کمیک DC تبدیل جوکر به بتمن در آخرین Joker داستان و این

DC Comics منتشر کرده است که گرافیک های جدید رمان به نام “بذله گو 80 سالگرد 100 صفحه فوق العاده دیدنی و جذاب” که جشن 80 سال از بذله گو حمله بتمن در یک راه جالب — آن را تبدیل به جوکر به بتمن است.

چه خبر:

  • صبر کنید ، بله. بذله گو بتمن می شود در داستان “جنگ درون” توسط پیتر J. Tomasi و سیمون Bianchi.
  • در داستان بتمن و جوکر نبرد به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد. بتمن می میرد. و سپس Joker طول می کشد تا کیپ و راهب برای تبدیل شدن به بتمن.
  • بذله گو می گوید: در داستان: “در اینجا به جرم به این دلیل که بیشتر من راه رفتن در پوست خود بیشتر من یاد بگیرند که چگونه به ضرب و شتم شما. که باعث می شود من می خواهم به لبخند حتی بیشتر از بتمن است.”
  • در اینجا صحنه نهایی توضیحات با توجه به ComicBook.com:

“پنل نهایی را نشان می دهد Joker کامل بتمن ایستاده در آنچه به نظر می رسد مانند خرابه نوعی از مجنون اتاق آموزش است Joker, خاطرات, مانند کسانی که وحشت زده کودک عروسک از” شوالیه تاریکی برمی گرداند و او old Red Hood ساز و برگ. آنچه که ما نمی بینیم که این جسد از بتمن که بذله گو به ظاهر گلوله را تقریبا تایید است که دنباله ای از داستان است که بذله گو پیچ خورده, فانتزی, چگونه برای کشتن بتمن توسط رفتن را از طریق فرایند مبارزه مثل بتمن.”

یکی دیگر از داستان در مورد جوکر و بتمن

  • وجود دارد یکی دیگر از داستان جالب در مورد بتمن و جوکر در 80 سالگرد کتاب. داستان “کشتن بتمن” نشان می دهد که یک جهان که در آن Joker جان بتمن. و پس از آن او دیگر لبخند می زند.
  • در هر کتاب کمیک منبع:

“داشتن خود را از دست داد nemesis بذله دیگر یک هدف واقعی در زندگی است. تنها مخاطبان او تا کنون در مورد مراقبت تحت تاثیر قرار دادن برای همیشه رفته است و بذله گو می شود, تنها در میان جمعیت که نمی خندان. بذله گو به پایان می رسد تا خروج جمعیت بدون استفاده از جلیقه راه رفتن به دور و تصمیم گیری است که او را به پیدا کردن یک مسیر جدید در زندگی — یعنی کار برای Gotham گروه از وسایل نقلیه موتور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im