aykroyd برخوردار یادگیری داستان های جدید در مورد خالی از سکنه هتل ها. قبل از هتل ماوراء الطبیعهاو آگاه بود از شایعاتی که Chateau Marmont, Hotel Del Coronado و Copley پلازا خالی از سکنه شد.

خود را در قسمت های مورد علاقه از هتل ماوراء الطبیعه شامل آنهایی که در مدیریت جدید طول می کشد بیش از فقط به کشف این هتل بیش از فقط یک fixer upper.

“نه تنها وجود دارد یک بد فاضلاب مشکل و یا یک مشکل برق اما دروازه های جهنم را باز کرده اند تا” Aykroyd گفت.

Aykroyd بازگشت به جهان از Ghostbusters در آینده عاقبت Ghostbusters: زندگی پس از مرگ. این فیلم به تعویق افتاد از باز کردن این تابستان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر باز خواهد شد مارس 5.

طرح حول محور کودکان (مک کنا فضل و فین Wolfhard) کشف قدیمی ghostbuster تجهیزات و لباس. Jason Reitman, پسر Ghosbusters مدیر Ivan Reitman, co-نوشت و کارگردانی کرد.

اصلی اعضای بازیگران Aykroyd, Ernie Hudson, بیل موری, Sigourney Weaver and Annie Potts تلافی نقش خود را از فیلم اصلی. Aykroyd که هنوز دریافت خالق و تهیه کننده اجرایی اعتباری امید زندگی پس از مرگ مجموعه دنباله بیشتر با بازیگران جدید.

“ما قادر خواهیم بود دنبال یو پی اس” Aykroyd گفت.

Aykroyd می گوید که او خوشحال است صبر کنید تا ماه مارس به ارائه Ghostbusters: زندگی پس از مرگ در تئاتر ، برخی از فیلم ها مانند تازی و پادشاه جزیره استاتنرفت و مستقیما به جریان و یا ویدئو بر روی تقاضا.

کریستوفر نولان هنوز هم امیدوار به آزادی شعار در تئاتر اما آخرین تاخیر هل می دهد آن را به اوت. 12. Aykroyd معتقد است Ghostbusters: زندگی پس از مرگ است که برای صفحه نمایش بزرگ را به تئاتر زمان خود را به آزمون بازگشایی پروتکل.

“راه برای دیدن آن است که در یک تئاتر بزرگ, صدا, اثر بزرگ بزرگ می ترساند بزرگ می خندد” Aykroyd گفت. “البته ما باید به صرفه جویی در آن را برای آن.”

هتل ماوراء الطبیعه برای اولین بار روز شنبه در 10 p. m. EDT در سفر کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>