د-بودجه سازمان بهداشت جهانی: غیر اخلاقی و بی رحمانه و خطرناک برای جهان

درست زمانی که ما فکر همه چیز نمی تواند بدتر از همه گیر جهانی است که به همه گوشه زمین آلوده کردن بیش از 2 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 146,000 — بیش از 33000 تا کنون در ایالات متحده آمریکا — رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ایالات متحده به حالت تعلیق و همه بودجه را به سازمان بهداشت جهانی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال های پشتیبانی شده توسط این سناتور جمهوریخواه مانند تام پنبه و تاد جوان — که چین نفوذ بیش از حد بیش از این که که که موفق به انتشار اطلاعات دقیق به دولت در مراحل اولیه COVID-19 بحران است که ایالات متحده آمریکا است که بهترین موقعیت را برای مقابله با بحران خود را در آن بدون همکاری جهانی. این اشتباه و خطرناک نه تنها برای آمریکا بلکه برای کل جهان است. برای کشورهایی که COVID-19 پاسخ در حال حاضر فلج تحریم های ایالات متحده و ایالات متحده-پشتیبانی از جنگ است و به خصوص unimaginably بی رحمانه است. با توجه به ریچارد هورتون سردبیر مجله پزشکی معتبر لانست آن است که “جنایت علیه بشریت” و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دانشمندان و روزمره شهروندان باید “شورشی علیه” آن است.

با توجه به محزون می خوانی ناکافی دولت ایالات متحده COVID-19 تست و ترسناک نرخ مورد تأیید و مرگ و میر در ایالات متحده است که در نیاز مبرم به چه کسی کمک کند.

با وجود این حملات توسط رئیس جمهور تهمت های که ارائه شده است روزانه COVID-19 لوازم هدایت و حمایت به آن 194 عضو.

در فوریه 24, ایتالیا شد دیدن خوشه از موارد در شمال آورده است که یک تیم از کارشناسان از آن سازمان و مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری (ECDC) برای کمک به این کشور در درک رمان مرگبار وضعیت و محدود کردن بیشتر انسان به انسان انتقال است.

یکی از دلایل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بسیار ناراضی با کسی است که آن را با این نسخهها کار با تمام کشورها از جمله کسانی هستند که متحدان ایالات متحده است.

قبل از COVID-19 وارد, ایران, تحریم های ایالات متحده در حال حاضر ویران اقتصاد کشور و از جمله خود سیستم بهداشت و درمان. اکتبر 2019 دیده بان حقوق بشر (HRW) گزارش مشخص شده که چگونه “بانک ها و شرکت های سراسر جهان [تا به حال] به جلو و عقب از تجارت بشردوستانه با ایران ترک ایرانیانی که نادر یا پیچیده بیماری قادر به دریافت دارو و درمان آنها نیاز است.” بدون اینکه قادر به دست آوردن دارو برای درمان بیماری مانند صرع و سرطان بود که به خصوص حیاتی به عنوان COVID-19 رسیده ایران.

در تاریخ 5 مارس سال 2020 زمانی که ایران یکی از آلوده ترین کشورهای جهان, یک تیم از کارشناسان که سفر به مدت پنج روز از جلسات گسترده و زمینه بازدیدکننده داشته است به توصیه پوسته پوسته شدن تا آزمایشگاه های تست, تماس, ردیابی و مراکزی برای مراقبت از بیماران در دوره نقاهت بعد از ویروس است که می تواند در بلند برخی از بار خارج از بیمارستان. این ماموریت به این نتیجه رسیدند با ایران به اندازه کافی دریافت کیت تست حداقل 110,000 مردم و همچنین هفت تن از تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر تجهیزات پزشکی.

