تگزاس دموکراتیک Rep. هنری Cuellar رو به سختی اولیه مسابقه از مترقی وکیل جسیکا Cisneros برداشت حمایت از کخ سیاسی شبکه جمعه—بیش از یک هفته قبل از بحرانزده وقت که حمایت دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته قرار است میزبان جمع آوری کمک با مجلس نانسی پلوسی.

“هنری Cuellar یک امتیاز از NRA می خواهد بیشتر حفاری anti-انتخاب fundraised برای ایران است #1 دریافت کننده خصوصی زندان پول و دریافت کمک های مالی از کخ خانواده ایم” عدالت دموکرات سخنگوی ولید شهيد. “جسیکا کیسنرس مترقی دموکرات. DCCC و سخنران پلوسی چه کار می کنی؟”

این اولین بار نیست این چرخه که پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا پا به اولیه. در ماه سپتامبر به عنوان رویاهای مشترک گزارش سخنران علنا حمایت وقت در طول یک ظاهر در تگزاس است.

“من بسیار افتخار هنری کار در کنگره و من با افتخار به حمایت از او” پلوسی گفت: anti-انتخاب نرم افزار-شرکت برق Cuellar.

این DCCC بیش از حد حمایت کرده است Cuellar با این گروه و رهبر کنگره Cheri بوستس (D-بیمار است.) در اواخر ماه سپتامبر نیز پشتوانه وقت.

“هنری Cuellar می داند که منطقه مانند پشت دست خود را” بوستس به خبرنگاران گفت: در Austin در آن زمان است. “من به طور کامل حمایت از او.”

روز جمعه اعلام کرد که LIBRE ابتکار عمل بخشی از کخ شبکه, لاتین, توسعه, تایید Cuellar ساخته شده امواج در جنوب تگزاس اولیه. این اولین بار کخ شبکه تا کنون مورد حمایت حزب دموکرات در انتخابات فدرال—هر چند Cuellar رکورد از حمایت جناح راست سیاست اولویت داده است و او را به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه دموکرات.”

“ما باید بیشتر هنری Cuellars در واشنگتن—افرادی که مایل به ایجاد اجماع در مسائل دشوار و انجام legwork لازم به آنها را به ثمر” نوشت: Libre, اکشن, مشاور ارشد دانیل Garza در یک یادداشت (pdf) ترسیم تایید تصمیم.

کیسنرس شده است خار در Cuellar طرف ماه. وقت تلاش کرده است به چشم پوشی از نامزدی وی امتناع از بحث و درمان اجرا خود را به عنوان یک شوخی است. اما کخ حمایت می تواند به معنای Cuellar و تیم او در حال سنجش مشکل پیش رو به خصوص به عنوان کیسنرس همچنان به دندانه دار کردن تاییدیه از محلی و ملی شدند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک ویدئو از مترقی گروه MoveOn, کیسنرس به تشریح چشم انداز خود را برای منطقه است.

“من متولد و بزرگ شده اینجا و این مردم من می خواهم به کمک” کیسنرس می گوید. “و من شاهد است که ما نگرانی نیست خطاب شده فعلی ما نماینده.”

مترقی نامزد اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی جمعه او حمایت محلی اتحادیه های کارگری آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان (AFSCME) خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) تگزاس کارگران ایالات جنوب غربی منطقه ای مشترک هیئت مدیره یک SEIU, وابسته به تکزاس فدراسیون معلمان آمریکا (AFT) و متحد اینجا محلی 23.

“آن زمان برای قرار دادن یک دوست واقعی از کار به خانواده ها و مربیان در کنگره برای کمک به تغییر برای ساکنان کنگره منطقه 28 و همه تگزاسی,” Zeph Capo رئیس تگزاس عقبی در بیانیه ای گفت:.

“بر خلاف مناظره” Capo افزود: “کیسنرس یک دوست از کار که متوجه می شود که خانواده های کارگر ستون فقرات اقتصاد تگزاس, و او خواهد ماند و توسط کارگران ما در کنگره است.”

در یک بیانیه کیسنرس تشکر اتحادیه ها برای حمایت خود و متعهد به اولویت بندی منافع نیروی کار بیش از شرکت های نقشه کشی در مقابل با Cuellar.

“این اتحادیه نمایندگی ما معلمان شهر ما کارکنان ما کارگران خدمات—آنها را نمایندگی کند که ما به عنوان جنوبی تگزاسی و من مشتاقانه منتظر به نمایندگی از آنها در کنگره گفت:” کیسنرس. “در حالی که کنگره Cuellar آرا بارها و بارها در برابر قانون برای حفاظت از کارگران و صدها هزار دلار از منافع شرکت های بزرگ ما در حال افتخار به در حال اجرا مبارزات انتخاباتی سوخت واقعی مردم با متوسط سهم $32.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im