پناهنده Ji Seong-ho: جزوات به کره شمالی باید ادامه

سئول 4 ژوئن (فردا) — Ji Seong-ho بالا-پروفایل کره شمالی پناهنده که انتخاب شد به کره جنوبی پارلمان در ماه آوریل گفت: تلاش برای ارسال اطلاعات از قبیل جزوات به خود جدا سابق کشور باید همچنان با وجود هشدار از پیونگ یانگ بیش از عمل.

“البته من می دانم که این نوع از فعالیت های ایجاد بسیاری از مشکلات است,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی برای رسانه های بین المللی در مجمع ملی در روز پنج شنبه صبح. “من می خواهم به تاکید بر اهمیت از کره شمالی مردم را به حق می دانیم. حق دانستن یک حق انسانی.”

تبلیغات

او این اظهارات پس از کیم یو جونگ خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با صدور بیانیه ای از طریق رسانه دولتی خواستار ارسال اطلاعات, جزوات توسط جداشدگان یک “کثیف و پلید عمل خصومت” و تهدید کرد که پیونگ یانگ را از برداشت یک نظامی با سئول مگر جنوبی در زمان عمل.

“به وضوح صحبت [S]outh بود مقامات کره خواهد بود مجبور به پرداخت یک عزیز قیمت اگر به آنها اجازه دهید در این وضعیت رفتن در حالی که ساخت نوع بهانه,” او گفت: صبح روز پنجشنبه در بیانیه ای انجام شده توسط کره مرکزی نیوز.

کیم هشدار داد که کره شمالی را رها نظامی توافق امضا شده در سال 2018 که به دنبال حذف مرزی تنش و تعلیق عملیات مشترک ارتباط شهر Kaesong اگر کره جنوبی عمل نمی کند برای جلوگیری از این جزوات.

تبلیغات

او افزود که در جنوب بود “بهتر است خود را آماده برای امکان خروج کامل از در حال حاضر متروک Kaesong Industrial Park زیر [توقف تورهای] از Mt. Kumgang” دو سابق پروژه های مشترک است که دولت کره جنوبی به رئیس جمهور ماه Jae-in شده و مشتاق به راه اندازی مجدد.

در این بیانیه کیم مراجعه کننده به طور خاص برای صدها نفر از هزاران نفر از جزوات انتقاد کره شمالی سلاح های هسته ای برنامه که فرستاده شده توسط فراری گروه بر بالن در سراسر مرز در مه 31.

او به نام جداشدگان “انسان مقیاس کوچک و کوتاه از حیوانات وحشی که خیانت خودشان.”

کره جنوبی دولت در گذشته با انتقاد از این عمل از ارسال جزوات و گفت: این امر باعث خطر برای ساکنان زندگی در نزدیکی مرز و در روز پنج شنبه خواستار توقف مبارزات.

Yoh سنگ-کلید سخنگوی وزارت وحدت که نظارت بر روابط بین دو کره گفت که وزارتخانه در حال برنامه ریزی برای موسسه ممنوعیت “تنش زا عمل می کند.”

“در واقع, بسیاری از جزوات یافت شده در سرزمین ما باعث آلودگی محیط زیست و افزایش فشار بر مردم محلی برای خلاص شدن از آنها گفت:” در یک جلسه توجیهی روزانه با توجه به آژانس خبری Yonhap. “هر گونه عمل می کنند که می تواند تهدیدی برای زندگی و اموال از کسانی که مردم باید متوقف شود.”

Ji این پناهنده که گل رز به شهرت بین المللی زمانی که از او دعوت شد تا 2018 دولت از آدرس اتحادیه توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تلاش های مانند ارسال جزوات حیاتی برای دادن کره شمالی اطلاعات در مورد جهان خارج است.

تبلیغات

“قبل از [کره جنوبی] دولت ایران در مورد توقف ارسال جزوات من معتقدم که آنها باید آمد تا با یک جایگزین اندازه گیری است که ما را قادر به ارسال اطلاعات به کره شمالی,” او گفت:. “اگر دولت فعلی تلاش می کند برای جلوگیری از این کار آنها نخواهد بود معاف از انتقاد از جامعه بین المللی است.”

جی بود در صحبت با خبرنگاران در روز پنج شنبه اعلام کرد که او می تواند پیشنهاد یک لایحه در قوه مقننه اجازه می دهد تا تقریبا 35,000 کره شمالی جداشدگان زندگی در کره جنوبی به دریافت غرامت برای موارد نقض حقوق بشر رنج می برد در شمال.

این پناهنده-تبدیل-سیاستمدار از دست یک دست و یک پا در سن 13 سالگی پس از برخورد با قطار در کره شمالی فرار کرد و در عصا در سال 2006. او گفت که این مهم است که مردم در سابق کشور شنیدن داستان مانند خود را به اجازه می دهد آنها را به تصور بیشتر امکانات خود را.

“من می خواهم به نشان می دهد کره شمالی که یک جهان وجود دارد که در آن یک پسر فقیر بود که برای صیقلی کردن بازار می تواند تبدیل به یک عضو پارلمان که یک فرد معلول که تبعیض در کره شمالی می تواند تبدیل به یک عضو پارلمان,” او گفت:.

یک گروه فعال به نام مبارزان به صورت رایگان کره شمالی گفت: در اوایل ممکن است که آن را ارسال جزوات به شمال اعلام انتخابات از او و یکی دیگر از کره شمالی پناهنده, Thae یونگ-هو به کره جنوبی ملی مجلس در 15 آوریل.

Ji سابق, فعال حقوق بشر گفت که هدف او این است که به کره شمالی تغییر رژیم “از پایین به بالا” توسط شهروندان که اشتیاق آزادی است.

تبلیغات

“من اعتقاد دارم که لحظه لحظه ای که کره شمالی متوجه ارزش آزادی خواهد بود که زمانی که ما نسبت به آرمان صلح آمیز وحدت آغاز خواهد شد,” او گفت:.

ماه Jae-در دولت مورد انتقاد قرار گرفته و توسط برخی از گروه های حقوق برای underplaying موضوع حقوق بشر تحت سرکوبگرانه کره شمالی رژیم به نفع پیشبرد صلح و آرامش خود را در دستور کار.

او گفت که یک رویکرد دیپلماتیک که آدرس تنها مطالبات رهبر کره شمالی, رهبران و نادیده آن شهروندان محکوم به شکست است.

“من می خواهم به تاکید است که کره شمالی از سیاست است که مشرف مردم آن و تمرکز تنها بر روی این رژیم است و هیچ امید,” او گفت:. “آن موفق نخواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de