کمیک DC کاهش روابط با Diamond Comic Distributors

کمیک DC است تصمیم به قطع روابط با Diamond Comic Distributors یک اطلاعیه که لرزش چگونه کتاب های کمیک فرستاده شده در سراسر ایالات متحده است.

چه خبر:

“ما می دانیم که بسیاری از شما این ممکن است به نظر می رسد مانند یک اهمیت تصمیم گیری است. اما ما می توانیم به شما اطمینان دهم که این تغییر در DC توزیع طرح نشده است ساخته شده به آرامی و به دنبال یک دوره طولانی از فکر و نظر است. تغییر جهت است که در خط با DC کلی چشم انداز استراتژیک در نظر گرفته شده برای بهبود سلامت و تقویت مستقیم در بازار و همچنین رشد تعداد طرفداران که خواندن کمیک در سراسر جهان است.”

“در کوتاه مدت الماس تنها خواهد انجام سفارشات قرار داده شده از طریق ژوئن 1 final منظور قطع خواهد شد و نه درخواست فروش جدید DC عناوین بیشتر است. برای اطمینان از انتقال آرام برای خرده فروشان DC را به حالت تعلیق درآورد نهایی سفارش برش برای ژوئن 8, ساخت کسانی که کتاب در دسترس به منظور نهایی سفارش برش در 15 ژوئن.”

یک نماینده برای کمیک DC به گفته خبرنگار هالیوود:

  • “پس از 25 سال DC Diamond Comic Distributors در حال پایان دادن به خود را به مدت طولانی ارتباط است. حرکت به جلو, طنز, کتاب خرده فروشان می تواند برای به دست آوردن آنها DC کتاب از Penguin Random House یا خود کتاب و نشریات از طریق قمری یا UCS کتاب های کمیک توزیع کنندگان. DC همچنان متعهد به ارائه مستقیم به بازار با بهترین در کلاس سرویس و طرفداران با جهان بزرگترین کتاب های کمیک است.”

برخی از فوق العاده متن:

  • به من گزارش Deseret News, Diamond Comic Distributors در نظر گرفته شده است اصلی توزیع کننده برای تمام کمیک جدید کتاب. در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر و الماس و کمیک های متوقف شده تمام محموله جدید کتاب های تصویری برای فروشگاه ها است که باعث نگرانی فوری از صنعت کتاب کمیک.
  • گرگ Gage که صاحب گربه سیاه کمیک در خانه قند به من گفت: “این است که قطعا رفتن به تاثیر از آنجا که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چیزهای مختلف است که فروش من فکر می کنم مثل کتابهای قدیمی و چیزهایی که مردم شاید در نگاه هنگامی که و گفت:” خوب, شما می دانید اگر هیچ چیز دیگری به عنوان خوانده شده یک روز شاید من آن را امتحان کنید.’ سپس آنها شروع به آن را امتحان کنید چرا که وجود خواهد داشت نه هر چیز دیگری به عنوان خوانده شده برای کمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net