خواستار پایان دادن به “موفق میلیاردر-حمایت’ سیاست های 200+ معلمان و فعالان اصرار بایدن برای رفتن پررنگ در آموزش و پرورش

یک گروه از بیش از 200 نفر از معلمان و دانشگاهیان و فعالان در روز سه شنبه انتشار یک نامه سرگشاده خواستار presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به ارتکاب به پررنگ آموزش و پرورش پلت فرم قرار می دهد که نیازهای دانش آموزان اول و معافیت قاطعانه از دهه دو حزبی سابقه ای از حملات در مدارس دولتی.

“شما از این قدرت برای مبارزه برای مدارس و کالج ها و دانشگاه ها است که دانش آموزان ما سزاوار” می خواند نامه ای که امضا شده توسط دانشگاه نیویورک و استاد Diane Ravitch دانشگاه پرینستون و استاد بازنشسته Cornel West نویسنده و فعال Jonathan Kozol و 212 دیگران است. (نگاه کنید به نامه کامل و لیست امضا کنندگان زیر.)

“در طول دهه گذشته سیاستمداران در هر دو طرف راهرو ساخته شده اند کاهش ویرانگر به آموزش و پرورش عمومی در حالی که خصوصی سازی مدارس دولتی قربانی مربیان و ارائه گسترده معافیت های مالیاتی به شرکت های بزرگ و غنی” در این نامه همچنان ادامه دارد. “این حملات منجر به ملی, معلم, کمبود و کاهش فرصت های آموزشی برای بسیاری از ما دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ و کسانی که از خانواده های کم درآمد, تجاوز به دانش آموزان و دانشجویان معلول است.”

در این نامه خواسته است که بایدن در پلت فرم خود را تعدادی از سیاست هایی که مدت طولانی است که در مرکز ترقی خواهان’ آموزش و پرورش در دستور کار, از جمله:

  • کامل لغو همه برجسته بدهی وام دانشجویی و یک کلاه بر روی وام دانشجویی نرخ بهره در آینده;
  • کمک درسی-عمومی رایگان کالجها و دانشگاه ها و تجارت مدارس;
  • یک مهلت قانونی برای بودجه عمومی برای مدرسه منشور توسعه تا اتمام ممیزی “برای تعیین تاثیر منشور رشد در هر ایالت”;
  • ممنوعیت برای سود منشور مدارس و برای سود کالج ها و دانشگاه ها;
  • رایگان و جهانی وعده های غذایی مدرسه; و
  • شروع حقوق و دستمزد کمتر از 60 ، 000 دلار در هر سال برای معلمان و گسترش چانه زنی جمعی و حقوق.

از مربیان و فعالان همچنین خواستار بایدن به بازگشت اضطراری برنامه ای برای جلوگیری از کاهش به آموزش و پرورش عمومی در طول coronavirus همه گیر است که تیره و تار دولت و بودجه های محلی قرار می گیرد و در مدرسه بودجه در بلوک سفت. دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو موجب واکنش در اوایل ماه هنگامی که او قول داد برای کار با میلیاردرهای مانند بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت به “reimagine” دولت نظام آموزش و پرورش پس از Covid-19 بحران فروکش.

“بهداشت عمومی و اقتصادی شرایط اضطراری ناشی از Covid-19 pandemic تنها ساخته شده عمومی آموزش و پرورش بیشتر در معرض خطر” در این نامه آمده. “این است که بدون اغراق بگویم که آینده آموزش و پرورش عمومی خود را در خطر است. برای معکوس کردن این حمله عمومی آموزش و پرورش ما به شما قول برای انتخاب یک دبیر آموزش و پرورش علنا متعهد به بازگرداندن این موفق میلیاردر-حمایت ‘اصلاحات در آموزش و پرورش’ دستور کار است.”

Ravitch یک آموزش و پرورش مورخ و حریف از مدرسه خصوصی سازی نوشت: در یک پست وبلاگ گفت هدف از نامه ای است که به فشار بایدن به “رد کهنه و سیاست های شکست خورده از 20 سال گذشته” به نفع”, تازه, چشم انداز آموزش و پرورش آمریکا.”

