سالت لیک سیتی — Utahns ممکن است قادر به جلوگیری از بازگشت خود ساعت در هر سال تحت یک لایحه ساخت نور روز صرفه جویی در زمان و دائمی است که با دریافت موافقت های اولیه در ایالت یوتا در سنای دوشنبه.

“من فکر می کنم آن زمان برای رفتن حرکت این لایحه به جلو و به رفتن را از طریق و توقف ساعت” گفت: سناتور. Wayne هارپر R-Taylorsville, حمایت از SB59 این ادعا محلی و ملی نظرسنجی ها نشان می دهد مردم نمی خواهید به نگه داشتن ساخت دوسالانه زمان تغییر دهید.

نور روز صرفه جویی در زمان در نظر گرفته شده برای اضافه کردن یک ساعت اضافی از نور روز در شب در طول طولانی ترین روز سال است, مجموعه ای برای شروع در ایالت یوتا در 2 صبح در 8 مارس زمانی که ساعتهای “spring forward” و در ادامه از طریق 2 a. m. on Nov. 1 زمانی که آنها “سقوط” به زمان استاندارد.

این لایحه نیاز به اقدام کنگره و حداقل چهار نفر از کشورهای غربی قبل از مصرف اثر است. سناتور رای دادند 28-1 برای پیشبرد آن به رای نهایی تنها با همین سن. Ipson R-سنت جورج رئیس یک شرکت حمل و نقل مستقر در جنوب یوتا است که در عمل در سراسر Intermountain West مخالف است.

Ipson که به نگرانی در مورد تاثیر یوتا اتخاذ زمان های مختلف در بزرگراه بین ایالتی کسب و کار مانند خود گفت که او می خواهم برای دیدن این لایحه را به قیمومیت که اطراف متحده نه فقط کشورهای غربی را به همان انتخاب است.

هارپر گفت: او دوست دارد این لایحه راه آن نوشته شده است و با اشاره به این که قانون در نظر گرفته شده در New Mexico, کلرادو, نوادا و آیداهو. برخی از کشورهای غربی از جمله کالیفرنیا و اورگان در حال حاضر اقداماتی در حالی که آریزونا باقی می ماند در زمان استاندارد تنها جایگزین برای تغییر ساعت در حال حاضر مجاز است.

وجود دارد در حال تلاش برای تغییر آن در کنگره است. در کنگره ایالات متحده راب اسقف R-یوتا یک لایحه اجازه می دهد متحده گزینه سوم انتخاب برای ماندن در نور روز صرفه جویی در زمان در طول سال و به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو R-Fla., می خواهد به دستور یک سوئیچ به نور روز صرفه جویی در زمان در سراسر کشور.

مسائل دیگر به ارمغان آورد تا در طول بحث طبقه شامل نگرانی در مورد دانش آموزان برای رفتن به مدرسه در تاریکی به عنوان روز کوتاه تر. هارپر گفت که می تواند در خدمت به عنوان یک انگیزه برای مدرسه محلی ولسوالی شروع کلاس ها بعد در روز.

هارپر گفت: او قدردانی نمایندگان مجلس’ صبر و شکیبایی با این موضوع که مطرح شده دوباره و دوباره در طول سال. سال گذشته نمایندگان مجلس با تصویب یک قطعنامه در روز پایانی این جلسه حمایت از اسقف لایحه که برای اولین بار ظاهر در کنگره در سال 2018 است.

او به شوخی پرسید که اگر لایحه تصویب خواهد آن را به معنای پایان دادن به زمان تغییر قوانین مربوط به?

“من می تواند تضمین کند — من نمی توانم کنترل همه چیز — من با انجام این مسئله و ما منتظر کنگره” هارپر گفت.

در حالی که Ipson تنها رای در برابر این لایحه چهار سناتور نشان داد آنها ممکن است ذهن خود را تغییر دهید زمانی که این لایحه می آید تا برای رای نهایی در سنا است. هارپر گفت: او هنوز هم به اندازه کافی رای به این لایحه از طریق مجلس سنا پس از آن می تواند در نظر گرفته شود ،

“آن زمان برای قرار دادن این نکته به” هارپر گفت. “من شنیده ام از ترکیبات آنها می خواهند به حل و فصل این مسئله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de