تحویل راهنمای برای گیاهخواران

این که آیا شما انتخاب می کنید به وگان برای خود اخلاق, سلامت, و یا فقط به خاطر اینکه شما لذت بردن از غذا – گزینه های خود را همیشه بزرگ است. بسیاری از رستوران ها باید سهم خود را از وگان و گزینه های گیاهی; اما وجود دارد مقدار زیادی از مکان های که ترکیب این نوع از مواد غذایی را به کل منو. اتمام این وگان گزینه رستوران که نه تنها شگفت انگیز برای همه در خانواده وگان یا نه, اما آنها همچنین باز برای تحویل و انتخاب کنید تا در DoorDash در این زمان نیاز است.

گوجه فرنگی سبز کوره

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram @greentomatooc

1419 N توستین St, Orange, CA 92867 (مکان های مختلف)

یک منو با گزینه های وگان خود وگان گل کلم بال نگاه شگفت انگیز! چک کردن آنها را همراه با همه کاسه پیچد و سالاد است که شما می توانید حذف و یا با هر نوع از پروتئین های شما می خواهید برای اضافه کردن. سفارش برای وانت یا به صورت فعلی خود را تعریف و تحویل.

واحه مدرن پروتئین کافه

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram/ @هيدرو.واحه

431 E 1st St Ste 4K, Santa Ana, CA 92701 (مکان های مختلف)

توت فرنگی و موز, acai و بیشتر! با بسیاری از مختلف acai با و شکوه گزینه های آن را آسان برای دیدن چگونه این میان وعده سالم می تواند یک درمان شیرین. دست کم نگیرید این کاسه زیرا آنها تضمین شده به شما کامل است. سفارش برای بلند کردن و یا لذت بردن از خود تعریف و تحویل.

Grabbagreen

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram/ @grabbagreen

763 S Main St Ste 200B Orange, CA 92868 (مکان های مختلف)

کاسه امکانات بی پایان هستند! ایجاد یک کاسه برای هر کس در خانواده خود را تازه و مورد علاقه پر کردن. اگر شما تا به حال یکی از شیرین خود را و یا گزینه های مورد پسند شما باید آنها را امتحان کنید در حال حاضر. لذت بردن از خود تعریف تحویل و یا وانت و فراموش نکنید که برای اضافه کردن بر روی یکی از آنها بطرز شگفت انگیزی سالم و خوشمزه مخلوط.

پیچک پل به سلامت بهتر

حسن نیت ارائه میدهد از Instagram/ @ivysbridge

462 El Camino Real Tustin, CA 92780

یک مرکز سلامتی را ترک خواهد کرد که شما پر از مواد غذایی سالم بیش از حد! در میان همه آنها سلامتی و تندرستی مزایای آنها بسته بندی شده یک رستوران به خانواده خود را متعلق به محل. بررسي فايلهاي خود راهرو سالم ویتامین ها و مکمل ها و تعریف تحویل و انتخاب کنید تا ناهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im