دارن Parry cinches نامزدی حزب دموکرات در 1st کنگره منطقه را بلیک مور

سالت لیک سیتی — دارن Parry رئیس سابق شمال غربی گروه از شوشون ملت است مسجل نامزدی حزب دموکرات را برای 1st کنگره منطقه خواهد شد و در صورت تاجر بلیک مور در انتخابات عمومی ،

پری که در حال حاضر در قبیله شورای Northwestern گروه از شوشون ملت, ضرب و شتم رقیب جیمی گونه های ایالتی یوتا دفتر توانبخشی, منطقه, مدیر, توسط 441 رای با توجه به پنج شنبه به روز شده در برگه رای نوشته شده در elections.utah.gov.

Parry دریافت 50.97 درصد آرا به گونه را 49.03% در ژوئن 30 اولیه.

گونه اذعان بعد از ظهر چهارشنبه.

“روشن شده است که, اما, این, از, ممکن است, آرا نه به نفع ما. این نتیجه ما امیدوار و یا مشغول به کار خستگی ناپذیر برای, اما که نمی تواند به دور از آنچه که ما انجام” گونه در بیانیه ای گفت. “ما فرار پیشرفته ترین جلو فکر کمپین در تاریخ یوتا 1st District, و ما نقل مکان کرد سوزن در مسائل مهم است.”

گونه است که از روستایی وایومینگ است و نسل اول فارغ التحصیل. پلت فرم خود را با تاکید بر قابل دسترس و مقرون به صرفه مراقبت های بهداشتی برای همه, کاهش شهریه در فناوری مدارس برای تقویت دسترسی به منابع آموزشی حفاظت از یوتا اراضی عمومی و تغییر آب و هوا.

“این در حال حاضر زمان برای من به ترک این مسابقه,” او گفت:. “اما من هرگز به ترک این قدرتمند جنبش ما ساخته شده است. من هرگز به ترک جامعه و مردم که در ادامه به زندگی بدون دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب کودکان که رنج می برند از کیفیت بد هوا و معلمان و دانش آموزان که رو شیب دار کاهش بودجه خود را به مدارس دولتی است.”

آسوشیتد پرس اعلام مور نامزد جمهوری خواه روز شنبه بعد از ظهر. مور است که سابق foreign service officer منجر Davis County کمیسر باب استیونسون با 30.9 درصد آرا به 28.6%.

او و پری خواهد سر به سر در نوامبر انتخابات عمومی به جای گذاشت GOP تشکر. راب اسقف. 1 کنگره صندلی باز است برای اولین بار در تقریبا دو دهه است. منطقه را پوشش می دهد یک راه باریک از شمال یوتا اجلاس شهرستان و گسترش بیش به Uinta حوضه.

در حالی که یک دموکرات است برگزار می شود صندلی برای 40 سال Parry معتقد است که این می تواند سال منطقه منعکس آبی.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>