روز خشم در میلواکی

بیش از آخر هفته تظاهرات و نافرمانی مدنی فوران در شهر میلواکی به عنوان در دیگر شهرستانها در سراسر کشور. شعار “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و نام آمریکایی آفریقایی تبار مردان و زنانی که کشته شده اند با اجرای قانون هزاران نفر از ساکنان راهپیمایی دوازده مایل از طریق یکی از امریکا بیشترین تفکیک شهرستانها.

معترضان ادامه داد: راهپیمایی پایین وسط خیابان و ملاقات در فلش قرمز رنگ پارک که در آن Dontre همیلتون کشته شد, یک افسر پلیس و سازمان پرداخت می شود جهات با یک لحظه سکوت و نماز قبل از ادامه.

هر چند کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس که به زانو در گردن او را کاتالیز در سراسر کشور مقاومت راهپیمایان همچنین ادای احترام به دیگر افرادی که جان خود را از دست به خشونت پلیس. در میلواکی یک مورد اخیر درگیر کردن افسر وظیفه که ضرب و شتم یک مرد به مرگ در طی یک درگیری در افسر صفحه اصلی. افسر مایکل Mattioli سی و دو بود که میزبانی یک حزب در خانه خود را در حالی که دولت را امن تر در خانه سفارش شده بود در اثر منع چنین باشد. Mattioli بوده است دستگیر و به اتهام در درجه اول بی پروا قتل.

که فقط یکی از بسیاری از حوادث که هزاران میلواکی ساکنان را به راهپیمایی در این شهرستان است. معترضان همچنین شعار می دادند نام Dontre همیلتون که به ضرب گلوله کشته شد توسط میلواکی افسران در سال 2014 و همچنین نام دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که مرده ام در کشورهای دیگر از جمله دوازده ساله Tamir برنج از کلیولند و بیست و هشت ساله ساندرا مطلوب از تگزاس.

IMG_4975-scaled.jpg

چند تجمعات سازماندهی شده توسط مختلف جامعه از رهبران و فعالان در مکان های مختلف در این شهرستان در روز جمعه. در ظهر در گوشه ای از تاریخ 27 و مرکز خیابان فعال Vaun Mayes به سازماندهی ثابت اعتراض با یک جمعیت بزرگ. برخی از تظاهرکنندگان به صف نزدیک خیابان, برگزاری علائم و نقشه کشی تشویق honks از عبور رانندگان است. یک گروه بزرگ دور خود جمع Mayes و دیگر سخنرانان در یک اجتماع افراد یک تیم به عنوان آنها ابراز نارضایتی خود گذاشته و به همین دلیل جمع آوری لازم بود.

“احتمالا در حدود 200-plus مردم” گفت: Mayes, توصیف گردهمایی که به پایان رسید به عنوان راهپیمایان به خیابان ها ریختند و شرق به رهبری, به سمت دریاچه. “همه نژادها از یک کمی از همه جا از سمت شمال و جنوب طرف از سراسر ویسکانسین.” ثابت تظاهرات صلح آمیز بود و به آرامی ای اداره. جامعه دیگر سازمان نه Mayes, led تظاهر کنندگان به راهپیمایی به خیابان ها.

“آن را به مردم با هم” Mayes گفت ویسکانسین آزما. “این همیشه غم انگیز است که وحدت برای مردم اتفاق می افتد در مجالس ترحیم و بد و چیزهای شبیه به این, اما ما گرد هم می آیند و ما همه در همان صفحه. آن را به ما طول می کشد به دور از زندگی روزمره ما و آن را به ما می دهد کمی بیشتر از دیدگاه ما استفاده می شود اجازه می دهد تا خودمان را شرمسار هر یک از دیگر.”

در عرض چند ساعت راهپیمایان که شروع در خیابان 49 و کلیولند خیابان راهپیمایی بیش از دو مایل به میلر پارک راه و ملی در خیابان. معترضان در تلاش بودند برای نشان دادن و یا در نزدیکی بزرگراه ها که باعث پاسخ سریع از اجرای قانون است. افسران از میلواکی اداره پلیس و Milwaukee County Sheriff را مسدود بزرگراه ضد شورش.

هیچ درگیری بین ماموران و تظاهرکنندگان رخ داده است در این نقطه و به عنوان جمعیت راهپیمایی پایین ملی از طریق خیابان میلواکی جنوبی, سمت ماموران مسدود طرف خیابان اما در غیر این صورت مداخله نیست. در اطراف این زمان MPD گفت ویسکانسین آزما “در این زمان میلواکی اداره پلیس است و نه تا به حال بسیاری از تعاملات با معترضان. ما می خواهیم کسانی که اعتراض در میلواکی به صلح آمیز باقی می ماند.” برخی از معترضان آمد آماده با لوازم برای مقابله با گاز اشک آور و درمان زخم های وارده در درگیری با پلیس.

“آنها تیراندازی گلوله های لاستیکی در اعتراض صلح آمیز قبل از غارت آغاز شد.”

غروب به خود جلب کرد به شب و معترضان ادامه داد: راهپیمایی پایین وسط خیابان و نزدیک به پنج کیلومتر بعد از ملاقات در یک نقطه قرار ملاقات گذاشتن—فلش قرمز رنگ پارک. این محل که در آن Dontre همیلتون کشته شد, یک افسر پلیس و سازمان پرداخت می شود جهات با یک لحظه سکوت و نماز قبل از ادامه. گهگاه راهپیمایان را متوقف خواهد کرد و بلوک عمده تقاطع ها.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

فرانک Nitty یک فعال سیاسی است که منجر ماه مارس با یک بلندگو خواست راهپیمایان به یاد داشته باشید یکی دیگر. “من می خواهم شما را به اطراف خود نگاه,” او گفت: در یکی از تعویق. “ما در حال ایستاده هم با عشق و صلح و ما در حال ایستاده هم باید قوی باشند. ما رو به عشق به یکدیگر.” Nitty برجسته این واقعیت است که راهپیمایان بودند مسالمت آمیز مونتاژ و بدون سلاح. “ما باید برای توقف جنگ میان هر یک از دیگر. ما برای جلوگیری از نفرت و ما را به ایستادگی در کنار هم.”

