‘عزیز اوان هانسن’ است که تقریبا در ایالت یوتا است. در اینجا چگونه شما می توانید دریافت 25 دلار بلیط

سالت لیک سیتی — “عزیز اوان هانسن” در حال آمدن است به ایالت یوتا است.

شش-زمان تونی برنده جایزه تولید و اجرا می شود که از مارس 4-14 در اککلس تئاتر اعلام کرد که میزبان دیجیتال نقشه کشی بلیط برای هر عملکرد ارائه طرفداران این شانس را به خرید دو بلیط در 25 $در هر.

نقاشی شروع می شود 48 ساعت قبل از اولین عملکرد در سالت لیک سیتی. مطالب برای یک عملکرد قابل قبول تا 9 صبح MST روز قبل از آن روز را نشان می دهد. کسانی که انتخاب شده اطلاع داده خواهد شد روزانه از طریق ایمیل.

نقاشی در ادامه نورد اساس برای هر عملکرد. همه کسانی که تشویق به دنبال “عزیز اوان هانسن” در رسانه های اجتماعی سیستم عامل اضافی برای نقشه کشی اخبار و اطلاعات است.

شما باید 18 ساله یا مسن تر برای ورود به نقشه کشی. کارت شناسایی معتبر تطبیق این نام استفاده می شود برای ورود مورد نیاز است برای وانت.

اضافی قرعه کشی مورد نیاز را می توان در یافت www.luckyseat.com/dearevanhansen.

“عزیز اوان هانسن” به تازگی جشن سومین سالگرد در برادوی است. با موسیقی از Benj Pasek و جاستین پل (“La La Land,” “بزرگترین شومن”) موسیقی کمک برای تغییر یک درک مشترک است که موسیقی تئاتر “یک نوع احمقانه, آسان, فرو کردن قرص های” Deseret News قبلا گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>