واشنگتن پست خبرنگار آموزش و پرورش والری اشتراوس دوشنبه نوشت که “آموزش و پرورش عمومی طرفداران تا به حال یک زمان دشوار در چند دهه گذشته به عنوان هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت باید به دنبال سیاست هایی که آنها باور دارند که آسیب های عمومی مدارس.”

“جورج دبلیو بوش رئیس جمهور طلیعه بدون فرزند چپ پشت دوره امضای K-12 قانون به قانون در اوایل سال 2002 و طلوع در دوران پر مخاطره آزمون استاندارد” نوشت استروس. “پس از آن رئیس جمهور باراک اوباما که آموزش و پرورش عمومی طرفداران امید را متوقف کشور وسواس با آزمون های استاندارد و آدرس نابرابری پخته شده به بودجه سیستم. به جای دولت او افزایش اهمیت نمرات آزمون با فشار دادن متحده برای ارزیابی معلمان توسط آنها است.”

اشتراوس در گزارش ماه ژوئن گذشته که “با همه ظواهر… بایدن بود مشتاق حامی از دستور کار اوباما” که ترویج و گسترش مدارس.

بایدن از بحرانی شده است از برای سود منشور مدارس گفت: در ماه مه گذشته که آنها سیفون پول از مدارس دولتی “که در حال حاضر در به اندازه کافی مشکل است.” آموزش پلت فرم در بایدن انتخاباتی سایت اشاره می کند و نه منشور مدارس.

برای رسیدگی به بحران بدهی وام دانشجویی بایدن پرده برداری از یک طرح در ماه گذشته که ببخش “تمام مقطع کارشناسی شهریه مربوط دانشجویی فدرال بدهی از دو و چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها بدهی های خود به دارندگان درآمد تا $125,000” در هر سال—یک پیشنهاد است که می افتد کوتاه از فعالان سیاسی’ مطالبات و بهداشت ، برنی ساندرز’ (I-Vt.) برنامه ای برای لغو تمام برجسته بدهی وام دانشجویی.

جزئیات کامل نامه از مربیان و فعالان:

عزیز معاون رئیس جمهور بایدن:

به عنوان حزب دموکرات presumptive نامزد شما از این قدرت برای مبارزه برای مدارس و کالج ها و دانشگاه ها است که دانش آموزان ما سزاوار است. ما نگران مربیان آموزش و پرورش عمومی طرفداران اعضای اتحادیه والدین و دانش آموزان در نوشتن درخواست کنید که به شما نشان دادن تعهد خود را به آن دستور کار است.

بیش از دهه گذشته سیاستمداران در هر دو طرف راهرو ساخته شده اند کاهش ویرانگر به آموزش و پرورش عمومی در حالی که خصوصی سازی مدارس دولتی قربانی مربیان و ارائه گسترده معافیت های مالیاتی به شرکت های بزرگ و غنی است. این حملات منجر به ملی, معلم, کمبود و کاهش فرصت های آموزشی برای بسیاری از ما دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ و کسانی که از خانواده های کم درآمد, تجاوز به دانش آموزان و دانش آموزان با معلولیت.

بهداشت عمومی و اقتصادی شرایط اضطراری ناشی از Covid-19 pandemic تنها ساخته شده عمومی آموزش و پرورش بیشتر آسیب پذیر است. این بدون اغراق بگویم که آینده آموزش و پرورش عمومی خود را در خطر است.

برای معکوس کردن این حمله عمومی آموزش و پرورش ما به شما قول برای انتخاب یک دبیر آموزش و پرورش علنا متعهد به بازگرداندن این موفق میلیاردر-حمایت “اصلاحات در آموزش و پرورش” در دستور کار و تماس با ما در مبارزات انتخاباتی خود را بلافاصله پس از اتخاذ این پس سیاست تخته:

* پیاده سازی اضطراری فدرال آموزش و پرورش برنامه ای است که:

ارائه مستقیم فدرال کمک به اطمینان حاصل شود که مدارس و موسسات آموزش عالی هستند قادر به جلوگیری از کاهش بودجه و حفظ قبل از بحران سطح نیروی انسانی.

توانمند سازی مربیان برای تعیین چگونه به بهترین استفاده از آموزش از راه دور آموزش و پرورش تکنولوژی زمانی که آن را لازم برای سلامت و ایمنی دلایل و چگونه بهترین آموزش برای کسانی که دانش آموزان را برای آنها از راه دور آموزش مجازی امکان پذیر نیست و یا مناسب.

