تاریک پول نقش اساسی در مغلوب ساختن پیشی جستن ویسکانسین برنده

دو گروه از خارج از ویسکانسین ممکن است مسئول برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باریک پیروزی در این ایالت در سال 2016 با توجه به تازگی به دست آمده “محرمانه” گزارش.

گروه ها استفاده کرده اند و خود را “مستقل” نام تجاری به درخواست تجدید نظر مستقل استفاده Higgins تبلیغ به اهدا کنندگان در یک رویداد در سال 2015: “در حال مارک به عنوان خنثی اما در واقع داشتن افرادی که می دانم می دانم که شما در واقع محافظه کار قرار می دهد ما در یک موقعیت منحصر به فرد.”

بین 29 اکتبر و نوامبر 7, 2016, خواهر, گروه های مستقل زنان در صدا و مستقل زنان فروم دو غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن دی سی راه اندازی یک کمپین به هدف ثبت نام مستقل و جمهوری خواه متمایل زنان در ویسکانسین. این تلاش ها منتقل مستقل رای دهندگان در این ایالت از 16 درصد نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید این گزارش که آماده شد برای هر دو گروه توسط دارون شاو استاد دانشگاه تگزاس در آستین.

گروه هدفمند حدود 1.54 میلیون ثبت نام رای دهندگان با انتخاب چندگانه و “true یا false’ آزمونها متشکل از سوالات در قانون مراقبت مقرون به صرفه و دیوان عالی ایالات متحده. آزمونها تحویل داده شد از طریق دیجیتال, توسعه, کارت پستال و تماس های تلفنی شروع یازده روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016.

هدر هیگینز یک اری برنده زن به Vicks VapoRub ثروت که رهبری گروه’ تخته برای سال خلاصه شاو يافته ها: تا به حال امتحان پیام رخ داده است, “مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت برآورد 215,840 کمتر رای در ویسکانسین دولت به طور کامل نوشته شده توسط سیاسی حرفه ای.”

وب سایت خود را به این گروه اضافه شده است که بدون گروه مداخله “هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و [ویسکانسین جمهوری خواه سناتور ران] Johnson خواهد در غیر این صورت از دست داده اند ویسکانسین بیش از 100,000 رای هر یک از.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده رای مردمی در ویسکانسین کمتر از 23,000 رای.

شمال واقعی تحقیقات پژوهش سازمان من تاسیس و منجر به تازگی با انتشار گزارشی در مورد گروه ها که در انتخابات-فصل فعالیت های پرواز در زیر رادار بیشتر دولت ملی و رسانه ها. این اسناد و مدارک گروه های مشارکت در انتخابات 2016 به عنوان روشن شاو گزارش که به دست آمده درست شمالی در سال گذشته است.

به عنوان شاو شرح Higgins استراتژی برجسته ترین بودجه به نفوذ زنان رای دهندگان از مستقل زنان فروم 501(c)(3) بازوی اواز یا موسیقی دو نفری.

که مشکل مارکوس اوون رئیس سابق سازمان مالیات معاف سازمان ها و بخش های مختلف گفت: مرکز رسانه ها و دموکراسی است. او اشاره کرد که IRS تصریح می کند که 501(c)(3) سازمان های خیریه “باید برای جلوگیری از هر موضوع وکالت است که توابع به عنوان مبارزات سیاسی مداخله” آیا آنها نام یک نامزد یا نه.

شاو پیشنهادی در گزارش خود که قدرت از پیام های مستقل زنان فروم مستقل و صدای زنان نسبت به قدرت تکرار آزمونها به تقویت پاسخ پیشنهاد شده است. به عنوان او آن را توضیح داد:

“[E]ven نسبتا متوسط امتحان پیام می تواند تاثیر بر مردم به خصوص با توجه به دانش خود را از موضوع و سیاست استدلال. اما برای متقاعد کردن مردم در مورد برجستگی موضوع و یا به حرکت گسترده تر نگرش در مورد این مسئله به نظر می رسد که چند لمس و حالت های مختلف از توسعه لازم است ما به عنوان شاهد در آزمون ویسکانسین.”

مستقل زنان صدای خود کمک رسانی به کراوات کسانی که مسائل مربوط به انتخابات.

شاو در بر داشت که این آزمونها ساخته شده ویسکانسین مستقل از 16 درصد بیشتر احتمال دارد به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین متوجه شد که این آزمونها شد موثر تر با حزب جمهوری خواه و مستقل زنان نسبت به مردان در ساخت زنان “احتمال بیشتری برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش کلینتون” (17 درصد در مقابل 11 درصد).

