هجوم مستند سفارشات: اینجا چرا این صاحبان کسب و کار تصمیم به شکستن قوانین و باز کردن

سالت لیک سیتی — حدود 25 مایل از پنسیلوانیا, شهرستان پایتخت در بخشی از دولت که هنوز در ‘red فاز’ از مستند صاحبان یک رستوران خانوادگی در حال هجوم قانون خدمت مشتریان با در خانه ناهار خوری.

دموی Sacarellos, 80 آغاز شده دور ساعت شام برای 50 سال پیش است. در حال حاضر او و پسرش Themi Sacarellos, 48, عمل دو مکان در شهرستان نیویورک.

پس از هشت هفته از منظقه و بایگانی اطلاعات خدمات تنها در طی آن کسب و کار بود و فقط 10% -20% معمولی فروش Sacarelloses بازگشایی رستوران خود را در روز مادر در یک سوم ظرفیت. گرفته اند همان اقدامات احتیاطی دستور داد در کشورهای دیگر که در آن رستوران ها در حال حاضر بازگشایی شد, از جمله نیاز به ماسک صورت برای کارکنان با استفاده از یکبار مصرف کاغذی منوها و نه ترک چاشنی روی میز.

این Sacarelloses ممکن است مخالف با فرماندار سفارش, اما آنها هنوز هم می خواهید به نگه داشتن مردم بی خطر است.

“نبود یک راش پوستی یا غیر مسئولانه تصمیم” Themi Sacarellos گفت. “ما در حال انجام این کار برای صرفه جویی در کسب و کار ما. این زندگی ما است. این یک شوخی نیست.”

این ساعت کسی که شام میخورد, گرفته, گرما از اعضای عمومی که می گویند صاحبان در حال قرار دادن زندگی در خطر است. در حالی که صدها نفر از کاربران تبدیل شده است برای نشان دادن حمایت خود را برای کسب و کار در هفته گذشته, دیگر اعضای جامعه در حال تماس با صاحبان بی پروا و خودخواه در رسانه های اجتماعی.

جدید کروناویروس موارد در حال کاهش است اما به عنوان COVID-19 همچنان ادعا می کنند بیش از 1000 زندگی هر روز در آمریکا و رهبران دولت ها با دقت نورد مرحله به مرحله بازگشایی قصد دارد به منظور جلوگیری از یکی دیگر از افزایش در مرگ و میر.

اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده به تدریج لغو محدودیت در کسب و کار از جمله در خانه ناهار خوری در رستوران. اما صاحبان آنها شروع به فشار به عقب در ایالات متحده است که هنوز هم قابل محدود کردن سفارشات در محل مانند کالیفرنیا و نیومکزیکو ایلینوی و مریلند است.

در مناطق که در آن هنوز هم در برابر قانون به کار خاصی کسب و کار, تعداد فزاینده ای از گالری های هنری, آرایشگری, رستوران ها و کافه ها در حال تلاش برای بازگشایی به هر حال. حتی تسلا رفتم جلو و شروع تولید در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا با وجود هشدارهای از آالمدا کانتی مقامات که پس برکت خود را به صورت الکتریکی تولید کننده مراقبت برای شروع حداقل عملیات کسب و کار. در انجام این کار Elon Musk و دیگر صاحبان کسب و کار در معرض خطر جریمه و زندان هم.

در ضمن در تگزاس مسلح معترضین را جمع آوری کرده اند به دفاع از آنچه آنها را به عنوان حق مردم برای به دست آوردن یک زندگی. گابریل الیسون 47 ساله صاحب بزرگ, پدر, زین نوار در وست اودسا, تگزاس دستگیر شد مارس 4 و به اتهام نقض اضطراری مدیریت طرح پس از بازگشایی نوار. شش مرد که تا به حال لود نیمه اتوماتیک سلاح دستگیر شدند همراه با الیسون و به اتهام داشتن سلاح در یک محل ممنوع است.

“آنها نمی باید حق را به این همه دور از ما, و آنها آن را انجام داد. منظورم اینه که ببینید که چگونه آسان آنها آن را انجام داد” گفت: الیسون. “من بیمار از آن و من فکر کردم اگر من از دست دادن مجوز آه اگر من به زندان رفتن خیلی خوب. کسی که به می گویند متوقف شود.”

الیسون شد 500 دلار اوراق قرضه و می گوید بابا بزرگ Zane را هنوز باز است برای کسب و کار.

“من هرگز تصور هر چیزی شبیه به این. آن را مانند یک سیاسی و جنگ داخلی” گفت Themi Sacarellos. “من نمی دانم چگونه آن را برای پایان دادن به.”

‘مبارزه با این جنگ’

وقتی پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام Wolf اولین بار اعلام کرد محدودیت در رستوران در اواسط ماه مارس Themi Sacarellos گفت که او متعهد به مسطح منحنی و حاضر به تعطیل در رستوران ناهار خوری به نام سلامت عمومی است.

“اولین آنها گفت: دو هفته پس از آن چهار ماه و سپس شش هفته” گفت: Themi Sacarellos. “سپس فرماندار گفت: ما می خواهیم به انجام این کار تا ژوئن 4. روز او منتشر شد که در ژوئن 4 نظر بود که نی که پشت شتر را شکست.”