تعلیق همه مورد نیاز فدرال مربوط به استفاده از بالا و ریسک, تست برای مدت زمان اضطراری است.

* سه گانه عنوان من بودجه را به اطمینان حاصل شود که در خطر مدارس دریافت بودجه و منابع آنها نیاز دارند و سرمایه گذاری در پهنای باند به طوری که دانش آموزان دسترسی به منابع مهم.

* لغو ریسک بالا تست ایجاب میکند که نیروی مربیان به “آموزش به آزمون.”

* آدرس مدرسه-به-زندان خط لوله با سرمایه گذاری در مدارس دولتی و خواستار حذف صفر تحمل سیاست و بیش از پلیس.

* بان کی مون برای سود منشور مدارس و برای سود کالج ها و دانشگاه ها.

* پشتیبانی از NAACP را در مهلت قانونی در بودجه عمومی برای مدرسه منشور توسعه تا زمانی که حسابرسی ملی تکمیل شده است به منظور تعیین تاثیر منشور رشد در هر دولت است.

* از بین بردن $440 میلیون سالانه فدرال یارانه جدید برای مدارس که شکست میزان 40 درصد و در حال حاضر یارانه میلیاردر-بودجه شرکت منشور مدارس.

* به معلمان بسیار سزاوار افزایش با تنظیم شروع و دستمزد برای آنها در کمتر از $60,000 (ثابت برای هزینه زندگی) گسترش چانه زنی جمعی و حقوق معلم تصدی و بودجه از جیب هزینه برای کلاس های و مواد.

* تقویت افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند (ایده) با تضمین این که دولت فدرال فراهم می کند حداقل 50 درصد از بودجه برای آموزش و پرورش ویژه.

* ارائه در طول سال رایگان جهانی وعده های غذایی مدرسه افزایش بودجه برای جامعه مدارس و پس از برنامه های مدرسه و پیاده سازی جهانی کودک محور قبل از مهد کودک به صورت تمام کودکان آغاز و در سن 3.

* تضمین کمک درسی-عمومی رایگان کالجها و دانشگاه ها HBCUs اقلیت خدمت موسسات و تجارت-مدارس را به همه کسانی که واجد شرایط از طریق به معنی آزمایش.

* لغو تمام بدهی وام دانشجویی و یک کلاه بر روی وام دانشجویی نرخ بهره در حال حرکت رو به جلو است.