از سال 2010 مستقل صدای زنان شده است استقرار زنان برای گفتن زنان دیگر به نگرانی در مورد دولت بیمه درمانی تداخل با دسترسی به پزشکان.

گروه ها استفاده کرده اند و خود را “مستقل” نام تجاری به درخواست تجدید نظر مستقل استفاده Higgins تبلیغ به اهدا کنندگان در یک رویداد در سال 2015: “در حال مارک به عنوان خنثی اما در واقع داشتن افرادی که می دانم می دانم که شما در واقع محافظه کار قرار می دهد ما در یک موقعیت منحصر به فرد.”

اگر چه این آزمونها شامل نمی شد در شاو گزارش سایت مستقل زنان صدای آزمونها در قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) و در اهمیت دیوان عالی ایالات متحده (از زمانی که سناتور میچ مک کانل شد مسدود کردن باراک اوباما رئیس جمهور توانایی تعیین مریک گارلند). یکی دیگر از مسابقه ترکیبی از این دو موضوع.

از سال 2010 مستقل صدای زنان شده است استقرار زنان برای گفتن زنان دیگر به نگرانی در مورد دولت بیمه درمانی تداخل با دسترسی به پزشکان. این گروه همچنین ایجاد سایت های متعدد حمله به ACA به خصوص در اطراف محوری انتخابات است.

Higgins گروه ریخت و میلیون ها نفر به تبلیغات و دیگر تلاش های بازاریابی در سال 2016. اگر چه مقدار صرف شده در ویسکانسین به تنهایی نمی شد گزارش دو گروه صرف مجموع بیش از $3.7 میلیون است که در سال. مستقل زنان فروم انجام شده بخش عمده ای از این هزینه صرف بیش از 2.5 میلیون دلار در آنچه آنها به نام “تعامل فعال و بازار ارزیابی است.”

زنان مستقل را صدا نیز صرف تقریبا $700,000 در “تعامل فعال” و ارتباطات به علاوه نزدیک به $500,000 در رای گیری در سال 2016.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در مقابل در سال 2015 دو گروه صرف تنها 12000 دلار در آنچه که آنها به نام تعامل فعال.

پس از سال 2016 تحقیقات من نشان داد که گروه مطرح کرده اند نزدیک به 20 میلیون دلار شمارش نیست هر بودجه مطرح شده در طی چهارده ماه است. در آخرین انتخابات ریاست جمهوری سال اهدا کنندگان به آنها بیش از 8 میلیون دلار است. که آنها را هدف قرار ویسکانسین پنسیلوانیا و نیویورک اما شاو به این نتیجه رسیدند پیام خود را نه به عنوان موثر در دومی دو کشور که در آن بیشتر وجود دارد “سر و صدا” از گذراندن توسط دیگران است.

مستقل زنان صدا نیز صادر فردی مطبوعات کف شصت و هشت نفر از اعضای کنگره که انتخاب مجدد پس از امضای لغو “Obamacare به” تعهد از جمله یکی برای سناتور جانسون ویسکانسین.

چقدر این گروه را بالا خواهد برد و صرف این سال شناخته نشده است.

Higgins متمرکز شده است در ویسکانسین حداقل از سال 2011 زمانی که گروه مشغول به کار به نفوذ رای دهندگان بازدید از اتحادیه های کارگری به عنوان جمهوریخواه اسکات واکر فرماندار مواجه بالقوه به یاد بیاورید ، او بعدها ادعا کرد که مستقل صدای زنان نقش تعیین کننده در موفقیت خود را در باقی مانده است.

در اینجا چگونه او را توصیف کرد که مسابقه:

“IWV پژوهش نشان داد که باور اصلی در میان مستقل که مخالف رژیم صهیونیستی است. واکر اصلاحات بود که کارمندان دولتی هستند underpaid و در حال ساخت یک قربانی به نگه داشتن آن شغل است. از طریق برنامه های آموزشی ما این تغییر بنیادی اعتقاد به درک که اتحادیه عمومی کارکنان overcompensated نسبت به بخش خصوصی است.”

با توجه به هیگینز “برای حمایت از اسکات واکر افزایش 31 امتیاز در میان 10,000 احتمال زیاد رای دهندگان که دریافت پیام ما . . . حتی اگر ما ساخته شده هیچ اشاره ای به واکر اصلاحات خود و یا به یاد بیاورید.”

