‘روز خشم’: فلسطینی ها و متحدان جهانی علیه طرح الحاق اسرائیل و آپارتاید

فلسطینی ها در کرانه و غزه—حمایت متحدان در سراسر جهان—سازماندهی تظاهرات در روز چهارشنبه در برابر دولت اسرائیل بلندی طرح بیشتر به آن آپارتاید سیاست الحاق به یک سوم از کرانه قلمرو تحت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح “چشم انداز برای صلح” برای منطقه بود که در ماه ژانویه پرده برداری و پشتیبانی توسط بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل.

در شهر غزه به آسوشیتد پرس گزارش هزاران نفر از معترضان در راهپیمایی با فلسطینی ها پرچم ها و نشانه های decrying الحاق طرح به عنوان یک “اعلام جنگ” علیه ملت فلسطین. پس از آن تظاهرات که بنا به گزارش ها به پایان رسید مسالمت آمیز در اوایل بعد از ظهر دیگر تظاهرات برنامه ریزی شده بود در کرانه باختری است.

اعتراض نشانه گرفته شده توسط عکاسان خبری گفت که “فلسطینی زندگی ماده” و “الحاق خلاف U. N. منشور و اساسا غیر قانونی عمل می کنند.”

تظاهرات در سرزمین های اشغالی پس از Hazim قاسم یک سخنگوی جنبش مقاومت فلسطین حماس گفت: حماس و دیگر گروه های فلسطینی را “متحد” علیه اسرائیل الحاق هر کرانه خاک. قاسم اضافه شده است که شنبه خواهد بود “بعد از واقعی خشم.”

همبستگی تظاهرات و ماشین کاروان برنامه ریزی شده بود در طول پنج شنبه در کالیفرنیا و فلوریدا, ایلینوی, نیویورک, و, اورگان. ده دموکرات ها در آمریکا و سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) در روز سه شنبه منتشر شد نامه تعهد به مخالفت بیشتر کمک های نظامی به اسرائیل اگر آن دولت حرکت رو به جلو با الحاق بخش هایی از کرانه باختری است.

همبستگی تظاهرات برگزار شد در خارج از کنسولگری های ایالات متحده در آفریقای جنوبی شهرستان از سندتن و در کره جنوبی و خاورمیانه و چشم گزارش روز شنبه. “تظاهرات در اردن است که تهدید به اقدام اسرائیل باید حرکت رو به جلو با برنامه های” خروجی اشاره کرد: “باید در عین حال به تعویق افتاده است شنبه, فعالان گفت: در رسانه های اجتماعی.”

پس از نتانیاهو نشانه روز سه شنبه که الحاق می تواند به تاخیر افتاد فراتر از اولیه جولای 1, هدف, تاریخ, همکاری های منطقه ای وزیر Ujgfiud Akunis گفت: اسرائیل به رادیو ارتش ایستگاه فرایند را نمی خواهد آغاز و در روز چهارشنبه. او گفت که دولت اسرائیل است که هنوز مرتب کردن اطلاعات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و در حال حاضر او در انتظار الحاق به رخ می دهد در اواخر این ماه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پیش بینی الحاق و مغلوب ساختن پیشی جستن را گسترده تر طرح کشیده شده اند تیز انتقادات از جامعه بین المللی که در نظر همه موجود شهرک سازی اسرائیل در کرانه باختری غیر قانونی است. U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و ملل کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله همراه با سیاستمداران و دیپلمات از کشورهای مختلف خواسته اند که دولت اسرائیل به مقاومت در برابر الحاق در دسترس نباشد.

واشنگتن پست مقاله نویس Ishaan Tharoor استدلال در یک قطعه شنبه که “هر آنچه که اسرائیل تصمیم می گیرد یک دولت واقعیت بافندگی.” به عنوان Tharoor نوشت:

اگر نتانیاهو پرس جلوتر با الحاق برجسته فلسطینی مقامات ترس از پایان قطعی خود را در حال حاضر enfeebled استقلال پروژه و آینده بین بردن و از حقوق برابر شهروندی که در آن زندگی خود و حرکات برای همیشه محدود توسط الزامات امنیتی اسرائیل برای دولت است. “این بدان معنی است که من به عنوان یک فلسطینی را نمی خواهد بود قادر به انجام هر کاری بدون اجازه آنها” صائب صائب عریقات دبیر کل سازمان آزادی بخش فلسطین گفت: من از همکاران اموزش Eglash. “این بدان معنی است که آنها را کنترل حرکات من من برنامه ریزی من مرز و دسترسی به همه چیز. …آنها در حال تلاش برای خفه مرا دفن من و آنها فکر می کنم من خواهد ایستاد ؟

دیگران ادعا می کنند که سال ها از اشغال اسرائیل زمین منازعه و حل و فصل توسعه در کرانه باختری و اطراف بیت المقدس در حال حاضر سمان این واقعیت است. “بر خلاف روایت الحاق خواهد شد و نه کشتن راه حل دو دولت—شما می توانید کشتن چیزی است که مدت طولانی است که مرده” نوشته یوسف Munayyer یک فلسطینی آمریکایی محقق است. “به جای الحاق کشیدن و نمایش حل دو دولت جسد قبل از جهان است.”

“اگر شما بخواهید فلسطینیان در دره اردن چگونه احساس آنها در مورد الحاق بسیاری به شما خواهد گفت که آنها فکر می کردند ما قبلا ضمیمه مدتها پیش” نوشت: Salem Barahmeh, مدیر اجرایی, فلسطین, موسسه دیپلماسی عمومی مستقر در بانک غرب شهر رام الله. “این است که چرا ما نمی تواند کمک کند اما تمسخر جهان در حال رشد جنجال آفرینی و وجودی اعتراض به رویکرد ما به تاریخ 1 ژوئیه.”

Barahmeh نوشتن برای +972 Magazine روز دوشنبه افزود که “مبارزه فلسطین امروز نه فقط در مورد مبارزه با الحاق که ما باید همچنان به انجام. آن است که در مورد از بین بردن کل سیستم آپارتاید است. جهان باید متوجه این واقعیت برای آنچه در آن است و تحمیل سیاسی و اقتصادی فشار بر اسرائیل برای از بین بردن آن سیستم است. اگر جهان بیشتر علاقه مند به حفظ واقعیت کنونی به دلیل آن تغذیه مناسب و نمای سپس جهان به خودی خود همدست است.”

“به جای حفظ این توهم آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر راه حل های سیستماتیک که ساخت یک فیلم جدید قرارداد اجتماعی بین رودخانه و دریا که در آن هر کس می تواند با حقوق برابر” Barahmeh به این نتیجه رسیدند. “این است که در مورد که شما و یا که در آن شما [هستند] و یا این که آیا شما در حال فلسطینی یا یهودی—آن است که در مورد ارزش های شما برای ایستادن. ما نمیتوانیم اجازه دهیم نسل دیگری از فلسطینی ها رشد تحت آپارتاید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im