روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تست می سازد ” خودمان نگاه بد,’ دانشگاه هاروارد محققان تماس برای سه برابر از تست به عنوان Covid-19 مرگ و میر افزایش

کمتر از یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که علنا “با انجام تمام این تست ما را به خودمان نگاه بد” تحقیقات جدید از دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه از صبح روز پنجشنبه نشان می دهد که تست های سراسر کشور است خطرناکی در پشت آن آن را باید به منظور جلوگیری از تشدید Covid-19 همه گیر آوردن, ایالات متحده است.

دانشگاه هاروارد محققان دریافتند که به عنوان پیش بینی مرگ و میر و عفونت ها مجددا به سمت بالا تست در ایالات متحده باقی می ماند شدیدا کم—با بیش از سه بار به عنوان بسیاری از روزانه آزمون که در محل هستند امروز نیاز به با خیال راحت بازگشایی این کشور است.

“فقط در چند هفته گذشته همه مدل های همگرا در بسیاری از افراد آلوده شدن و بسیاری از مردم [مرگ]” جهانی بهداشت مدیر موسسه Ashish Jha گفت NPR.

پیش بینی برای افزایش عفونت و مرگ و میر زوج هستند در تجزیه و تحلیل با یک ملی تست رژیم است که محزون می خوانی زیر ظرفیت و کاخ سفید از جان گذشته به کشور بازگشت به کار سیاسی به دست آورید.

با توجه به Jha, موسسه تحقیقاتی پروژه های ایالات متحده را به آزمون در بیش از 900.000 نفر در روز به منظور با خیال راحت شروع بازگشایی اقتصاد و شل اجتماعی محدودیت. این کشور به عنوان یک کل در حال حاضر در حال تست 247, 657 نفر در روز.

“تست شیوع کنترل 101 زیرا آنچه تست اجازه می دهد تا شما کشف کردن که آلوده و چه کسی است گفت:” جها. “و که به شما امکان جدا کردن افراد آلوده از غیر آلوده و مردم را به این بیماری تحت کنترل است.”

یک مرکز آمریکا (CAP) تجزیه و تحلیل دوشنبه در بر داشت که “هیچ دولتی در حال حاضر با هر دو بروز و تست آستانه برآورد شده برای دولت خود را; تنها هشت متحده—آلاسکا, هاوایی, آیداهو, مین, مونتانا, اورگان, ورمونت, و, West Virginia — دیدار با بروز آستانه; و تنها رود آیلند در دیدار تست آستانه.”

کلاه سلامت, سیاست, معاون رئیس جمهور, Topher Spiro گفت که عدم تست منفی خواهد داشت انشعابات برای این کشور تلاش اقتصادی برای بازگشایی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این برآورد نشان می دهد که در سراسر هیئت مدیره متحده تصمیم به استراحت و اقامت در خانه تلاش های زودرس و خطر قابل توجهی موج دوم و مسئول اقتصادی shutdown” گفت: Spiro. “اینکه آیا یا نه یک اقتصاد دولتی است و از نظر قانونی باز عمومی نمی خواهد با آن درگیر مگر اینکه و تا زمانی که این ویروس موجود است.”

روز چهارشنبه در دانشگاه جانز هاپکینز اپیدمیولوژی Caitlin رودخانه ها گفت: خانه کمیته تخصیص بودجه که او اعتقاد بر این کشور بود که در یک “لحظه بحرانی از این مبارزه” و این که شل شدن محدودیت ها در این کشور فاجعه بار خواهد بود اشتباه است.

“ما در معرض خطر خوشنودی در پذیرش مرگ و میر قابل پیشگیری از 2000 آمریکایی ها هر روز ما در معرض خطر خوشنودی در پذیرش که کارکنان بهداشت و درمان ما نیست که آنچه آنها نیاز به انجام شغل خود را با خیال راحت و ما در معرض خطر خوشنودی و بدانیم که بدون هوشیاری ادامه داد: ما دوباره ایجاد شرایطی که منجر به آمریکا که بدترین آسیب دیده کشور در جهان” گفت: رودخانه.

دانشگاه هاروارد Jha گفت NPR که کشور نیاز به آماده برای مسافت های طولانی رویکرد به این بیماری است.

“من فکر می کنم آنچه که مردم باید به خاطر داشته باشید این است که این ویروس نیست رفته” گفت: Jha. “این بیماری نیست و رفته است. و آن را به در حالی که با ما.”

با وجود هشدارهای مکرر تست ظرفیت و ویروس’ گسترش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است و نیاز به بازگشایی این کشور و گفت: نیویورک تایمز روز شنبه که او تمایل به سفارش بیشتر آزمایش به دلیل این پیام که ارسال خواهد.

“در راه, با انجام این تست ما را به خودمان نگاه بد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Harvard Kennedy School پروفسور نیکلاس برنز گفت که نظر خود را رد صلاحیت.

“اگر او نیست اولویت بهداشت عمومی است اما انتخاباتی خود را با چشم انداز او باید رای دادند از دفتر در این بیانیه به تنهایی و گفت:” می سوزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im