امضا

1. Diane Ravitch آموزش و پرورش مورخ و فعال
2. جاناتان Kozol ملی کتاب برنده جایزه نویسنده و مدافع برای کودکان
3. Danny Glover, بازیگر عدالت اجتماعی مدافع
4. مایکل مور برنده جایزه آکادمی مدیر
5. الکس Caputo-مروارید رئیس جمهور ایالات معلمان لس آنجلس
6. Cecily Myart-کروز, معاون رئیس جمهور ایالات معلمان لس آنجلس NEA
7. Cornel West, استاد, عمل, عمومی فلسفه در دانشگاه هاروارد و استاد بازنشسته در دانشگاه پرینستون
8. سناتور نینا Turner, مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, برنی 2020 سابق و سناتور ایالت اوهایو
9. شان کینگ مدیر عامل شرکت ستاره شمال
10. Debby پاپ, شیکاگو, صنفی معلمان, نماینده و هیئت اجرایی
11. Arlene Inouye ایالات معلمان لس آنجلس, منشی
12. کارول Burris, 2013 NYS مدیر دبیرستان از سال, مدیر اجرایی این شبکه برای آموزش عمومی
13. آنجلینا کروز جمهور رکین آموزش و پرورش انجمن
14. Demetrio گونزالس رئیس جمهور ایالات معلمان ریچموند فرهنگ و هنر/NEA
15. جسی Hagopian معلم; ویرایشگر بازاندیشی مدارس; Co-ویرایشگر, آموزش برای زندگی
16. ژوئن رامیرز UTLA/AFT معاون رئیس جمهور
17. Julie Van Winkle, UTLA ثانویه معاون رییس جمهور منتخب
18. Ari Bloomekatz مدیریت سردبیر بازاندیشی مدارس
19. RoseAnn DeMoro سابق مدیر اجرایی ملی پرستاران ایران
20. استیون خرمن کوب, استاد دانشگاه نورث وسترن
21. لری کوهن رئیس هیئت مدیره ما انقلاب و رئیس جمهور گذشته ارتباطات کارگران آمریکا
22. فرانک Holmquist, استاد, سیاست, بازنشسته, Hampshire, کالج
23. جین F. McAlevey, سازمان, مربی نویسنده
24. سینتیا لیو K12 شبکه خبر
25. اریک Blanc نویسنده قرمز دولت شورش
26. آدولف نی جونیور, استاد بازنشسته دانشگاه پنسیلوانیا
27. Nikhil Goyal سابق استاد کمکی در دانشگاه نیویورک و دانشجوی دکتری در دانشگاه کمبریج
28. چارلز پالرمو استاد تاریخ هنر ویلیام و مری
29. باب پترسون بازاندیشی مدارس سردبیر و عضو میلواکی هیئت مدیره از مدیران مدرسه
30. النور J. Bader معلم به زبان انگلیسی و نویسنده مستقل
31. Kilynn Lunsford ملی سازمان کار برای برنی
32. Annelise Orleck استاد تاریخ در کالج دارتموث
33. گوردون Lafer استاد دانشگاه اورگان و عضو یوجین و یا هیئت مدیره آموزش و پرورش
34. کوری رابین, استاد, بروکلین, کالج, CUNY
35. مایکل Lighty منجر مدافع برای مدیکر برای همه
36. جوانا Wuest, همکار فوق دکترا و مدرس دانشگاه پرینستون
37. جنیفر اشتون, دانشیار, دانشگاه ایلینوی در شیکاگو
38. پنی Lewis, دانشیار, CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری
39. استفانی Luce, استاد, CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری
40. استیو لندن, استاد, CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری
41. Douglas A. مدینه مربی CUNY, Guttman کالج
42. Thomas J Adams ارشد دانشگاه سیدنی (شهروند)
43. سدریک Johnson, دانشگاه ایلینوی در شیکاگو
44. سمیر Sonti استادیار CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری
45. استیو Striffler, استاد, UMass بوستون
46. آلن Cholger زیر منطقه, مدیر, و به همین ترتیب (بازنشسته) سابق و معاون اجرایی رئیس جمهور APWU, (بازنشسته)
47. ویلیام Mello, دانشیار زايمان مطالعات دانشگاه ایندیانا
48. Internet Ought Konst, مدیر, مادر
49. نانسی فریزر هنری A. و لوئیس لوئب استاد فلسفه و سیاست و مدرسه جدید تحقیقات اجتماعی
50. لیزا فیتهرستن کمکی استاد دانشگاه نیویورک و دانشگاه کلمبیا
51. برونو Gulli دانشیار فلسفه Kingsborough جامعه, کالج, CUNY
52. مسیحی Parenti, دانشیار اقتصاد John Jay College CUNY
53. ربکا Tarlau Pennsylvania State University
54. گلن کاپلان فیلمساز عضو IATSE محلی 600
