رؤسای دانشکده بهداشت عمومی مدارس به مغلوب ساختن پیشی جستن: سه گانه روزانه Covid-19 تست در حال حاضر و یا با ما ‘محکوم’ به باطل خاموش کردن چرخه

عمومی شهروند ملحق شد توسط رؤسای چهار سلامت عمومی دانشگاه در روز پنج شنبه به تقاضا است که دولت فدرال پور به طور قابل توجهی بیشتر منابع به Covid-19 تست و تماس با ردیابی برای نظارت و کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

رؤسای پری Halkitis از دانشگاه راتگرز لورا Siminoff از دانشگاه تمپل کریگ Blakely از دانشگاه لوئیزویل و دانا Arnett از دانشگاه کنتاکی هشدار داد که بدون تلاش هماهنگ برای مقابله با این واقعیت که این ویروس هنوز هم به سرعت در حال گسترش و به سطح شیب دار بالا, تست “ما محکوم خواهد شد به چرخه تعطیل, دوباره, باز, تجدید حیات ویروس و پس از آن تعطیل و دوباره.”

“همه توصیه معتقدند که سنگ بنای برای نه تنها خم منحنی اما آوردن این ویروس تا پاشنه پا به طور گسترده ای در دسترس فشرده تست و توانایی ردیابی و قرنطینه” گفت: Siminoff. “در حال حاضر ما نیاز به انجام سه برابر تعداد تست در هر روز و افزایش سلامت عمومی نیروی کار توسط بسیاری از بار است.”

“به عنوان متحده شروع آرامش بخش stay-at-home بخشنامه ها در موعد مقرر توسط هر متریک ما می دانیم که انتقال به هدف بیشتر فاصله نیاز کافی مورد ردیابی تماس, ردیابی و تست بیشتر می شود ضروری است.”
—کریگ Blakely دانشگاه لوییویل

تا کنون در این ماه در ایالات متحده شده است تست نزدیک به 300,000 نفر در هر روز با توجه به Covid پیگیری پروژه. در حالی که بهبود از آوریل که همه گیر متخصص جرمی Konyndyk گفت: دولت “هدر رفته” توسط مدیریت برای اجرا تنها 150,000 آزمون در روز, مقامات بهداشت عمومی می گویند این کشور باید به زودی به دست آوردن ظرفیت برای آزمون حداقل 500 ، 000 نفر در هر روز برای کنترل شیوع.

عمومی شهروندان و رهبران مدرسه به نام در کنگره به تصویب قانون نیاز به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) به منظور تولید کنندگان به تولید بیشتر Covid-19 انجام شد. ماه گذشته رئیس جمهور را برانگیخته جنگ کره-عصر قانون به سفارش تولید لوازم پزشکی, اما نیاز به بسته بندی گوشت می آمد کارگران به گزارش به گیاهان و حتی به چندین شیوع بیماری در صنعت گزارش شده است. تهمت نیز دستور داد برخی از شرکت ها به تجهیزات را شهروند استدلال خود را با استفاده از DPA باید وسیع تر است.

“تا زمانی که یک برنامه ملی از تست و تماس با ردیابی است به طور کامل تامین مالی و اجرا پروژه های مختلف تلاش های دولت برای بازگشایی شرکت های آمریکایی—حتی جزئی—در حال ضرب ناقص و خالص حماقت” گفت: دکتر مایکل Carome مدیر عمومی شهروندان تحقیقات بهداشتی ،

خانه است که انتظار می رود به تصویب 75 میلیارد دلار در بودجه, برای, تست, تماس, ردیابی و جداسازی اقدامات به عنوان بخشی از عمل قهرمانان آن آخرین coronavirus امداد پیشنهاد.

اما در سنا میچ مک کانل رهبر اکثریت (R-Ky.) به نام لایحه “فصلی فروشگاه از جناح چپ عجایب” و نشان داد حزب خود را متمرکز شده است در عبور از قانون است که به محافظت از شرکت ها از مسئولیت باید کارکنان خود را سقوط بیمار زمانی که آنها بازگشت به کار به عنوان چند فرمانداران جمهوریخواه خواستار انجام می دهند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“به عنوان متحده شروع آرامش بخش stay-at-home بخشنامه ها در موعد مقرر توسط هر متریک ما می دانیم که انتقال به هدف بیشتر فاصله نیاز کافی مورد ردیابی تماس, ردیابی و تست بیشتر می شود ضروری است” گفت: Blakeley. “ما پیش بینی بیشتر قله های رانده شده توسط تجربه با ویروس ها. اما تردیدی نیست که وجود خواهد داشت دنبال چشم انداز مثبت در موارد و مرگ و میر اگر ما به شدت مدیریت این انتقال به ردیابی, ردیابی, تست پارادایم به عنوان ما به تدریج حرکت به بازگشایی اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که او معتقد است Covid-19 تست به “مبالغه” و پیشنهاد کرد این امر می تواند بهتر برای آمریکایی ها باقی می ماند غافل از گسترش شیوع.

“ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان, اما چرا ؟ چون ما بیشتر تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است.”

رئیس جمهور همچنین ادعا دوشنبه که ایالات متحده به “غالب” در آزمایش این جمعیت برای Covid-19 در حالی که مطالعات متعدد نشان می دهد دولت هنوز هم در عقب بسیاری از کشورهای دیگر خود سرانه تست سرعت.

“به 75 میلیارد دلار گنجانده شده در عمل قهرمانان است که انتظار می رود به تصویب مجلس نمایندگان ایالات متحده خواهد بود خوش آمدید شروع” گفت: عمومی شهروند “اما آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید عمل به سرعت به عنوان به خوبی.”

این گروه همچنین خواستار افزایش اعتبار برای بخش سلامت در سراسر کشور و برای CDC.

“ما قادر خواهد بود به طور کامل باز کردن این کشور و یا حتی نقاط کشور تا ما کافی تست برای Covid-19 به عنوان به خوبی به عنوان قوی تماس با ردیابی. این کار نیاز به بودجه کافی و همچنین هماهنگی بین فدرال و ایالتی و مقامات محلی گفت:” Arnett. “وجود دارد در حال حاضر شده است تعدادی از کشورها است که با استفاده از این روش برای بهبود نظارت و به منظور کاهش گسترش Covid-19. وقت آن است که ما آنها را به پیوستن و به طور کامل صندوق مورد نیاز تست و تماس با ردیابی در سراسر ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im