حامیان سناتور. برنی ساندرز و مترقی جامعه گسترده تر ابراز خشم و خواستار عذرخواهی جمعه پس از MSNBC نویسندگان و مورگان دانشگاه روزنامه نگاری استاد دکتر جیسون جانسون با اشاره به ساندرز مشاوران و مدافعان به عنوان “مردم این جزیره از misfit سیاه” در طول یک رادیو ،

“مرد مراقبت هیچ چیز برای تقاطع” جانسون گفت: از ساندرز یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری در SiriusXM را کارن شکارچی نشان می دهد. “و برای من مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم از جزیره misfit دختران سیاه و سفید است که شما پرتاب در خارج وجود دارد برای دفاع از شما به طور منظم.”

“که در آن شما باید با عبور از خط آقا” پاسخ میزبان کارن شکارچی.

“I don’t care” گفت: جانسون.

کلیپ سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی شد و بلافاصله محکوم توسط اعضای ساندرز مبارزات انتخاباتی.

“من امیدوارم که ما می توانیم اختلافات سیاسی بدون درگیر شدن در باز کردن نژادپرستی و تبعیض” Briahna شادی خاکستری ساندرز’ ملی مطبوعات, منشی, توییتی اواخر جمعه. “این misogynoir ناامید کننده است اما جای تعجب نیست از دکتر جیسون جانسون. من امیدوارم که ما می تواند همه را تشویق یکدیگر به بهتر شود.”

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

فیلیپ Agnew یک ساندرز جانشین به نام جانسون نظرات “عمیق تحقیر به عنوان يك روزنامه نگاری است.”

“این نه تحلیل. این بینش” Agnew توییتی. “نفرت به آن را ببینید.”

ساندرز کمپین ملی co-صندلی نینا ترنر خطاب جانسون نظرات در ورمونت سناتور تجمع در لاس وگاس در آستانه روز شنبه نوادا دموکراتیک حزبی:

ترقی خواهان در خارج از ساندرز کمپین نیز واکنش نشان داد و با خشم به جانسون اظهارات.

“مهم نیست که کاندیدای شما حمایت و یا مخالفت وجود دارد هیچ جایی برای این نوع از تحقیر, بی اعتنا حمله به کارکنان خود را ایم” کاری خانواده ها که تایید بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) برای رئیس جمهور. “ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک عذرخواهی به Briahna شادی خاکستری و نینا ترنر.”

“این به طور کامل برای ناخوانده” اضافه شده زنان در ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im