دور قبل از COVID-19 وجود داشته ونزوئلا — نیز تحت فلج کننده تحریم های ایالات متحده — در حال حاضر بدون کافی تجهیزات پزشکی و دارو است. به عنوان یک نتیجه از شکست آمریکا در کودتا که به دروغ ادعا می کند که نیکولاس مادورو است و نه مشروع رئیس جمهور ونزوئلا که COVID-19 همه گیر نقض مرزهای خود را و از آنها خواسته برای یک وام برای کمک به مبارزه با ویروس صندوق بین المللی پول را رد کرد. خوشبختانه که (و همچنین چین و روسیه) را ارائه بحرانزده کشور با تجهیزات پزشکی و کمک های فنی. “ما از این که چه کسی تایید کرده است که آن را به ارائه کمک به ونزوئلا به عنوان ما در یک شرایط ویژه. ما یک کشور غیر قانونی تحریم كيفرى مسدود گفت:” معاون رئیس جمهور ونزوئلا Delcy رودریگز.

دور قبل از پرچم بودند مطرح شده است که coronavirus را در رسیدن به پیروزی بود که مشغول کمک به یمن مقابله با بدترین شیوع وبا در دوران مدرن در آورده تا حد زیادی توسط آمریکا و حمایت عربستان بمباران نظامی و محاصره بندر اصلی کشور. در آوریل 6, 2020, که و بانک جهانی انجمن توسعه (IDA) اعلام کرد که آنها مشغول به کار بودند با هم به مقیاس تلاش برای کمک به یمن آماده شدن برای اجتناب ناپذیر COVID-19 شیوع.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مانند یمن و غزه در برخورد با COVID-19 در حالی که تحت محاصره نظامی. پس از تقریبا 13 سال از محاصره و تکرار نظامی اسرائیل حملات 97 درصد از آب در محاصره است در حال حاضر نامناسب برای مصرف انسان و برق بسیار کمیاب است که بیمارستان ها باید به تکیه بر ژنراتور. خاک تنها 2,500 در دسترس تخت بیمارستان و 87 هواکش برای جمعیت آن دو میلیون نفر است.

همانطور که در آوریل 6, 2020, 13 مورد از COVID-19 تاييد شده بود در غزه اما تنها 1,495 مردم وجود داشته است قادر به دست آوردن یک آزمون. با وجود اسرائیل لاف زدن در مورد تهیه صدها تست کیت در مارس 8 غزه اعلام کرد که آن را اجرا کرده بود. خوشبختانه در مارس 13, آنها قادر به از سرگیری آزمایش به لطف که آن هم یکی دیگر از 500 کیت به محاصره. این است که بخشی از یک اینتر-آژانس خطر ارتباط و تعامل جامعه (RCCE) برنامه ریزی برای انتشار اطلاعات در مورد COVID-19 بحران در سراسر کانال های ارتباطی مختلف در غزه.

در حالی که در ایتالیا و ایران و ونزوئلا و یمن و غزه و رهبران بیش از حد بسیاری از کشورهای دیگر به تعداد استقبال کرده اند COVID-19 کمک از کسانی که تهمت است — و آن را کار نکرده را به خوبی برای مردم آمریکا. در پایان فوریه سال 2020 در حالی که در حال حمل تست کیت برای تقریبا 60 کشور در سراسر جهان در ایالات متحده در حال حاضر خود را در آلمان طراحی شد. اولیه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری COVID-19 آزمون تولید متناقض نتایج و آزمون جدید بسته با مواد شیمیایی بود reshipped اما هنوز هم در ایالات متحده خودداری کرد که آزمون حتی به عنوان یک توقف موقت-فاصله اندازه گیری. زمانی که ایالات متحده در تلاش برای مقابله توسعه خود را تست آنها تا به حال به صبر برای اورژانس تایید سازمان غذا و داروی حتی باعث تاخیر بیشتر و حتی بیشتر گسترش ویروس. امروز با وجود ادعاهای دروغین با مغلوب ساختن پیشی جستن است که “هر کس که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” در ایالات متحده عرضه می ماند کشید ،

