تقاضا عدالت بیانیه ای در دادگاه عالی مورد توجه مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی

واشنگتن تقاضا عدالت مشاور رئیس کریستوفر Kang منتشر شده این بیانیه به شرح زیر پنج شنبه پس از دیوان عالی کشور منتشر شد تصمیمات آن در مغلوب ساختن پیشی جستن v. دویچه بانک تهمت v. Ncmec و تهمت v. ونس:

“در پاسخ به افزایش نگرانی ها در مورد دادگاه عالی مشروعیت جان رابرتز و اکثریت قضات رد تهمت ترین استدلال های پوچ — اما این نظرات با اینحال بی سر و صدا پیشبرد منافع خود. مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد می تواند یک آه امداد تنفس است که او قادر خواهد بود به ادامه مخفی اظهارنامه مالیاتی خود را تا بعد از انتخابات. دادگاه موفق به گرفتن این مورد در تسریع اساس و پس از آن موفق به حل و فصل همه سوالات حقوقی ارائه شده به طوری که کنگره می تواند انجام مقدار مورد نیاز نظارت و این به احتمال زیاد خریداری مغلوب ساختن پیشی جستن زمان کافی برای نگه داشتن آمریکایی ها در تاریکی این سال در مورد امور مالی خود را و بالقوه در آوریم.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“به عنوان دادگاه به طور مشابه تحت فشار قرار دادند تا انتشار مولر گزارش تا سال آینده و به عنوان موارد مختلف مورد emoluments کار و راه خود را از طریق سیستم ترقی خواهان باید عمیقا نگران چه جمهوری خواه قضات رسیدگی مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>