بدهی محور سود سهام و دارایی آتش فروش: جدید جلسه جزئیات آخرین نشانه هایی از صنعت نفت و گاز را کاهش

واشنگتن – در میان جریان همه گیر بحران نفت رشته هستند racking تا بدهی ها و فروش دارایی در حرکت است که با هدف به پروژه ثبات اما به جای آن آشکار صنعت را افزایش شکنندگی. جدید مختصری امروز منتشر شده توسط مرکز بین المللی حقوق محیط زیست (CIEL) برجسته آخرین سیگنال است که صنعت نفت و گاز در حال رسیدن به پایان آن بازی است و نه یک صدا سرمایه گذاری برای سرمایه های خصوصی و یا مالیات دهندگان منابع است.

همه گیر بحران سیستمیک کاهش: هشدارهای اضافی در برابر سرمایه گذاری در نفت و گاز بدهی محور سود سهام و دارایی آتش فروش بررسی شرکت های نفت و گاز’ تعمیق بدهی رو به کاهش سود و کاهش دارایی به عنوان شواهد بیشتر از صنعت خبرداد. این هشدار که بخش پتروشیمی و پلاستیک, تولید, که در آن بسیاری از شرکت های نفت و گاز بنا شده اند آینده خود را رشد نمی دهد صنعت راهی برای خروج از آن در دراز مدت کاهش است.

“بازی: نفت و گاز شرکت های دیگر می تواند ماسک مالی خود سستی می گوید:” نیکی Reisch مدیر CIEL آب و انرژی برنامه و همکاری نویسنده مختصر. “شرکت هایی مانند اکسون موبیل و BP در حال racking تا بدهی خود را حفظ پرداخت به سهامداران است. در همان زمان نفت رشته به فروش کردن و نوشتن دارایی های خود را منعکس کننده یک نیاز مبرم برای جریان نقدی امروز و رشد شک و تردید در مورد ارزش سوخت های فسیلی فردا. این صنعت می داند و چشم انداز آینده آن در حال گریم; بنابراین باید سرمایه گذاران و سیاست گذاران است.”

“از آن زمان گذشته و به رسمیت شناختن این صنعت فراتر از بازیابی می گوید:” استیون Feit دادستان ارشد در CIEL و همکاری نویسنده مختصر. “نوشته شده بر روی دیوار برای مدت زمان طولانی در حال حاضر, و همه گیر شده و نشانه هایی که خیلی بیشتر استارک—سرمایه گذاران باید دور ماندن از سوخت های فسیلی, شرکت ها و سیاستگذاران باید متوقف نجات آنها. برای ادامه به پرتاب پول در یک صنعت است که نه تنها باعث نابودی محیط زیست بلکه رو به افول اقتصادی به تدبیر آن را به عنوان غیرقابل دفاع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im