دهه پس از BP افق آبهای عمیق سبز, گروه تقاضا: پایان سوخت های فسیلی ‘یک بار و برای همه”

یک دهه پس از BP افق آبهای عمیق نشت نفت به راه انداخته تقریبا 200 میلیون گالن نفت به خلیج مکزیک آسیب زیست محیطی باقی مانده است. و با درس از این فاجعه به وضوح unlearned ده سال و دو دولت بعد گروه های زیست محیطی می گویند نیاز به خندق مبتنی بر سوخت های فسیلی انرژی سیستم ضروری تر از همیشه.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش دوشنبه “نفت سیاه و سفید دیگر برطرف کننده لکه های سواحل و مصب” در امتداد خلیج فارس, اما, که, پاک, تصویر خیانت یک دسته از مشکلات در داخل و خارج از آب.

“ما را ببینید اثرات زیست محیطی از این برای بقیه از ما در زندگی” Steven A. Murawski بود که دانشمند ارشد ملی دریایی شیلات خدمات زمانی که Macondo به خوبی منفجر گفت: AP.

سی ان ان جلب توجه دوشنبه به برخی از این پیامدها اشاره به تحقیقات نشان می دهد آلودگی نفتی در هزاران ماهی در خلیج فارس در سال های پس از فاجعه است.

تحقیقات انجام شده بین سال 2011 و سال 2018 نمونه برداری بیش از 2500 فرد ماهی که متعلق به 91 گونه زندگی در 359 نقاط مختلف در خلیج فارس. همه آنها شامل نفت قرار گرفتن در معرض. […]

نفت آلودگی در ماهی شامل سطح های آروماتيک چند حلقه ای شناخته شده به عنوان PAHs. سمی نفت خام جزء داشت در صفرا از ماهی. ماهی صفرا یافت می شود خود جگر فروشگاه مواد زائد و هضم غذا کمک. […]

در حالی که سطوح بالایی از PAHs شد و انتظار می رود در tilefish که زندگی در بستر دریا باروز که در آن نفت و PAHs هنوز هم یافت می شوند که سطوح افزایش یافته است در طول زمان است.

این اثرات زیست محیطی از نفت و بی سابقه استفاده از “dispersants” شد و عمده تمرکز از یک گزارش در هفته گذشته از اوشنا که شامل این خلاصه ای از اثرات مرگبار به دریای زندگی:

Image from Oceana's new report, Hindsight 2020: Lessons We Cannot Ignore from the BP Disaster.

“این واقعیت که شما نمی بینید آن را در سواحل و یا شما نمی بینید آن را شناور در اطراف … به این معنا نیست که آن را رفته است” کلیفتون Nunnally تحقیقات دانشمند با دانشگاه لوئیزیانا دریایی کنسرسیوم گفت اوشنا در مورد نفت از سال 2010 نشت. “این بدان معنی است که آن را نقل مکان کرد به یک اکوسیستم است. و این یک سیستم است که در عمل در دستور هزاره نه فقط سال یا چند دهه. بنابراین برای بازیابی اعماق دریا اکوسیستم مانند این می تواند یک روند دراز مدت.”

با وجود آن اثرات و همچنین در حال انجام آسیب به جوامع محلی به نظر می رسد هیچ چیز آموخته شده است. شانس شبیه روغن فاجعه اتفاق می افتد این است که فقط به عنوان به احتمال زیاد در حال حاضر به عنوان آن را از 10 سال پیش گفت: اوشنا.

دریایی حفاری صنعت نفت می گوید آن را قرار داده و اقدامات در محل برای اطمینان حاصل کنید که نمی تواند اتفاق می افتد—یک ادعای منتقدان مانند اوشنا رد.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در میان این مشکلات سبز گروه نقطه به نقطه به عنوان تشدید خطر عمده دیگری نشت است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت در ماه مه گذشته برش حفاری دریایی مقررات با هدف جلوگیری از یک افق آبهای عمیق-سبک فاجعه از جمله تضعیف یک اقدام برای جلوگیری از چاه فوران چاه نفت.

و این نه فقط گروه های حمایت صدایی زنگ. همانطور که نیویورک تایمز گزارش روز شنبه,

[یک]ll هفت نفر از اعضای هر دو حزب ملی کمیسیون تنظیم برای پیدا کردن ریشه های این حادثه و جلوگیری از تکرار گفت: بسیاری از توصیه های خود را هرگز جدی گرفته شود. به عنوان حفاری حرکت دورتر دریایی و عمیق تر در زیر آب آنها گفت: یکی دیگر از نشت به همان اندازه فاجعه ابعاد ممکن است.

“حفاری دریایی است که هنوز هم به عنوان کثیف و خطرناک آن را به عنوان 10 سال پیش” دایان Hoskins اوشنا مدیر مبارزات انتخاباتی در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

کمک به چنین ترس است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد علم deregulatory دستور کار و فشار برای افزایش سوخت های فسیلی استخراج است.

“به جای درس گرفتن از BP فاجعه جمهور تهمت پیشنهاد به شدت گسترش حفاری دریایی در حالی که از بین بردن چند حمایت قرار داده و در جای خود به عنوان یک نتیجه از فاجعه فوران چاه نفت” اضافه شده Hoskins.

که می افزاید: خیلی خوب دهه برای صنعت دریایی. به نیویورک تایمز هیئت تحریریه دوشنبه نوشت:

شرکت های نفتی در واقع انجام داده اند بسیار خوبی در دهه پس از نشت و تا اخیر افت قیمت و چین چین و coronavirus قرار داده است در رانندگی ایستاده بود به انجام حتی بهتر; داخلی بخش آخرین برنامه پنج ساله در حال حاضر در انتظار به دلیل احکام دادگاه را باز کنید تقریبا هر اینچ مربع از آب های ساحلی جدید به اکتشاف.

در آن نهفته است یکی از تند و زننده کمی ironies رو به دوستان ساحلی مرمت. تا کنون تنها قابل اعتماد تامین مالی شده است. درآمد حاصل از فاجعه نشت اما BP پول نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. یک چیز این دولت بوده است شمارش در یک جریان ثابت از پول نفت فلات قاره اجاره زیر یک سال 2006 درآمد های قانون تصویب شده توسط کنگره است. که به معنی قوی صنعت نفت که به نوبه خود بدان معنی است بیشتر در معرض خطر دریایی ریخته و بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای از آب و هوا-وادار کردن گازهای خروجی از خودرو tailpipes که به نوبه خود به معنی افزایش سطح دریا.

خط پایین این می گویند آب و هوا طرفداران این است که این زمان برای انتقال به یک انرژی تجدید پذیر مبتنی بر اقتصاد است.

به عنوان والری Cleland و یعقوب آیزنبرگ نوشت: هفته گذشته در NRDC کارشناس,وبلاگ

[T]در اینجا است که به سادگی هیچ سناریو است که در آن این امر می تواند منطقی به گسترش وابستگی ما به سوخت های فسیلی است. در بحران آب و هوا که در حال حاضر جهان در وضعیتی وخیم از آتش سوزی, جاری شدن سیل مرگبار امواج گرما و مخرب طوفان ما نیاز به تغییر را تمیز و امن تر منابع انرژی است که ارائه خواهد شد پایدار مشاغل به آینده بدون wreaking ویران در اقیانوس ما حیات وحش و معیشت.

“ما باید علامت این 10 سال یادبود در حال دور شدن از سوخت های فسیلی از گذشته یک بار و برای همه” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de