55. ریک آرمسترانگ, دانشیار گروه زبان انگلیسی Kingsborough جامعه, کالج, CUNY
56. هدر لی کامپتون, استودیو Zahiya
57. مگ Kallman Feeley کمکی مدرس زبان انگلیسی Kingsborough جامعه, کالج, CUNY
58. مرلین Chowkwanyun دونالد Gemson استادیار Sociomedical علوم پستچی دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه کلمبیا
59. جیم Zogby بنیانگذار موسسه آمریکایی عرب
60. دانیل Moak استادیار دانشگاه اوهایو
61. Wamiq Chowdhury, وکیل عضو NC ناحیهای در شمال غربی دموکراتیک سوسیالیست آمریکا
62. سارا Cate استادیار دانشگاه سنت لوئیس
63. ربکا Garelli, رهبری, سازمان, آریزونا مربیان ایران
64. Marquita واکر صندلی موقت و دانشیار زايمان مطالعات دانشگاه ایندیانا
65. راجرز M. Smith, Christopher H. براون استاد برجسته علوم سیاسی دانشگاه پنسیلوانیا
66. جیمز شمارش اولیه عضو هیئت مدیره موسسه مطالعات سیاست
67. استیو حضور مدرس ارشد در فیلم مطالعات دانشگاه غرب انگلستان
68. کالین Mihal استاد دانشکده مارین
69. لیزا مک لافلین (Ph. D دانشیار گروه, رسانه, روزنامه نگاری و فیلم و گروه جهانی و مطالعات بین فرهنگی میامی دانشگاه اوهایو
70. Christopher R. Martin, استاد روزنامه نگاری دیجیتال, University of Northern Iowa
71. Karyn Hollis, Villanova
72. آدم امن تر, دانشجوی کارشناسی دانشگاه استونی بروک
73. برایان Wagner, دانشیار, دانشگاه کالیفرنیا, برکلی
74. جانیس پک, استاد, رسانه, گروه مطالعات دانشگاه کلرادو در بولدر
75. پل Prescod سیاسی رابط در فیلادلفیا فدراسیون معلمان
76. کوین Howley استاد از رسانه های مطالعات دانشگاه DePauw
77. اریک Cheyfitz ارنست I. سفید استاد مطالعات آمریکا و انسانی نامه استاد آمریکایی هندی و بومی مطالعات
78. کارلوس فیگوئروا, کالج ایتاکا
79. Gino Canella استادیار و فیلمساز کالج امرسون
80. دانیل برنر, معلم, شرقی, Suffolk BOCES (بازنشسته)
81. میشل Strater Gunderson کلاس اول, معلم, شیکاگو, مدارس دولتی متولی اتحادیه معلمان شیکاگو
82. رابرت Vitalis دانشگاه پنسیلوانیا
83. حداکثر صفحه دانشگاه ماساچوست امهرست
84. ناتان Godfried آدلاید & Alan, پرنده استاد دانشگاه مین
85. Inger سرقت دانشگاه ایلینوی
86. فیلیپ Fiermonte سابق شهرستان برلینگتون عضو شورا
87. جوئل اردن مدیر سابق پروژه های خاص ایالات معلمان لس آنجلس
88. غنی پاتر استادیار دانشگاه یهودی آمریکایی
89. کوین Gotkin بازدید استاديار دانشگاه نیویورک
90. لی Artz, Purdue University, غرب
91. دکتر آیلین R. میهن استاد Emerita گروه رادیو و تلویزیون و رسانه های جدید, دانشکده ارتباطات دانشگاه ایلینوی جنوبی در کاربوندیل ایلینوی
92. جی اونیل, West Virginia, معلم و رهبر اعتصاب
93. امیلی Schnee, استاد زبان انگلیسی, Kingsborough کالج دانشگاه شهری نیویورک
94. دیوید Duhalde دموکراتیک سوسیالیست آمریکا (DSA) صندوق
95. رکسانا Marachi دانشیار آموزش و پرورش, San José State University
96. Jeffrey A. زمستان, استاد علوم سیاسی و مدیر برابری توسعه و جهانی شدن مطالعات برنامه دانشگاه
97. میله Metts دانشیار ارتباطات مطالعات دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سن برناردینو
98. Nino Gulli کمکی, استاد, دانشگاه, مریلند, جهانی, دانشگاه, UMGC
99. ویلیام Riordan, تاریخچه استاد در دانشگاه کلرادو
100. نیکول McCormick, رئيس جمهور, Mercer County انجمن آموزش و پرورش
101. مریم تابستان دانشگاه پنسیلوانیا
102. داگ Henwood روزنامه نگار
103. هربرت G. رید استاد بازنشسته دانشگاه کنتاکی, گروه علوم سیاسی,
104. کریستینا دانبار-هستر, 2019-2020 Berggruen همکار آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری
