تقاضا پیشرفت آموزش و پرورش و صندوق AFR آموزش و پرورش صندوق رد تغییرات اخیر به ترازو انجمن کاغذ سفید به عنوان کافی

واشنگتن تقاضا پیشرفت آموزش و پرورش صندوق ها و آمریکایی ها برای اصلاحات مالی آموزش و پرورش صندوق به تازگی منتشر شده یک گزارش مفصل این مورد برای سیاستگذاران را به اقدام برای جلوگیری از ژنو مبتنی بر ترازو پروژه از فرار از مقررات و رفتن به اثر به عنوان پیشنهاد شده است. این طرح در حال حاضر می تواند در توده نظارت ترازو کاربران و شرکای کسب و کار سیستمیک خطرناک آربیتراژ مالی سیستم نظارتی و هماهنگ تجاوز از Facebook و شرکای آن به بخش خدمات مالی. این امر تشدید روند خطرناک به سمت commingling تجارت و بانکداری و آن را تعمیق Facebook شرکت اقتصادی و سیاسی تسلط.

این گزارش می گذارد از یک مجموعه گسترده ای از ابزارها و اقداماتی که تنظیم کننده می تواند و باید. FTC باید ورزش خود را گسترده و دستور به جلوگیری از روش های ناعادلانه رقابت که به احتمال زیاد بوجود می آیند از درون برج میزان اکوسیستم به خصوص کسانی که ریشه در نقض حریم خصوصی. SEC می دهد و سیستم فدرال رزرو باید اعمال مقررات احتیاطی به ترازو شبکه های تحت رنگ فدرال اوراق بهادار مقررات مشتقات تنظیم مقررات بانکی و یا ترکیبی از آن دو. انجام رگولاتور مانند IRS فين سن و CFPB باید آماده برای اقدام با توجه به مربوطه مقرر.

این گزارش همچنین استدلال می کند برای تغییرات قانونی برای محدود اطلاعات شرکت ها استفاده از یک لیست کوتاه از مجاز اهداف درمان سپرده در بانک “جایگزین” به عنوان مناسب سپرده های بانکی و به طور کلی تحمیل روشن-خط ممنوعیت بزرگ با تکنولوژی دخالت در بخش مالی. آن را نیز برای سیاستگذاران به ارائه درست گزینه عمومی برای پایه خدمات مالی با دسترسی به تلفن همراه.

گزارش کامل را می توان در اینجا یافت نشد.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“اگر چه برخی از مفسران را مشخص مارس تغییرات ترازو کاغذ سفید به عنوان “پوسته پوسته شدن پشت’ جاه طلبی از این پروژه ما کاغذ سیاه و سفید و استدلال هسته ای مشکلات با مدل کسب و کار باقی می ماند: Facebook و یک کارتل از تاریخ و همکاران خواهد اهرم قدرت پلت فرم برای ایجاد یک مالی جهانی سیستم نظارت در بازگشت از ما پول سیستم گفت:” رائول Carrillo, سیاست, مشاور, تقاضا برای پیشرفت آموزش و پرورش و صندوق دیگر برای آمریکایی ها برای اصلاحات مالی آموزش و پرورش صندوق.

“این ترازو پروژه منحصر به فرد است تلاش های غالب سیستم عامل برای گسترش شرکت های بزرگ قدرت را به سرزمین های جدید” به گفته دیوید سگال, مدیر اجرایی, تقاضا برای پیشرفت آموزش و پرورش صندوق. “کسب و کار تاریخ از Facebook و شرکای آن نشان می دهد آنها همواره مایل به رها سازد و یا فرار از قوانین مربوط به جمع آوری اطلاعات, حفاظت و حفظ حریم خصوصی به منظور گسترش دهد. افزایش ترکیبی از رسانه های اجتماعی و پرداخت داده است به خصوص سخت به ما آن را به عنوان تقویت یک تهدید از رقابت ناعادلانه و افزایش انحصار اطلاعات ما اقتصاد است.”

“انجمن مشاجره است که آن را نیاز به انجام هر کاری بیشتر از ثبت نام به عنوان یک پول فرستنده پرواز در صورت از همه چیز ما در مورد بانکداری سایه” گفت: لیزا Donner, مدیر اجرایی, برای آمریکایی ها برای اصلاحات مالی آموزش و پرورش صندوق. “بدون مناسب تنظیم ترازو کیف پول توازن می تواند تبدیل به خطرناکی ناامن; اجرا در برج میزان می تواند مصرف کنندگان را به طور کامل محافظت نشده. این امر به ویژه در مورد دلیل این ترازو صندوق ذخیره خواهد بود در معرض تلاطم در بازار ارز بدهی و بازار پول.”

پس زمینه های اضافی
هر دو گروه با ارسال نامه ای مشترک به کمیته قضایی مجلس پرداختن به موضوعات مشابه در ماه آوریل است. این نامه را می توان در اینجا یافت نشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im