تقاضا پیشرفت را محکوم خانه رهبری برای تضعیف حریم خصوصی ارسال H. R. 6172 به کنفرانس

واشنگتن – پس از شکست به رم از طریق نظارت داخلی reauth بیل—ایالات متحده آمریکا آزادی عمل با عبور نمود — شب گذشته سخنران پلوسی و رهبر اقلیت مک کارتی همکاری برای زدن توپ این قانون در خارج از خانه و به کمیته کنفرانس که رهبری استفاده خواهد کرد به تضعیف حریم خصوصی قرار است که حمایت اکثریت در هر دو مجلس.

بیش از 80 سازمان های به نام در خانه رهبران اجازه می دهد تا یک رای در Daines-Wyden متمم است که روشن حمایت قاطع در هر دو مجلس. پس از امتناع از اجازه یک رای در حمایت از فعالیت های اینترنتی, رهبری, کشیده این لایحه به طور کامل تا به امروز تاریخ و زمان آخرین دقیقه قانونی مانور.

بیانیه زیر را می توان به شان Vitka ارشد سیاست مشاور در تقاضا پیشرفت:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این ظالمانه حرکت توسط سخنران پلوسی هیچ کاری نمی کند اما خطر اندازد حمایت به طور خاص طراحی شده برای محافظت از گروه های مذهبی و مطبوعات است. که دقیقا همان چیزی است که در اینجا در مخاطره و آن را برای جلوگیری از نمایندگان از هر فرصتی برای تقویت حریم خصوصی ضعیف حمایت در این لایحه است. سخنران پلوسی و رئیس شیف انجام داده اند همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که خانه نمی تواند رای در ضمانت نظارت آمریکایی ها فعالیت های اینترنتی و بدتر به اطمینان حاصل شود کنگره نمی دانم آنچه در آن است reauthorizing.”

این عجیب و غریب حرکت می کند که رهبری روشن و گسترده پشتیبانی دموکراتیک اولویت می آید پس از یک سری تلاش های فوق العاده توسط خانه رهبری به تضعیف حمایت از حریم خصوصی در هر دو مجلس. به طور خاص:

  • کمیته قضایی مجلس فوریه 26th, نشانه گذاری این لایحه بود به طور غیر منتظره لغو شد برای جلوگیری از اصلاحات.
  • روز هوش رئیس شیف cosponsored این لایحه مارس 10, یک ماده اضافه شده به این لایحه که به دادستان کل بار مسئولیت تنها به تصویب تحقیق و تفحص به جو بایدن یا رد یک تحقیق و تفحص به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (بخش 203). همان روز خانه رهبری صادر بسته قاعده منع ارائه هر گونه اصلاحات در طبقه.
  • سناتور Carper یکی از تنها 10 حزب دموکرات برای مخالفت با Daines-Wyden متمم ادعا کرد که او رای دادند نه به خاطر خانه رهبران به او گفت که آن را بکشند FISA به طور کامل.
  • روز سه شنبه با وجود این موفقیت ظاهری از مظنونان حمله به دانشگاه Lofgren و دیویدسون به رسم همان خط روشن در سراسر اینترنت فعالیت به عنوان Daines-Wyden رئیس شیف روشن ساخته او را درک متمم نمی خواهد در واقع محافظت از مرور و جستجو در تاریخچه از مردم در ایالات متحده است.
  • پس از رئیس شیف تفسیر این اصلاحیه را به نور سناتور Wyden اعلام مخالفت با مذاکره متمم: “اکنون روشن است که هیچ توافقی با خانه هوش کمیته به تصویب درست حمایت آمریکایی ها از حقوق برابر یا دام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین است که چرا من باید در مخالفت با این اصلاحیه همراه با زیر بنایی بیل و اصرار مجلس به رای اصلی Wyden-Daines متمم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de