Dan + Shay, جاستین بیبر, Maren موریس nab بالا آکادمی موسیقی کشور نامزد

NASHVILLE, Tenn. — برنده جایزه گرمی duo Dan + Shay منجر 2020 Academy of Country Music Awards با شش نامزد برای دن Smyers و پنج برای Shay Mooney و کمک به ستاره پاپ جاستین بیبر کسب اولین ACM noms.

در نامزد پنج شنبه اعلام کرد این نیروگاه دو سهم چهار مناقصه با بیبر برای آهنگ سال به عنوان نویسندگان و هنرمندان موسیقی, مراسم سال و تصویری از سال نمودار-شکوه متقاطع دوئت “10 ، 000 ساعت.” Dan + Shay نیز نامزد دریافت جایزه برای دو سال و Smyers نامزد دریافت جایزه شده است به صورت جداگانه به عنوان تهیه کننده در این رویداد موسیقی دسته.

“10,000 ساعت” منتشر شده در ماه اکتبر است که هزینه آن 20 هفته در بالای بیلبورد داغ کشور آهنگ پردازیم. تا کنون آن به اوج خود رسید و در شماره 4 در همه نوع Hot 100 نمودار.

چند عمل را به دست آورده و پنج ACM نامزد از جمله Thomas Rhett, تهیه کننده, Dan قهر کردن و برنده جایزه گرمی Maren موریس.

موریس برداشت دو نامزد برای آلبوم سال به عنوان هنرمند و شرکت تولید کننده به صورت “دختر بچه” هنرمند زن سال موسیقی رویداد از سال و از سال برای انجام در Highwomen این supergroup همچنین شامل Brandi Carlile, Amanda Shires و ناتالی Hemby. Busbee موریس’ تولید کننده که به طور ناگهانی فوت کرد در سال گذشته است که پس از مرگ نامزد آلبوم سال و تهیه کننده در سال است.

قدیمی قلمرو آمار آهنگ “One Man Band” است تا برای چهار افتخارات از جمله تک آهنگ سال. سه نفر از پنج نفر اعضای گروه — متی رامزی, Trevor روزن و براد Tursi — از لحاظ فنی باید پنج نامزد پس از آنها شرکت نوشت: “یک مرد باند.”

Rhett که برنده نر هنرمند سال در سال گذشته نشان می دهد خود را به دست آورده و اولین نامزدی برای سرگرم کننده از سال — نشان می دهد جایزه است. Carrie Underwood تنها زن مدعی در سرگرم کننده از سال در کنار Luke Bryan, اریک کلیسا و لوقا شانه.

قابل ملاحظه ای غایب از نامزد شد, کشور افسانه تانیا تاکر به دست آورده است که او برای اولین بار دو جایزه گرمی در ماه گذشته برای بهترین کشور آلبوم و آرشیو آهنگ کشور پس از قابل توجه باز گشت در سال است.

آهنگ ها و آلبوم های منتشر شده در سال 2019 یا موفقیت سال گذشته واجد شرایط برای نامزدی در سال 2020 ACM Awards. که ساخته شده اند بیلبورد شماره 1 کشور آهنگ 2019, Morgan والن را “ویسکی, عینکی,” واجد شرایط. آن منتشر شد در سال 2018 اما پیدا نکردم موفقیت های عمده ای در این کشور و نمودار پاپ تا زمانی که سال گذشته است. والن را کسب نامزدی جدید مرد هنرمند اما ضربه او به آهنگ نیست و رقابت برای هر جایزه.

همچنین از دست رفته از نامزد است بلانکو قهوه ای که کشور-دام ویروسی ضربه به “دستگاه گوارش” صرف 12 هفته در بالای بیلبورد کشور می پردازیم. Lil Nas X نمودار-busting “شهر قدیمی جاده” با بیلی ری سایرس است که برنده دو جایزه گرمی در ماه گذشته به دست آورده نامزدی برای رویداد موسیقی از سال, اما بسته شد از دسته عمده مانند آهنگ و تک از سال است.

این جوایز ACM به میزبانی حاکم ACM سرگرم کننده از سال Keith Urban, در هوا زندگی می کنند در CBS در مارس 5 از لاس وگاس.

اگر بیبر برنده جایزه, او خواهد درآمد خود را کشور دوم موسیقی جایزه: او برنده CMT جایزه به صورت مشترک تصویری از سال 2011 برای “That Should Be Me” با Rascal Flatts. او در طول زندگی حرفه ای بیبر کار کرده با ستاره ها در خارج از جهان پاپ, همکاری در آهنگ با رپ و R&B و رقص مانند Lil Wayne تابستان واکر و Skrillex. او remix version of Luis Fonsi و ددی یانکی را در همه جا ضربه “Despacito” حتی او را به دست آورده گرمی لاتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>