روز بعد از رای گیری پایین 10 ٪ پنتاگون برش 37 سنای حزب دموکرات پیوستن ایران به تصویب $740 میلیارد بودجه جنگ

ساعت پس از حزب جمهوری خواه منتشر coronavirus امداد پیشنهاد از جمله $0 برای انتخابات کمک مالی و هیچ بودجه اضافی برای شهرها و ایالات متحده به عنوان کشور همچنان به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس مجلس سنای ایالات متحده تصویب نسخه خود را از دفاع ملی مجوز عمل در پنجشنبه تخصیص $740.5 میلیارد دلار به پنتاگون.

سالانه نظامی لایحه بودجه تصویب شد, با رای 86-14 با 37 دموکرات پیوستن به جمهوریخواهان در حمایت از این پیشنهاد. مشاهده کامل رول تماس بگیرید در اینجا.

ترقی خواهان از جمله سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.), الیزابت وارن (D-جرم.),و Ed Markey (D-جرم.) برابر این لایحه رای دادند.

این لایحه تصویب شد یک روز پس از اصلاحیه پیشنهاد شده توسط ساندرز و Markey به قطع پنتاگون بودجه 10 درصد و تغییر مسیر است که کمک های مالی به سمت سرمایه گذاری های قابل توجهی در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و مسکن در جوامع فقیر—رد شد در سنا با اکثریت دموکرات طرفداری از ایران.

دموکرات ها در مجلس نیز اکثریت جمهوری خواهان پیوست به بلوک مشابه متمم مطرح شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه باربارا لی (D-کالیفرنیا.) و علامت Pocan (D-Wis.).

این لایحه در مجلس سنا شامل $636.4 میلیارد دلار برای پنتاگون پایه بودجه $25.9 میلیارد دلار برای امنیت ملی برنامه های وزارت انرژی و $69 میلیارد دلار برای خارج از کشور احتمالی عملیات حساب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که این لایحه را وتو—بر این اساس که آن شامل یک متمم معرفی شده توسط Warren به تغییر نام پایگاه نظامی که تتم مؤتلفه آمار و ارقام—اما این بودجه با گذشت بیش از دو سوم سنا را در حمایت از حق وتو-اثبات اکثریت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر انتظار می رود برای آشتی دادن دو versionsof این☀; خانه لایحه شامل 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان و $3.6 میلیارد دلار برای مبارزه با چین است.

در اوایل روز پنج شنبه در ایران منتشر شد پیشنهاد خود را برای آینده coronavirus امداد لایحه الزام است که حزب را تصویب ادامه کامل 600 دلار افزایش بیمه بیکاری شامل مراقبت در عمل در ماه مارس که کمک به نگه داشتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از فقر در اولین ماه از این بیماری همه گیر.

تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) که پیوست دیگر ترقی خواهان در مجلس در رای گیری در برابر☀, واکنش نشان داد و با نفرت در اولویت های نابجا آشکار ساخته توسط پنتاگون بودجه را در مجلس سنا تصویب و ایران پیشنهاد در Covid-19 امداد.

پل Kawika مارتین مدیر ارشد و سیاست و امور سیاسی در صلح اقدام به نام دموکرات ها که به طور مداوم پشتیبانی صدها میلیارد دلار در هزینه های نظامی “توجه داشته باشید که رای دهندگان می خواهند هزینه های دولت برای قرار دادن مردم بیش از پنتاگون.'”

“ما باید اولویت بندی بین بردن فقر و جنگ نیست” نوشت: Markey روز چهارشنبه پس از اصلاح او معرفی نتوانست در مجلس سنا. “ما باید اولویت بندی مبارزه جهانی-بیماری قاتل نیست در حال توسعه سلاح های جدید طراحی شده برای از بین بردن نژاد بشر است. وقت آن است که ما صندوق آموزش و پرورش و نه نابودی. پزشکی نه موشک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>