‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ برابر نیست به هرج و مرج. اینجا چرا

من حقارت به خواندن ریچارد Snelgrove اخیر op-ed در صحرا اخبار. این نشان از یک سوء تفاهم در مورد آنچه فعالان این معنی که آنها می گویند “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” بیشتر troublingly این سوء تفاهم نشان دهنده نوع عمدی جهل است که برای قرن ها برگزار می شود ما را از راستی پرداختن به خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

هیچ کس خواستار است که ما را رها حاکمیت قانون و تسلیم به هرج و مرج به عنوان آقای Snelgrove ضمنی. “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنی “دوباره اختصاص بودجه از enormous پلیس بودجه به اشکال دیگر از امنیت عمومی.” به اعتقاد من این ناعادلانه و نادرست خصوصیات عمدی است زیرا معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از explainers جزئیات برجسته سیاست معقول و اهداف است که سقوط تحت پرچم “defunding پلیس” فقط یک جستجو در گوگل به دور است. متاسفانه این ارائه اطلاعات نادرست از ترکیبات’ خواسته است فقط نکته جهل یخ.

عضو شورای Snelgrove نوشت که “در ایالات متحده ما می توانید مطمئن باشند که پلیس نمی تواند بازداشت و بدون تشریفات قانونی.” Breonna تیلور کشته شد توسط پلیس در آپارتمان خود توسط ماموران اجرای بدون دست کشیدن raid در لباس شخصی در ساعت 1 صبح در آدرس اشتباه جستجو برای کسی که در حال حاضر در بازداشت است. Botham ژان کشته شد خارج از وظیفه افسر پلیس که در تجاوز به آپارتمان خود را ظاهرا به اشتباه و در یک دوم تقسیم به پایان رسید عمر خود را. دوازده سال Tamir برنج کشته شده توسط پلیس برای بازی با گلوله تفنگ.

چه به دلیل روند بودند تیلور ژان و برنج فراهم شده? می تواند آقای Snelgrove نگاه خانواده خود را در چشم و هنوز هم ادعا می کنند “ما می توانیم همه احساس کمی راحت تر در زندگی روزمره ما که دانستن (پلیس) وجود دارد؟”

این مقاله گفت: 22,217 افسران پلیس کشته شده اند در دو قرن پس از 1786. ما پلیس را کشته اند که بسیاری از شهروندان در دو دهه. هر سال از سال 2005 پلیس درگیر شده اند و بیش از 1000 کشنده برخورد. ما نگاه کاملا وحشیانه در مقایسه با دیگر دموکراسی های غربی: در سال 2019 استرالیا پلیس کشته و 21 نفر است. پلیس کشته و 11 نفر است. پلیس در انگلستان و ولز کشته فقط 3. آمریکا پلیس کشته 1,099. در سرانه از نظر ایالات متحده پلیس کشته در 3.95, 25.7 و 67 بار نرخ افسران در استرالیا و آلمان و انگلستان و ولز بود.

این بربریت است تشدید نژاد پرستی. بین 2009-2012 سیاه آمریکایی ها کشته شدند پلیس در 2.8 برابر نرخ سفید آمریکایی است. در سال 2019 مردم سیاه و سفید بودند و 24 درصد از کسانی که کشته شده توسط پلیس در حالی که متشکل از تنها 13 ٪ از جمعیت.

به نقل از یک رئیس پلیس محلی آقای Snelgrove نوشت: “هیچ چیز وجود دارد که باعث می شود خوب پلیس madder از بد پلیس است.” هنوز سه افسران محافظت درک چوین به عنوان تماشاگران خواهش کرد که او را به توقف. که در آن پرهیزکاران خشم از این به ظاهر خوب پلیس ؟ چرا آنها مداخله کند ؟ که در آن خشم خود را قبل 17 بار چوین دریافت شکایات ؟

اگر پلیس خوب هستند تا خشم چرا ما هنوز هم برای دیدن فیلم در سال 2020 است که به ما یادآوری از وحشتناک 1991 و شتم رادنی کینگ? اگر پلیس خوب هستند تا خشم, چرا و شش سال پس از اریک گارنر خفه شد به مرگ — آیا همه ما شاهد جورج فلوید را خفگی? اگر پلیس خوب واقعا متعهد به صرفه جویی در مصرف ما از بد, پلیس, چرا ما دیده می شود بسیاری از فیلم ها از پلیس brutalizing معترضان و چند تا از عواقب ؟

این سیستم که به طور مداوم محافظت چوین و افسران مانند او همدست به قتل بدون در نظر گرفتن چگونه دیوانه پلیس خوب هستند.

در سراسر مقاله خود آقای Snelgrove فراخوانی ترس به عنوان او می پرسد Utahns به تصور جهان بدون پلیس است. خواهد شد که صرفه جویی در غرق شدن بچه ها ؟ خواهد شد که دفع هرج و مرج ؟ خواهد کرد که حفاظت از جوامع ما? اما برای بسیاری از ما سیاه و قهوه ای شهروندان پاسخ به این پرسش نبوده است ، پلیس را همه امن تر است. پلیس کشتن برخی از مردم نوزادان است. پلیس از بین بردن برخی از مردم جوامع است.

من التماس می کنم آقای Snelgrove به گسترش انسان همدلی او همه ما را به احساس می کنید برای ناتان Lyday خانواده به خانواده جورج فلوید Tamir برنج Breonna تیلور و دیگران که زندگی نابود شده اند — ذخیره شده — توسط آن به نام “محافظت و خدمت می کنند.”

به عنوان شورای شهر در مینیاپولیس اذعان کرد تلاش در افزایشی اصلاحات از جمله ممنوعیت chokeholds و موظف بدن کم شکست خورده اند. در واقع دوربین های بدن را محافظت نمی پاتریک هارمون یا برنارد Palacios-کربجل از کشته شدن توسط نمک دریاچه اداره پلیس.

این اصلاحات جزئی هستند مانند قرار دادن یک گروه کمک در زخم گلوله. عمل جراحی مورد نیاز است و این بدان معناست که به طور چشمگیری reimagining ایمنی عمومی برای ساخت یک سیستم است که واقعا و به همان اندازه — محافظت از تمام شهروندان ما.

تایلر Bettilyon یک نویسنده است نرم افزار مهندس و مربی از سالت لیک سیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>