تقاضا پیشرفت خواستار مخالفت به عمل قهرمانان

واشنگتن تقاضا پیشرفت اصرار اعضای مجلس نمایندگان به مخالفت با به اصطلاح قهرمانان قانون بر این اساس است که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای پرداختن به تاثیر بحران بر مردم عادی را ندارد مقررات کافی برای نظارت و بی جهت منافع ثروتمندان و شرکت های بزرگ است.

تقاضا پیشرفت پشتیبانی از چندین اقدامات است که از مطالعه خارج شدند از قهرمانان از جمله:

  • مستقیم حقوق و دستمزد پشتیبانی به عنوان ارائه شده توسط Pramila Jayapal (D-WA) و دیگران ؛
  • ممنوعیت ترین ترکیب برای مدت بحران به عنوان ارائه شده توسط David Ciciline (D-RI) اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) و دیگران;
  • یک تخصیص توسط صندوق بین المللی پول از “حقوق نقشه کشی ویژه” برای حمایت از نیازهای بازارهای در حال ظهور به عنوان ارائه شده توسط چوی گارسیا (D-IL) و دیگران ؛
  • گسترش فدرال برنامه های بیمه درمانی به بیکاران;
  • بودجه برای مناسب کنگره نظارت از COVID-19 پاسخ از جمله بودجه برای کمیته های کنگره;
  • بودجه کنگره نوسازی به پشتیبانی از راه دور مذاکرات و فن آوری مدرن.

در ضمن قهرمانان شامل چندین اعتراض و مقررات از جمله:

  • یک کمک مالی شرکت های بزرگ و لابی های ساخت چک حفاظت از برنامه به درخواست 501(c)6 و 501(c)4 انجمن;
  • کمک مالی جمع بدهی ها و وام مسکن خدمات;
  • نجات از صاحبخانه;
  • پشتیبانی موثر برای سلامت شرکت های بیمه توسط فرمان کسانی که نیاز به بیمه به کبرا به جای مدیکر یا پزشکی.

تقاضا پیشرفت همچنان برای اعتراض به ادامه اختلال در مجلس نمایندگان است که به پیروی از فقدان مکانیزم های کنترل از راه دور قانونگذاری و جلسات کمیته. به عنوان مورد بحث,, اینجا, روش های فعلی در خدمت به disempower مترقی در مجلس خاص و جلوگیری از معنی دار نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نظارت از بحران است.

با توجه به دیوید سگال, مدیر اجرایی تقاضا پیشرفت:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این لایحه انجام نمی دهد تقریبا به اندازه کافی برای کمک به کسانی که نیاز دارند و بیش از حد برای کمک به کسانی که نمی. این وثیقه از لابی اما انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک در دیدار با حقوق و دستمزد. این وثیقه از وام مسکن, خدمات و جمع بدهی اما نمی ارائه آسان و مقرون به صرفه بیمه درمانی دسترسی به کسانی که شغل خود را از دست. آن را رد ادغام ممنوعیت کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این اقتصاد با این نسخهها کار برای مردم عادی نه برای شرکت های بزرگ که به دنبال استفاده از دسترسی آسان به پول نقد برای تحکیم قدرت خود را. آن را مانع زبان به منظور تسهیل در صندوق بین المللی پول در تخصیص ‘حقوق نقشه کشی ویژه’ برای کمک به اطمینان حاصل شود که اقتصادهای در حال ظهور دسترسی به تجهیزات پزشکی و دیگر نیازهای اساسی.

“علاوه بر این, خانه, رهبری بارها روشن ساخته است آن را نگرانی از ترقی خواهان به طور جدی و به طور فعال به دنبال disempower آنها. ترقی خواهان باید در مخالفت با این لایحه بنابراین به عنوان برای جلوگیری از بودن مسلم گرفته شده و به مجموعه ما در یک دوره که منجر به قوی تر قانون در حال حرکت رو به جلو است.”

با توجه به دانیل شومان, سیاست, مدیر, تقاضا برای پیشرفت:

“مجلس نمایندگان از دست رفته یک فرصت بزرگ برای تقویت نظارت آن قابلیت بازگرداندن بودجه به آن کمیته ها و گائو که باید نابود شده است بیش از دهه گذشته است. کنگره تا به حال به طور قابل توجهی منابع بیشتر برای نظارت بر کمک مالی در سال 2008 و 2009 و پول بسیار بیشتر است و جریان از درب شرکت. در علاوه بر این به دلیل همه گیر ساخته شده است آن را ناامن و غیر عاقلانه برای کنگره در فرد قوه مقننه موفق به دم منابع مالی کافی برای نوسازی به طوری که آنها می توانید انتقال بدون درز به عملیات در یک فاصله. در حالی که این وجوه را به مقدار کمتر از یک دهم از یک درصد از هزینه های جدید را درو عظیم بازده سرمایه گذاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im