‘خطرناک خوشنودی’: سازمان ملل متحد کارشناس مسائل داغدار گزارش افشاگری جهانی شکست برای مقابله با فقر حتی قبل از Covid همه گیر

سابق سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در فقر شدید و حقوق بشر در روز یکشنبه منتشر شد گزارش نهایی خود را به یک داغدار انصراف از تلاش جهانی برای مبارزه با فقر شدید و هشدار داد که موانع در مقابل چنین تلاش نمی خواهد ناپدید می شوند زمانی که Covid-19 همه گیر است و در نهایت تحت کنترل در آورد.

“حتی قبل از Covid-19 ما حیف و میل یک دهه در مبارزه با فقر با نابجا triumphalism مسدود کردن بسیار اصلاحات است که می تواند مانع از بدترین اثرات این بیماری همه گیر” فیلیپ Alston که پا را از موقعیت خود به عنوان گزارشگر در ماه مه در بیانیه ای گفت.

Alston را گزارش نهایی (pdf) excoriates رهبران جهان برای استفاده از آنچه که او توصیف می کند در این گزارش به عنوان “بانک جهانی را ناقص بین المللی خط فقر” به عنوان یک اندازه گیری از فقر است. بانک خط فقر, این گزارش می گوید بر اساس قدرت خرید است و نشان دهنده جهانی اندازه گیری است که کافی است به آدرس تغییرات از جامعه به جامعه اجازه نمی دهد که برای نابرابری جنسیتی و یا خانواده های مختلف منابع تخصیص منابع و زیر نشان دهنده گروه های به حاشیه رانده شده که اطلاعات دشوار است برای پیگیری.

“خط scandalously unambitious و بهترین شواهد نشان می دهد آن را ندارد حتی پوشش هزینه های مواد غذایی و یا مسکن در بسیاری از کشورها گفت: Alston. “فقر و کاهش آن و آزار است به دلیل افزایش درآمد در یک کشور چین است. و آن را تحت الشعاع فقر در میان زنان و کسانی که اغلب خارج از رسمی نظرسنجی مانند کارگران مهاجر و پناهندگان است.”

“در نتیجه وابسته به ‘پیروس’ پیروزی بی حس رضایت بسیار زیاد و خطرناک خوشنودی” Alston ادامه داد. “با استفاده از واقعی تر اقدامات میزان فقر جهانی بسیار بالاتر است و این روند بسیار مایوس کننده است.”

این گزارش هشدار می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس تنظیم شده است تا همه چیز را بدتر:

اگر حمایت اجتماعی طبقه بوده و در جای صدها میلیون نفر در سمت چپ و بدون مراقبت های پزشکی کافی مواد غذایی و مسکن و امنیت عمومی شده اند در امان برخی از بدترین عواقب. در عوض فشارهای بی پایان به ترویج و تثبیت مالی به خصوص در دهه گذشته تحت فشار قرار دادند سیستم های حفاظت اجتماعی نزدیک تر نسبت به قرن نوزدهم مدل به جای اواخر قرن بیستم آرمان. هنگامی که در ترکیب با نسل بعدی پست-Covid-19 ریاضت اقتصادی سیاست های دراماتیک انتقال اقتصادی و قدرت سیاسی به نخبگان ثروتمند که مشخص است از چهل سال گذشته تسریع خواهد شد که در آن نقطه وسعت و عمق فقر جهانی خواهد شد و حتی بیشتر به لحاظ سیاسی ناپایدار و قابل انفجار است.

به جای ادامه ریاضت و دیگر نابرابری-سوخت, سیاست, Alston گفت: جهان دولت ها باید به انتخاب یک مسیر متفاوت است.

“آن زمان برای یک رویکرد جدید برای ریشه کنی فقر است که تکل نابرابری پذیرای توزیع مجدد و عدالت مالیاتی را جدی بگیرید,” او گفت:. “فقر سیاسی است انتخاب و آن را با ما خواهد بود تا حذف آن است reconceived به عنوان یک ماده از عدالت اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net