بحث برنی در مدیکر برای همه و Coronavirus بایدن اعلام کرد: “من نمی خواهم برای دریافت این به عقب و جلو از نظر ما سیاست’

به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و برنی ساندرز بحث یکشنبه شب بیش از ناکامی ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان شده اند که به طور چشمگیری در معرض فعلی coronavirus همه گیر تند ملت بایدن در برابر استدلال نیاز برای مدیکر برای همه, در دفاع از خصوصی صنعت بیمه و گفت: در حال حاضر زمان برای بحث کلیدی ایدئولوژیک تفاوت.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض باور نکردنی ضعف و dysfunctionality فعلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” ساندرز گفت: در طول یک ارز در اوایل بحث او به عنوان حمایت برای مدیکر برای همه برنامه ریزی در زمینه بحران کنونی است.

تماشا کنید:

بایدن استدلال coronavirus تست و درمان باید رایگان به تمام آمریکایی ها برای مبارزه با شیوع فعلی اما در ادامه به معتقدان خود را باور است که چنین سیاست نباید تمدید بیماری یا بیماری های دیگر.

“نگاه این است که یک بحران ملی” گفت: بایدن. “من نمی خواهم برای دریافت این به عقب و جلو از نظر ما سیاست است.”

“این مثل این است که ما مورد حمله از خارج از کشور می شود.” “این یک جنگ است. و در یک جنگ شما انجام آنچه در آن طول می کشد مراقبت از خود مردم است.”

کاملا به عنوان ساندرز و دیگران اشاره کرد, جنگ قیاس مستقر توسط بایدن نمی کند—در این زمان برای سود سیستم—گسترش به افراد در معرض خطر ورشکستگی اقتصادی و یا مرگ ناشی از تهدیدات سلامت دیگر از COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im