105. Hadrian Predock دانشیار عمل دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانشکده معماری
106. Robert M. Saltzman, بازنشسته استاد Lawyering مهارت های USC گولد دانشکده حقوق
107. Howard A. Rodman, استاد, دانشگاه کالیفرنیای جنوبی, گذشته رئیس انجمن صنفی نویسندگان آمریکا و غرب 108. لری ناخالص استاد آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری دانشگاه کالیفرنیای جنوبی
109. Mark Jonathan Harris, استاد برجسته دانشکده هنرهای سینمایی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی
110. کتی اسمیت استاد دانشکده هنرهای سینمایی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی
111. Miki ترنر استادیار دانشگاه جنوب کالیفرنیا 112. Sean T. Mitchell, دانشیار گروه انسان شناسی دانشگاه راتگرز نیوآرک
113. ربکا C. Glasscock استاد Emerita جغرافیا و مطالعات صلح, بلوگراس, جامعه و دانشکده فنی
114. پریا کاپور استاد دانشگاه ایالتی پرتلند
115. کارلین مایر ، Emerita, نیویورک, مدرسه حقوق
116. Choose Subijanto استادیار باروخ CUNY
117. جانت Poppendieck, نویسنده, رایگان برای همه: رفع مدرسه مواد غذایی در آمریکا
118. Tulia Falleti کلاس از سال 1965 وقف اصطلاح استاد علوم سیاسی و مدیر آمریکای لاتین و لاتین در برنامه مطالعات دانشگاه پنسیلوانیا
119. Marisa Chappell دانشیار تاریخ دانشگاه ایالتی اورگان
120. Micaela di Leonardo, استاد دانشگاه نورث وسترن
121. جودیت E. زرگر, استاد Emerita مطالعات آمریکا دانشگاه ماساچوست بوستون
122. Julie Van Winkle ثانویه معاون رییس جمهور منتخب ایالات معلمان لس آنجلس
123. لارنس بلوم استاد برجسته هنرهای لیبرال و آموزش و پرورش بازنشسته دانشگاه ماساچوست بوستون
124. مایکل شوارتز, آموزش برجسته استاد بازنشسته موسس و مدیر کالج مطالعات جهانی
125. ریچارد Lachmann استاد جامعه شناسی دانشگاه در آلبانی SUNY
126. کیت بروکس بازنشسته و مربی نیویورک جایگزین دبیرستان بخش
127. ریچارد Strier, Sulzberger خدمات برجسته و استاد بازنشسته گروه فارسی دانشگاه شیکاگو
128. لورا Anker برجسته خدمات پروفسور آمریکایی مطالعات SUNY, پیر Westbury
129. آلن گیلبرت برجسته استاد دانشگاه Korbel دانشکده مطالعات بین المللی دانشگاه دنور
130. سوزان Jhirad بازنشسته استاد زبان انگلیسی از, North Shore, کالج
131. لایحه بیگلو, برنامه درسی, ویرایشگر بازاندیشی مدارس
132. کتی سالن دانشیار دانشگاه پنسیلوانیا
133. جین Kauer مشاوره محقق فیزیکی بخش مردم شناسی دانشگاه پنسیلوانیا موزه
134. Ilana Gershon روت N. سالن استاد انسان شناسی دانشگاه ایندیانا
135. کارن قرآن بازنشسته و مربی مدرسه منطقه فیلادلفیا
136. آنا Croegaert استادیار انسان شناسی + جامعه شناسی دانشگاه نیواورلئان
137. امی Stornaiuolo دانشیار دانشگاه پنسیلوانیا
138. برندا Beaudette-Kaim, فرانسوی, گروه, دانشگاه ورمونت
139. کاترین Moeller استادیار دانشگاه ویسکانسین-مدیسون
140. بانی Urciuoli استاد Emerita, انسان شناسی همیلتون کالج
141. کریستی Schuetze دانشیار انسان شناسی Swarthmore College
142. Fran Ansley استاد حقوق بازنشسته دانشگاه تنسی دانشکده حقوق
143. فردریک اریکسون, استاد بازنشسته دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس
144. Arléne آمارانته (استادیار قانون در یادبود لینکلن دانشگاه دانکن دانشکده حقوق
145. کارن دادند پرالتا Community College District
146. Alessandra ویسکونتی (استادیار آموزش دانشگاه
147. پولی مورفی – بازنشسته, معلم, TN مدرسه برای ناشنوایان
148. آلن Spector, استاد جامعه شناسی دانشگاه شمال غربی
149. ماریا Catalfio بازنشسته عضو OPEIU محلی 494
150. ان, Jefferson, University of Tennessee, Knoxville, مربی بازنشسته