این ساعت شام رو چک حفاظت از برنامه وام برای پرداخت برای حدود 160 نفر برای دو ماه اما بدون اینکه مجاز به باز کردن اتاق ناهار خوری, اتاق Themi و دموی Sacarellos نمی تواند به تمام کارکنان است. سه هفته پیش یکی از رستوران پیشخدمت که تا به حال گذاشته شده درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد.

“ما همه بیدار” Themi Sacarellos گفت. “ما استفاده می شود به فکر می کنم coronavirus تنها چیزی که شما تا به حال به تماشای اما نبود آن است.”

“همه ما در حال مبارزه با این جنگ هم” گرگ گفت: ایستگاه خبری محلی WGAL در روز سه شنبه. “ما نمی تواند اجرا شود تا پرچم سفید. ما باید برای مبارزه با این به پایان و مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن مردم امن است.”

“من فکر نمی کنم که کشورهای مشترک المنافع شده است بی دلیل” فرماندار اضافه شده است.

Themi Sacarellos پیشنهاد نمی کند قصد بازگشت به راه آنها قبل از همه گیر تنها که کسب و کار مانند او اجازه داده می شود به کار با حس مشترک احتیاط.

“هدف در اینجا این است که برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس و یا گسترش و بازگشت به برخی از سطح عادی,” Themi Sacarellos گفت. “ما باید به. همه ما یک وظیفه به اقتصاد ما زندگی شخصی و اجتماعی زندگی می کند و خانواده ها است.”

Family groups are separated by tables and signs that tell them to social distance at Around the Clock Diner-East in Springettsbury Township, Pa., Sunday May 10, 2020. The diner opened despite a statewide stay-at-home lockdown in Pennsylvania.
خانواده و گروه ها از هم جدا شده توسط جداول و نشانه هایی است که به آنها بگویید به فاصله اجتماعی در دور ساعت, کسی که شام میخورد-شرق در Springettsbury Township, Pa. یکشنبه 10 مه سال 2020 است. کسی که شام میخورد باز با وجود یک ایالت اقامت در خانه مستند در پنسیلوانیا است.
پل Kuehnel York Daily Record

مرحله به مرحله بازگشایی

با توجه به کاخ سفید از یک مرحله به مرحله بازگشایی طرح “کاهش خطر ابتلا به تجدید حیات” و “محافظت بیشتر آسیب پذیر است.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توصیه کرده است که ایالت ها و استان ها رویکرد بازگشایی در سه مرحله به تدریج افزایش دسترسی به کسب و کار مانند ورزشگاه, میله, فیلم, تئاتر و سالن های ورزشی.

یک راهنمای برای فرمانداران نوشته شده توسط کارشناسان در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health تاکید می کند که فاصله فیزیکی اقدامات اجرا شده توسط دولت در حال کار برای کاهش coronavirus موارد است.

در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی موافقت کند گذار است بهترین راه برای امن نگه داشتن مردم کریستین Lohman, اجرا می شود که سخت افزار دم شرکت و رستوران و بار, در Kendrick, آیداهو, می گویند این ناعادلانه است که مواد غذایی بزرگ-فروشندگان مانند خارج شده و Costco مجاز به نگه داشتن عامل نسبتا بدون مانع در حالی که کسب و کارهای کوچک تحمل فشار از معامله.

Kendrick که دارای جمعیت بیش از 300 نفر است و یک مقصد برای مسافران کاوش در شمال آیداهو.

“بیشتر مردم از طریق خارج شده و یا کاستکو هر روز از زندگی در این شهر گفت:” Lohman.

در حالی که سخت افزار دم شرکت رو چک حفاظت از برنامه وام از $14,000, Lohman, 65 گفت که به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار شناور. او پیش بینی ورشکستگی در ماه اوت اگر او نمی شروع به خدمت به مشتریان بیشتر به سمت راست دور.

بررسی داده های جمع آوری شده توسط محققان در دانشگاه ایلینویز دانشکده کسب و کار هاروارد, دانشگاه هاروارد و دانشگاه شیکاگو در این ماه نشان می دهد که بیش از 100 ، 000 در ایالات متحده کسب و کارهای کوچک در حال حاضر بسته به طور دائم از ماه مارس زمانی که کشور شروع به تجربه جدی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

یک مارس نظرسنجی منتشر شده توسط خیابان اصلی امریکا شبکه ای از کسب و کارهای کوچک و پیش بینی کرد که نزدیک به 7.5 میلیون کسب و کارهای کوچک ممکن است در معرض خطر بسته شدن به طور دائم در ماه اوت.

زمانی که Lohman بازگشایی نوار و رستوران در مارس 1, او بود ملاقات با پیام های مخلوط از مقامات دولتی. ده ها تن از مشتریان مشتاق از جمله دولت های متعدد قانونگذاران به انتظارنشسته بودند تا به غذا خوردن در رستوران, اما Lohman همچنین دریافت نامه رسمی از پلیس ایالت آیداهو و هشدار داد که ادامه سرپیچی از بهداشت عمومی قوانین می تواند منجر به تعلیق او خرده فروشی و الکل نوشیدنی مجوز.