به عنوان مه گرفتگی جاده ها و پیاده رو آن هم در اندازه مردم از نزدیک محله ترک خانههای خود برای پیوستن به. یک کاروان از خودروهای trailed راهپیمایان و اتومبیل های دیگر honked حمایت خود را زمانی که آنها متوقف شده توسط مارس. دیگر تظاهرکنندگان در اتومبیل اسکیت و دوچرخه سوار پیش از بسته برای منحرف کردن ترافیک به دور از مارس. اجرای قانون نیز به تدریج افزایش حضور خود را. خیابان های مجاور بودند فعالانه مسدود کردن و هواپیماهای بدون سرنشین به دنبال سربار. شهردار تام برت خواست معترضان به صلح آمیز به عنوان دیگر شهرستان و مقامات شهرستان.

به نیمه شب نزدیک شدن تظاهرکنندگان به حال سازمان در سراسر MPD منطقه پنج ساختمان. ماموران ضد شورش با تشکیل یک دیوار در اطراف ساختمان و تک تیر اندازها در زمان پوزیشن های بر روی پشت بام. بسیاری از فرار به عنوان افسران راه اندازی کپسول های گاز برای متفرق کردن جمعیت. همه مردم در حال حاضر به حال راهپیمایی در تمام طول روز. جمعیت reinvigorated ساکنان نزدیک آمد که برای دیدن آنچه که قرار بود. “یا گاز اشک آور و یا بمب های دود” رافائل اسمیت محلی که رفت به دیدن تظاهرات در ایستگاه گفت ویسکانسین آزما. “همچنین آنها تیراندازی گلوله های لاستیکی در اعتراض صلح آمیز قبل از غارت آغاز شد.” یک مرد اسمیت مواجه شده بود, ضربه به سر توسط یک قوطی گاز.

یک کلانتر خودرو مجبور خود را از طریق جمعیت از راه رفتن شدند. “همین دلیل است که ما در اینجا به سند چیزهایی مانند این که” ویلسون گفت: به عنوان تیم ماشین سوار دور.

شانزده کسب و کار را غارت کردند و یا آسیب دیده و ساکنان را دیدم که آتش در نزدیکی Walgreens بی درنگ آن را قرار داده است. روز بعد با تظاهرات برنامه ریزی شده اجرای قانون معنادار. 9 بعد از ظهر حکومت نظامی تحمیل شد و گارد ملی قرار گرفت, در حالت آماده باش برای امکان غارت. دوباره خیل از ساکنان از سراسر قومی سن و جنسيت طیف آمد حتی اگر بسیاری از هنوز هم درد ساق و پا را از داشتن راهپیمایی روز قبل از. Sean Wilson از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هوشمند عدالت انتخاباتی بود که در خدمت به عنوان یک حقوقی ناظر در روز دوم. “برای ترین بخش آن بوده است و آرام گفت:” ویسکانسین آزما.

ثانیه پس از او ساخته شده بیانیه ای که یک کلانتر خودرو مجبور خود را از طریق جمعیت از راه رفتن شدند. “همین دلیل است که ما در اینجا به سند چیزهایی مانند این که” ویلسون گفت: به عنوان تیم ماشین سوار دور. “ما کاملا درک می کنیم که می توانید آن را متشنج اما ما می خواهیم به سند معترضان تعامل با اجرای قانون است. و آنها [پلیس] می تواند به کار گرفته اند که بهتر است.”

اشعیا سانتیاگو یک معترض در اوایل بیست سالگی خود گفت: تظاهرات مهم برای هر آمریکایی را درگیر می شود. “این یک مبارزه بزرگتر از همه ما,” او گفت: ویسکانسین آزما “این یک مبارزه برای برابری. واقعی برابری. آنچه که برای همه ما در حال حاضر این است که برخی از مردم ما را هدف قرار داده و کشته در خیابان ها فایده ای نداشت. بدون هیچ دلیل. بنابراین ما همه اینجا برای قرار دادن یک توقف به خشونت پلیس امیدوارم برخی از اصلاحات در عمل [و] دوباره فکر می کنم که چگونه ما کار پلیس است. چون واقعا ما باید پلیس با ما نیست علیه ما است.”

معترضان مصمم به نگه دارید تا حرکت و اصرار تجمع مسالمت آمیز و مدنی اختلال. راهپیمایی ادامه داد: در طول پنج شنبه, آیا به عنوان حکومت نظامی که در زمان اثر در همان زمان به عنوان شنبه ،

هنوز فعالان ساکنان و رهبران جامعه مصمم هستند. سانتیاگو و دوستان در حال تدوین یک لیست از پلیس اصلاحات خواسته خواهد شد که گردد به طرح قانونی توسط من دموکراسی ایالات متحده آمریکا است. سانتیاگو امیدوار است کسانی که طرح را به دست آوردن کشش و حمایت توده. “این واقعا شروع می شود با آنها چگونه [پلیس] فکر می کنم” او گفت ویسکانسین آزما. “آنها نیاز به آموزش های بسیار بیشتر نسبت به آنها داده می شود در حال حاضر.” در سراسر کشور, این به نظر می رسد به یک جنبش بدون استراحت.

این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در ویسکانسین آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de