Feb. 19 (UPI) — چینی مقامات بهداشتی اولیه روز شنبه گزارش 114 جدید مرگ و میر رخ داده است که در گذشته 24 ساعت افزایش مرگ و میر برای سرزمین اصلی چین به 2,118 از همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر.

در میان به تازگی گزارش شده مرگ و میر 108 رخ داده در کانون هوبئی استان با 88 در ووهان شهر که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور از چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: در اوایل روز شنبه در آن به روز رسانی روزانه در این بیماری همه گیر.

این مقامات بهداشت همچنین گزارش 394 تازگی تایید موارد قبلی 24 ساعت با 349 ثبت شده در هوبئی بالا بردن خشکی در مجموع به 74,576.

در حالی که میزان عفونت و تعداد روزانه مرگ و میر در چین به نظر می رسد به طور پیوسته در حال کاهش در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل سه نفر بیشتر بیماران درگذشت.

ایران رئیس روابط عمومی در وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی kianush می Jahanpur تایید از طریق توییتر آن دو مبتلا به COVID-19 در شهر قم کرده بود درگذشت-اولین تایید مرگ به این بیماری در خاورمیانه است.

چینی مقامات بهداشت نیز تایید شده در پنجشنبه دوم شخص مرده بود در هنگ کنگ از این بیماری است. این semiautonomous منطقه ثبت شده آن مرگ برای اولین بار در فوریه. 4.

در سطح جهانی مرگ و میر در ایستاده بود حداقل 2,126 به عنوان, فرانسه, فیلیپین, ژاپن و تایوان باید هر گزارش یک مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین است.

جدید taillies دنبال صدها نفر از مسافران از coronavirus زده کروز کشتی لنگر انداخت خاموش ژاپن در ساحل شرقی شروع پیاده جمعه پس از 14 روز در قرنطینه منقضی شده است.

الماس شاهزاده خانم, با 2,666 مسافران و 1,045 خدمه بوده است لنگر انداخته در بندر یوکوهاما پس از Feb. 3 پس از یک سابق مسافر تایید شد بیمار با این ویروس.

این کشتی قرار داده شد و تحت دو هفته قرنطینه که در طول این ویروس در میان مسافران آن آلوده کردن حداقل 621 نفر-بیش از نیمی از تمام موارد تایید شده در خارج از چین, پس از وزارت بهداشت تایید اواخر روز چهارشنبه اضافی 79 موارد است. همه بیمار و مسافر حمل شده به موسسات پزشکی در روی زمین است.

ایالات متحده و کره جنوبی عودت اتباع بودند که مسافران کشتی کروز پیش از آن در هفته در حالی که چندین کشور در حال اجاره پروازها به تخلیه شهروندان خود.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises گفت: در روز شنبه به روز رسانی است که مسافران که در حال پیاده از کشتی خواهد بود کسانی که به مصرف دولت بازگشت پرواز به خانه.

“این پیاده فرآیند انجام خواهد شد بیش از چند روز متوالی پس آنها را آزمایش و تست و نتایج نیاز به دو تا سه روز برای تکمیل” خط کروز گفت. “یک گواهی است که نشان می دهد یک منفی COVID-19 نتیجه آزمون انتظار می رود که اعطا شده توسط مقامات بهداشتی برای خروج از کشتی.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اقدام ژاپن برای قرنطینه تلاش اما گفت که در به روز رسانی که “ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال میان افراد در کشتی.”

میزان عفونت در میان مسافران نشان دهنده مداوم خطر بهداشت عمومی و باقیمانده آمریکایی در هیئت مدیره کشتی مورد نیاز خواهد بود برای صبر کنید یکی دیگر از 14 روز بدون برگزاری نمایشگاه علائم یا آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از آنها اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره پرواز برای ایالات متحده فدرال آژانس بهداشت گفت.

“اگر یک فرد از این کروز می رسد در ایالات متحده قبل از 14 روز به پایان می رسد, آنها هنوز هم می شود به موضوع اجباری قرنطینه” CDC گفت: بیان وجود دارد می تواند بیشتر عفونت در میان الماس شاهزاده’ مسافران باقی مانده.

ایالات متحده بازگشت و 328 آمریکایی از کشتی کروز در اوایل این هفته می روم فقط زیر 100 در هیئت مدیره.

اوایل Thurdsday یک Cathay اقیانوس آرام پرواز لمس کردن در هنگ کنگ بازگرداندن 106 مسافران کشتی کروز بودند که deplaned و سپس همراهی دولت به قرنطینه تسهیلات برای بعد از 14 روز.

هنگ کنگ گفت: آن را به حال 352 ساکنان در هیئت مدیره کشتی کروز از جمله 50 آلوده به این بیماری است که باقی خواهد ماند در ژاپن تجهیزات پزشکی.

وزیر امنیت جان لی به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که بیش از 200 باید گفت آنها می خواستند به پرواز و که آنها فشار مقامات ژاپنی به اولویت درمان به شهروندان خود.

“ما در حال فشار دادن به مقامات اجازه می دهد تا همه آنها را به پایین می آیند” لی گفت. “هدف ما این است که اجازه می دهد تا همه هنگ کنگ از ساکنان اجازه داده می شود به پیاده امروز, به طوری که آنها تمام خواهد شد ارسال به هنگ کنگ به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

هنگ کنگ دولت گفت: این مسافران که بازگشت نیز در معرض دو هفته قرنطینه.

“این ضروری است برای حفظ سلامت مسافران و نگران سلامت خود و خانواده و برای پیشگیری و کنترل گسترش این بیماری همه گیر” آن را در بیانیه ای گفت.

در ضمن کانادا و استرالیا گفت: آنها در ادامه به ترتیب چارتر پرواز برای شهروندان خود خط کروز گفت.

کانادا روز سه شنبه گفت یک هواپیما در هوا به سمت ژاپن برای بازگرداندن شهروندان خود را با برنامه ای برای بازگشت به شمال امریکا در روز پنج شنبه. آن نیست که دولت چگونه بسیاری از 256 کانادا مسافران از الماس شاهزاده خانم خواهد بود تخلیه هر چند 43 که آزمایش مثبت برای ویروس باقی می ماند در بیمارستان در ژاپن است.

کسانی که بازگشت خواهد شد قرار داده شده در یک ثانیه 14 روز قرنطینه در منو کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ontario.

مسافران که رنج می برند از علائم یا تست مثبت برای این ویروس نمی تواند بستری در پرواز Canda گفت.

استرالیا همچنین گفت که به تخلیه بیش از 200 اتباع روز چهارشنبه از کشتی خواهد شد که در زیر قرار داده شده یک دو هفته ای قرنطینه در خود بازگشت.

بریتانیا گفت: همچنین کار بر روی بازگشت شهروندان خود را در کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im