در آیداهو رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن با ظرفیت محدود و افزایش مایع شروع مارس 16. اما میله های زندان نمی شود مجاز به باز تا مرحله 4 از طرح های دولت و یا اواسط ماه ژوئن در اولین.

Lohman گفت: او در حال برنامه ریزی در محدود کردن ظرفیت در رستوران به دلیل نزدیک به ظرفیت کامل مورد نیاز است به نوبه خود سود. او همچنین حاضر به مشتریان درجه حرارت و یا نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک. او معتقد است که عادی بهداشت اقدامات مانند عطسه پاسداران و دستکش است که در حال حاضر مورد نیاز در آشپزخانه به گارد در برابر سالمونلا و سایر باکتری ها به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در امن است.

“مردم می خواهند آزادی خود را پشت” Lohman گفت.

آن را به ارزش آن ؟

دیگر صاحبان رستوران در کلرادو و کالیفرنیا اقدام به بازگشایی رستوران خود را اما در نهایت مجبور به بستن درهای خود را دوباره. آنها می گویند آن را هنوز هم ارزش آن را به مبارزه علیه قوانین است که آنها احساس ناعادلانه هستند.

تری Letson, 58, به طور خلاصه باز رستوران خود Fumé اغذیه فروشی و مشروب فروشی در نپا کالیفرنیا در هفته گذشته برای 212 روز قبل از شهرستان بهداشت محیط مقامات او را مجبور به بستن در خانه ناهار خوری دوباره.

“ما واقعا نمی شد پرسید: به ما گفته شد” گفت: Letson که کاربردی برای چک برنامه حفاظت از وام اما هنوز دریافت یک. او در مجموع از 36, کارکنان, اما تنها قادر به استفاده از 11 در یک مد برای بایگانی اطلاعات سفارشات.

“امیدوارم برخی از افراد از توجه و دید دولت مستقل رستوران ها در گفت Letson. “من خوشبین هستم که ما در حال حرکت کمی سریعتر در مسیر درست است.”

در کالیفرنیا محلی ممنوع از اقدام پیش از این دولت در دستور کار است. Napa County با جمعیت از 138.000 دیده است 90 تایید coronavirus موارد و سه مرگ و میر تا کنون.

“کل من در این نیست که آنچه ما به عنوان یک ملت آن است که چرا ما هنوز هم آن را انجام می دهند در حال حاضر ؟” گفت: Letson. “به خصوص در Napa County, که در آن ما تا به مراتب جلوتر از منحنی.”

Terry Letson, the co-owner of Fumé Bistro & Bar in Napa, Calif., is pictured on Thursday, May 7, 2020. The business opened for two nights for on-premise dining despite a Napa County’s COVID-19 public health order, according the the Napa Valley Register.
تری Letson این شرکت مالک Fumé اغذیه فروشی و مشروب فروشی و نوار در نپا کالیفرنیا تصویر در پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. کسب و کار باز به مدت دو شب در قضیه ناهار خوری با وجود Napa County را COVID-19 بهداشت عمومی اسلام از دره نپا ثبت نام کنید.
جنیفر هافمن دره نپا ثبت نام

جنیفر هاربین, 48, که صاحب Waters Edge کارخانه شراب سازی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی در خیابان های تهران, کلرادو, تا به حال یک تجربه مشابه به Letson. او باز رستوران در مارس 1, گرفتن, افزایش, اجتماعی, فاصله احتیاطی قبل از دستور به بستن دوباره توسط Tri-County Health Department.

کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس کربلا با صدور بیانیه ای در مارس 10, تماس از رستوران ها در دولت است که باید اقدام به باز کردن جلوتر از برنامه از جمله یک کسب و کار به نام C&C قهوه و آشپزخانه واقع در قلعه سنگ.

“این رستوران نه تنها قانون شکنی آنها به خطر انداختن زندگی خود را, کارکنان, مشتریان و جامعه” گفت: اظهارات معاون مطبوعاتی وزیر شلبی Wieman.

هاربین نیست در اصل قصد جلب توجه رسانه ها به کسب و کار خود را, اما می گوید که در حال صریح شده است بهره مند شوند.

“من بسیار حمایت است که مردم آن را به یک نقطه می آیند و از من پشتیبانی می کند و می گویند با تشکر از شما” هاربین گفت. مشتریان باید خود را به ارمغان آورد گل و هدیه. یک حامی به ارمغان آورد یک قرص نان با مربا دیگری تحویل در خانه شمع هاربین گفت. هنوز انتقاد فراوان.

“راستش من می توانم درک کنند که چگونه کسی که هرگز صرف هر زمان صحبت کردن به من و یا آینده را در فضا نگاه برای دیدن آنچه که من می گویند که من آن را دریافت مردم از ترس در حال حاضر و از آن زمان عاطفی,” هاربین گفت. “من نمی باید یک انتخاب است. من انجام آن را به نافرمانی من انجام نمی دهد آن را به یک یاغی. … من فقط در تلاش برای زندگی من و اجرای کسب و کار من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de