مستقل زنان در صدا و مستقل زنان فروم رشد از یک گروه از زنان که دوستان از کلارنس توماس و دفاع از او در برابر اتهامات آزار و اذیت جنسی در طول دیوان عالی کشور تایید شنوایی در سال 1991.

آنها استدلال اساسا چرا که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت آنها نمی تواند او را مورد آزار و اذیت آنیتا هیل با وجود او شهادت می دانم. توماس که با عصبانیت رد هیل اتهامات عنوان شده بود به تایید دیوان عالی ایالات متحده.

از آن زمان به بعد مستقل زنان فروم اتحاد در مقابله نابرابر پرداخت ادعاهای آمریکا فوتبال زنان قهرمان و مخالف عنوان نهم را برای تضمین فرصت های برابر برای دو و میدانی برای زنان و دختران در میان چیزهای دیگر.

اخیرا این گروه حمله کرده است, یک پیشنهاد برای اضافه کردن یک حقوق و دستمزد مالیات به صندوق پرداخت می شود ترک برای مراقبت از خود و یا یک دوست و خواست به جای آن که قرض پدر و مادر از آینده پرداخت تأمین اجتماعی برای پوشش دادن زمان برای یک نوزاد.

مستقل صدای زنان نیز بارها و بارها مورد حمایت نر نامزدها بیش از زنان به عنوان زمانی که آن را کمک اسکات براون جمهوری خواه سنای آمریکا مدعی در ماساچوست ضرب و شتم مارتا Coakley در سال 2010. سه سال بعد مستقل زنان صدای ادعا شده “منحصر به فرد و نقش حیاتی” در کارولینای جنوبی جمهوری خواه مارک سنفورد کنگره انتخابات پیروزی در برابر دموکرات الیزابت کلبرت بوش. و حتی آن را ساخته شده $176,991 مستقل در مخارج از طرف ریچارد Mourdock در سال 2012 پس از جمهوری خواه مدعی برای آمریکا در ایندیانا گفت که هنگامی که یک زن باردار می شود از اینکه مورد تجاوز قرار گرفته “این چیزی است که خدا در نظر گرفته شده.”

و هر دو گروه رفت به خفاش برای برت Kavanaugh که وی اقدام به حمله جنسی به دکتر کریستین Blaisey فورد.

مستقل زنان صدای دریافت 4 میلیون دلار از آزادی و فرصت صندوق یکی از محافظه کار عمل لئونارد لئو تیره, پول, گروه, به عنوان آنها مبارزه برای حفظ رئیس جمهور اوباما نامزد از گرفتن یک جلسه و در حالی که کمک به مطمئن شوید که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد تایید شد.

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رهبران این دو گروه زنان در حال به دست آوردن حتی بزرگتر صدای.

در سال 2018 هدر Higgins منصوب شد و پس از آن مجلس پل رایان به گزارش کمیسیون بزرگداشت صدمین سالگرد گذشت 19 متمم به زنان حق رای. در ماه نوامبر گذشته به دعوت دفتر بیضی به عنوان برگ برنده امضا لایحه به افتخار این مناسبت با یک یادبود $1 سکه.

کلیان کانوی یک کاخ سفید مشاور سابق مدیر مستقل زنان هیئت مدیره انجمن و برای سال یکی از شرکت های نظرسنجی های مستقل زنان صدای مورد استفاده در ویسکانسین و جاهای دیگر.

ناظران سیاسی به مدت طولانی مورد بحث چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به برنده شدن در ویسکانسین در سال 2016. صاحب نظران اغلب استناد مغلوب ساختن پیشی جستن دیجیتال مبارزات انتخاباتی حزب جمهوریخواه تلاش در سرکوب رای دهندگان هیلاری کلینتون را شکست به دیدار ویسکانسین پس از برنی ساندرز برنده اصلی شخص ثالث رای برای جیل استین و حتی مستند روسیه دخالت. اما مطبوعات در ویسکانسین تا حد زیادی موفق به پوشش نقش این یواشکی “مستقل” زنان شدند.

آیا این گروه به عنوان بزرگ نقش به عنوان هیگینز ادعا می کند ممکن است هرگز شناخته شده است. تنها سوال اکنون این است که آیا او را تکرار همان برنامه بازی در ویسکانسین و دیگر نوسان متحده در سال 2020 است. اگر ما نیاز به مطمئن شوید که مردمی با توجه به این زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>