تقاضا پیشرفت خواستار رای در برابر هر گونه محرک لایحه که محافظت نمی کند و کار مردم

واشنگتن تقاضا پیشرفت را در مخالفت و اصرار نمایندگان و سناتورها به مخالفت با هر گونه محرک لایحه که شامل اقدامات ضروری برای حمایت از میلیون ها نفر از آمریکایی های معمولی مبارزه در طول coronavirus بحران است. این خدمات عبارتند از:

  • پول بیشتر برای بیکاران;
  • پول برای USPS;
  • قوی قوانین برای ارائه رای دهندگان با گزینه ای برای رای دادن از طریق پست در نوامبر;
  • کمک برای ایالات و شهرستانها;
  • توقف اجاره رهن و ابزار shutoffs;
  • نیاز است که شرکت های بزرگ خود را حفظ اشتغال مراقبت های بهداشتی برای کسانی که لازم نیست بیمه و ضروری کارگر لایحه حقوق.

“دموکراتیک رهبری در مجلس نمایندگان و سنا به نظر می رسد در آستانه یک برش تاریخی فاجعه مقابله با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل” گفت: تقاضا پیشرفت, مدیر اجرایی, David سگال. “آنها با توجه به پشتوانه یک لایحه که شامل نمی شود برای کمک به شهرهای بزرگ و یا برای بیکاران را شامل نمی شود برای کمک به خدمات پستی و ارائه نمی شود رای توسط ایمیل برای انتخابات ماه نوامبر میان مهم دیگر حمایت. این اقدامات حیاتی برای کمک به آمریکایی ها که ویران شده اند از لحاظ اقتصادی و همچنین برای حفاظت از دموکراسی ما.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“دموکرات ها باید با استفاده از اهرم خود در حالی که آنها آن را داشته باشد. من یک نماینده دولت در, رود آیلند در طول بحران 2008 و من به یاد داشته باشید در حال انتظار برای یک افسانه ای ‘دوم محرک’ که هرگز آشکار — حتی اگر دولت فدرال اجرا شد توسط دموکرات ها ، این منجر به کاهش به حالت بحرانی و از توابع شهرستان و به درد و رنج بی که به راحتی می توانست کاهش فدرال اقدام است. اگر دموکرات ها نمی کنند در حال حاضر آنها خواهد شد به احتمال زیاد مسئول حتی بیشتر شدید تعمیم ناامیدی گفت:” سگال.

“دموکرات اهرم و قدرت ایستادن برای مردم آمریکا در طول این وخیم زمان. اگر ما برای فرار از این بحران بهداشت عمومی, بازیابی, اقتصادی, و اطمینان حاصل شود که ایمان به دموکراسی ما ماندگار جسورانه عمل از واشنگتن لازم است. آنها در نظر گرفته خواهد شد توسط مردم—در حال حاضر و با سابقه—بر اساس چگونه سخت آنها مایل به مبارزه برای عادی آمریکایی ها در طول این بحران بی سابقه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im