به عنوان سنای آمریکا reconvened دوشنبه با اکثریت جمهوریخواه میچ مک کانل رهبر برنامه ریزی برای اولویت بندی تایید جناح راست قضات به عمر ملاقات 40 های حقوق مدنی خواستار قانونگذاران توقف تمرین و به جای آن به کار عبور از قانون به خط مقدم کمک به کارگران و خانواده های آمریکایی در طی Covid-19 بیماری همه گیر.

این سازمان با ارسال نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا و سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) رئیس کمیته قضایی مجلس سنا دعوت از آنها برای حفظ “ادامه تمرکز بر روی پشتیبانی و منابع به آدرس COVID-19 همه گیر” به جای جامد فوق العاده محافظه کار قضایی شعبه در حالی که این کشور با تمرکز بر بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است.

“ایالات متحده در میان بدترین بهداشت عمومی و بحران اقتصادی ملت ما مواجه شده است و در حداقل 100 سال است. Covid-19 است wreaking ویران در سراسر جامعه تخمگذار محاصره به زندگی ما سلامت ما رفاه اقتصادی ما مدارس ما عدالت سیستم امنیتی ما و دموکراسی ما” در این نامه می خواند. “اولویت قضایی نامزد به عنوان اگر وجود دارد هیچ بیماری همه گیر و نادیده گرفتن کسب و کار است که در اکثر فوری برای تسکین و بهبود خواهد بود غیر مسئولانه است. بنابراین کمیته قضایی مجلس سنا و مجلس سنا به عنوان یک کل باید لازم و عام عمل قرار دادن پردازش قضایی نامزد در انتظار نگه داشته تا تاثیر مخرب این بیماری همه گیر شده است کاهش یافته است.”

امضا کنندگان عبارتند از: رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر تفکیک و خواهان عدالت است.

این نامه به شرح زیر بیانیه ای از مک کانل در ماه گذشته است که “به عنوان به زودی به عنوان ما به عقب بر گردیم در جلسه” سنا آغاز خواهد شد تایید قضات پس از بازگشت در جلسه شروع با ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه جاستین واکر.

کنتاکی قاضی یک مک کانل متحد شد تاریخ “واجد شرایط” توسط کانون وکلای آمریکا در سال گذشته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد او را برای خود زمان صندلی. او تایید شنوایی برای یک صندلی در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار است, برنامه ریزی شده برای روز شنبه و قانونگذاران دموکرات را متهم به دخالت از به خطر انداختن خود و همکاران و کاپیتول هیل کارگران با اصرار بر برگزاری جلسات در طول بیماری همه گیر.

“آن را خطرناک و غیر مسئولانه برای سنا به ادامه اختصاص زمان به قضات” کنفرانس رهبری رئیس جمهور Vanita Gupta توییتی. “پرداختن به Covid-19 باید در اولویت باشد.”

“سنا باید با استفاده از زمان خود را به آدرس نگرانی های رو به رشد یک ملت مقابله با افزایش مرگ و بیماری به شدت بالا بیکاری شایع ناامنی غذایی کافی دسترسی به بهداشت و درمان و بلند مدت اقتصادی قطعیت” در این نامه می خواند. “این مجلس نمی تواند آنقدر بی پروا و غفلت به عنوان اولویت قضایی تأیید. نه سنا باید اولویت بندی تلاش خود را برای کاهش گسترش ویروس کاهش ویرانی اقتصادی و ارائه کمک به افرادی که به آن نیاز دارید.”

قبل از بازگشت به واشنگتن روز دوشنبه رهبر جمهوریخواهان گفت: دولت که در حال تلاش برای ارائه تجهیزات پزشکی و اقتصادی امداد باید برای ورشکستگی فایل به جای درخواست فدرال کمک.

در هفته گذشته مک کانل گفت: هر آینده Covid-19 تسکین قانون باید شامل مصونیت قانونی برای شرکت های بزرگ در مورد کارگران تبدیل به بیمار با Covid-19 در کار است.

“تهمت و مک کانل در حال اولویت خود را از نظر اخلاقی ورشکسته دستور کار به جای پرداختن به تاثیر این بحران بهداشت عمومی” گفت: Gupta, در بیانیه ای. “مغلوب ساختن پیشی جستن است سردستی botched دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر ویرانگر حتی به عنوان امنیت اقتصادی میلیون ها نفر آویزان در تعادل می باشد. در ضمن مک کانل در حال حرکت است در قفل-مرحله ادامه فشار قضایی نامزد که سوابق نشان می دهد خطرناک خصومت به دسترسی به مراقبت های بهداشتی. خود را ناتوانی در پاسخگویی به نیازهای واقعی مردم به ویژه آسیب پذیر جوامع—یک فاجعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de