داده ها در COVID-19 در کودکان فاقد متحده به عنوان بحث مدرسه reopenings کارشناسان می گویند

جولای 14 (UPI) — با اطلاعات کمی در مورد اثرات COVID-19 در کودکان-و نقش آنها در انتقال ویروس — تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای باز کردن مدارس در پاییز باید بر اساس گسترش این بیماری در مناطق محلی و کارشناسان روز سه شنبه گفت.

احکام مدرسه reopenings باید به سمت چپ به رهبران محلی به دلیل تنوع در گسترش ویروس از جامعه به جامعه دانشگاه دوک متخصصان بهداشت کودک, بیماری های عفونی و سیاست های عمومی به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

تبلیغات

نظرات یک روز پس از آموزش و پرورش رهبران دو کشور از بزرگترین مدارس — لس آنجلس و سن دیگو شهرستان در کالیفرنیا — اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری کلاس های آنلاین در پاییز.

داده های محدود قابل توجهی در گسترش این کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 در میان کودکان, محققان می گویند.

مقامات بهداشت در اسرائیل اما باید سرزنش های اخیر چشم انداز مثبت در مورد این تصمیم به بازگشایی مدارس در ماه مه با توجه به گزارش منتشر شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن است.

اسرائیل بسته مدارس دوباره در اوایل ماه ژوئن پس از 244 عفونت مشخص شد در میان کودکان و کارکنان در مدارس مختلف از جمله 130 در یک به تنهایی این گزارش گفت:.

“ما باید برای جلوگیری از گسترده فراگیر حکم نیاز به مدارس و کودکان برای حضور در شخص” دکتر Wong, Charlene استادیار طب اطفال در دوک دانشکده پزشکی گفت: در تماس است.

“هنوز زود همه گیر” گفت: وانگ که برنامه ای برای ارسال خود kindergartner به مدرسه در پاییز باید محلی منطقه تصمیم به بازگشایی شده است.

تبلیغات

چندین ایالت در سراسر کشور گزارش داده اند که بالاترین رکورد در موارد در دو هفته گذشته از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس. وانگ گفت که مقامات در شهر یا شهرستان سطح می تواند بهترین ارزیابی خطرات مطرح شده به فرزندان اساتید و کارکنان و همچنین پتانسیل اثرات اجتماعی و اقتصادی مدرسه تصمیم گیری.

با یک پنجم کودکان آمریکایی در فقر زندگی می کنند و مدارس در سراسر ایالات متحده انجام بیش از آموزش گفت: لیزا Gennetian استادیار اوایل یادگیری علوم سیاسی در دانشگاه دوک را سانفورد دانشکده سیاست عمومی بود که در تماس است.

مدارس نیز ارائه مراقبت از کودکان به پدر و مادر مشغول کار و خدمت به عنوان یک منبع مهم از خدمات بهداشتی-و مواد غذایی-برای دانش آموزان جوان در نیاز او گفت:.

پدر و مادر به صورت “قابل فهم استرس” از آنجا که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فرزند خود را به مدرسه خواهد بازگشایی ممکن است تحت تاثیر قرار توانایی خود را برای بازگشت به کار و برای خانواده خود فراهم وانگ گفت.

بازگشایی مدارس نیز می تواند ایجاد “غیر قابل پیش بینی نیاز برای quarantining” به عنوان مدرسه سال پیشرفت وانگ گفت.

کودکانی که تا به حال تماس نزدیک با کسی که آلوده شده است با جدید coronavirus یا در مدرسه و یا در خانه به احتمال زیاد نیاز به قرنطینه برای 14 روز, او گفت:.

“پدر و مادر خواهد بود قادر به گرفتن زمان کار و یا پیدا کردن یک پدربزرگ و مادر بزرگ و یا پرستار بچه مایل به تماشای یک کودک به طور بالقوه در معرض COVID-19?” وانگ پرسید.

اما او گفت: در خانه باقی مانده می تواند “پیامدهای مادام العمر” برای کودکان به مدرسه است که نه تنها حیاتی برای یادگیری بلکه اجتماعی است.

در حالی که شواهد به تاریخ نشان می دهد که جدید کروناویروس “رفتار متفاوت” در کودکان نسبت به بزرگسالان-با کودکان گرفتن یک فرم خفیف تر از بیماری — “کوچکی” از پژوهش موجود در ویروس تمرکز در کودکان ونگ گفت.

تبلیغات

در علاوه بر این به اطلاعات از اسرائیل شواهد از چندین کشور اروپایی نشان می دهد که این ویروس گسترش قابل توجهی در میان کودکان در سن مدرسه, دانشگاه واشنگتن, گزارش نشان می دهد.

این شامل کشورهایی مانند دانمارک و آلمان که مدارس بسته در ماه مارس آغاز شد و مرحله به مرحله reopenings بعد از آن در بهار و سوئد که نگهداری مدارس, باز این گزارش نویسندگان گفت.

فقط دو نفر از 34 خانواده ها با چند آزمایشگاه-تایید COVID-19 عفونت در شیکاگو به حال موارد کودک به فرزند انتقال و تنها دو نفر دیگر تا به حال موارد کودک به بزرگسالان انتقال یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله بیماریهای عفونی کودکان جامعه یافت می شود.

دوک کارشناسان گفت که باید منطقه را انتخاب کنید به بازگشایی در, سقوط آنها باید مراحل را به اطمینان حاصل شود معلمان و کارکنان کافی تامین تجهیزات حفاظت شخصی.

آنها گفتند که اگر مدارس بسته باقی می ماند و قانون گذاران باید اطمینان حاصل شود که دسترسی به آموزش آنلاین در دسترس است به تمام دانشجویان و کارفرمایان ارائه خدمات مراقبت از کودکان به کارگران است.

“تنها راه برای باز کردن مدارس با خیال راحت به یک رویکرد جامع برای کاهش انتقال درون جامعه و ایالات متحده کاملا منحصر به فرد است که در آن می تواند برای اولین بار در کشور برای بازگشایی مدارس با افزایش نرخ ابتلا به عفونت در برخی از مکان های” دکتر Ibukun کریستین Akinboyo مدیر پزشکی اطفال پیشگیری از عفونت در مرکز پزشکی دانشگاه دوک گفت: روز سه شنبه.

“من فکر نمی کنم آن را زودرس به گفتگو اما من هم فکر نمی کنم عاقلانه و با عجله به هر گونه تصمیم گیری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>