از امروز شنبه, 16 آوریل سال 2020 آمریکا است که تنها مدیریت به آزمون حدود 100000 نفر در هر روز. در عین حال ایالات متحده به دریافت آن COVID-19 بحران تحت کنترل مطالعات می گویند که از 5-35 میلیون نفر نیاز به آزمایش می شود هر روز. این آزمون نیاز به تکرار هر دو هفته برای اکثر مردم است و هر روز برای 10 میلیون نفر مشغول به کار در خط مقدم مشاغل. چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او قادر خواهد بود به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد آمریکا توسط مه 1 بدون تحریک جدید خوشه در موارد و مرگ و میر است به عنوان گیج کننده به این فکر می کردم که دنیا از جمله ایالات متحده قادر خواهد بود برای دریافت یک دسته در COVID-19 بدون کمک از کسی.

در حالی که بسیاری از کشورهای توسعه یافته مانند ایسلند و آلمان و کره جنوبی موفق شده اند در حفظ کردن و یا به طور قابل توجهی کاهش COVID-19 موارد و مرگ و میر از طریق آزمایش بزرگ نسبت جمعيت در ایالات متحده افزایش یافت به تبدیل شدن به رهبر جهانی در تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر و همچنین به عنوان ویرانگر بیکاری اعداد. این دستاورد است که قطعا چیزی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای زمانی که او گفت که او را به آمریکا شماره یک دوباره.

یکی نباید خیلی تعجب است که امریکا رفتن-در-این-تنهایی رویکرد به توسعه COVID-19 تست معلوم شد در فاجعه است. در حالی که ایالات متحده اختصاص بیش از 750 میلیارد دلار برای مصارف نظامی ony 11 میلیارد دلار می رود به سی دی. در سپتامبر سال 2019 فقط سه ماه قبل از اولین گزارش از COVID-19 بیرون آمد ووهان چین مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پایان دادن به برنامه های ایالات متحده به اتهام شکار کردن ویروس ها که بیش از نشت از حیوانات به انسان است. پس از آمدن به اتاق در سال 2017, او را حذف کرده است بیش از دو سوم از CDC و موسسه ملی بهداشت کارکنان عملیاتی در داخل چین بسته آمریکا را بنیاد ملی علوم در چین و حذف هر دو CDC اپیدمیولوژی قبلا تعبیه شده در چین و وزارت کشاورزی را مدیر یک حیوان بیماری نظارت بر برنامه است.

با توجه به محزون می خوانی ناکافی دولت ایالات متحده COVID-19 تست و ترسناک نرخ مورد تأیید و مرگ و میر در ایالات متحده است که در نیاز مبرم به چه کسی کمک کند. سرزنش که و بیشتر منزوی خود را دقیقا مخالف آنچه مورد نیاز است برای هر دو ایالات متحده و امنیت جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع کمک های مالی به این که متناسب با لیست طولانی از معاهدات بین المللی پیمان جهانی و نهادهای دولت او را رها کرده است و یا شکسته از جمله پاره کردن توافق هسته ای ایران و برش و بودجه به “اونرا” و خروج از پاریس آب و هوا توافق سازمان ملل و شورای حقوق بشر و Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان. این وحشتناک گیری و همچنین تحریم های embargoes و موانع تجاری که برنده شده یا اجرا شده یا افزایش یافته است پس از به قدرت رسیدن باید فاصله آمریکا از همکاری جهانی.

COVID-19 نشان داده چقدر عمیقا به هم پیوسته مردم هستند. در حال حاضر دقیقا به افزایش جهانی همکاری برش بودجه به چه کسی است. وجود دارد به عنوان علت کمی به این امید که برنده خواهد شد به طور ناگهانی متوجه ضرورت همبستگی جهانی ما فقط از چپ به قطع امید ما در حال حاضر در روابط خارجی سنا فرعی در توسعه بین المللی و چند جانبه نهادهایی که نظارت ایالات متحده در رابطه با چه کسی است. بیایید تقاضای آنها اقدام به توقف مغلوب ساختن پیشی جستن از اضافه کردن سوخت به در حال حاضر مواج جهانی COVID-19 آتش با قطع کمک های مالی به چه کسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im