151. Piotr Axer دکترا نامزد در اسلاوی مطالعات در دانشگاه براون
152. بانی Blustein, استاد, ریاضیات, West Los Angeles, کالج
153. فرانسیس ماهر, استاد Emerita ویتون, کالج
154. مت ویت, ویرایشگر, شبکه جهانی کار
155. John C. برگ, استاد بازنشسته دانشگاه Suffolk
156. Ana Celia Zentella استاد Emerita, UCSD گروه مطالعات قومی
157. Arleen یانس, دبیرستان, مدرسه, معلم, منطقه خلیج
158. دانیل Merin, آب و هوا و فرهنگ, مربی, دفتر, مدرسه, آب و هوا و ایمنی مدرسه منطقه فیلادلفیا
159. سیلویا Lester, روانشناس کودک, NYU فوق دکتری برنامه برای روانکاوی و روان درمانی
160. جولیا A. McWilliams, مدرس, مرکز برنامه های معاصر در نوشتن دانشگاه پنسیلوانیا
161. مونیکا Emerich, آموزش طراح/مدیر پروژه CSU جهانی پردیس
162. جودی Norsigian از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره بدن ما خودمان
163. راشل روبین استاد و صندلی دانشگاه ماساچوست بوستون
164. Danya لاگوس پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه تگزاس در آستین
165. الیزابت مانلی, Kellogg وقف استاد دانشیار تاریخ خاویر دانشگاه لوئیزیانا
166. Gianmarco Savio استادیار شهرستان کالج موریس
167. Andrea Reyna, مکان عمومی, مدرسه, معلم; کالیفرنیا از حزب دموکرات هیئت اجرایی سان متئو کانتی دموکرات کمیته مرکزی
168. Maia Cucchiara, دانشیار, شهری, آموزش و پرورش, دانشگاه
169. جفری Melnick, استاد آمریکایی مطالعات UMass بوستون
170. Sherene Seikaly دانشیار تاریخ دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا
171. نلسون لیختن اشتاین برجسته استاد تاریخ دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا
172. آلیس اوکانر استاد تاریخ و مدیر بلوم مرکز فقر و نابرابری و دموکراسی دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا
173. آیلین بوریس هال استاد و استاد برجسته حوزه فمینیستی مطالعات دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا
174. لیندا لانه, مکان عمومی, مدرسه, معلم,
175. لوری کاتز استاد در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش, دانشگاه ایالتی اوهایو
176. Wayne Au, استاد, کالج بازرگانی دانشگاه ایلینوی شمالی
177. سوزان چشمه کمکی, استاد, CUNY مدرسه مطالعات حرفه ای
178. رابرت Farrell, دانشیار و صندلی PSC-CUNY فصل در لیمن, کالج, CUNY
179. الیزابت Hovey, John Jay College, CUNY
180. گلن Kissack بازنشسته ریاضیات, معلم, کالج هانتر دبیرستان
181. لئو Parascondola کمکی مدرس دانشگاه ویلیام پاترسون دانشگاه
182. مایکل نیزه استادیار تاریخ Kingsborough جامعه, کالج, CUNY
183. جاناتان Buchsbaum رسانه, مطالعات, ملکه کالج, CUNY
184. زیگموند شن دانشیار لاگاردیا جامعه, کالج, CUNY
185. دوایت, Billings, استاد بازنشسته دانشگاه کنتاکی
186. ریچارد Maxwell, استاد, ملکه کالج, CUNY
187. استن Karp, ویرایشگر بازاندیشی مدارس
188. لری Rothstein, CUNY مرکز تحصیلات تکمیلی
189. کارول حرکت استاد دانشگاه اورگن
190. آیلین موران, ملکه کالج, CUNY
191. Phaedra Pezzullo دانشیار گروه. ارتباطات دانشگاه کلرادو بولدر
192. فیلیپ بارنت, استاد, شهر کالج و فارغ التحصیل مرکز CUNY
193. پریا کاپور استاد دانشگاه ایالتی پرتلند
194. راشل Youens کمکی استاديار لاگاردیا جامعه, کالج, CUNY
195. وینسنت DiGirolamo استادیار و PSC فصل صندلی باروخ CUNY
196. رایان Bruckenethal شهر نیویورک معلم آموزش و پرورش ویژه ایالات فدراسیون معلمان
197. گابریل Winant استادیار دانشگاه شیکاگو
198. اموزش Wangerin گروه انسان شناسی لیمن, کالج, CUNY
199. کاتلین Offenholley استاد ریاضیات قصبه منهتن جامعه, کالج, CUNY
200. اولگا استاینبرگ استاد هستس جامعه, کالج, CUNY
201. دیوید Gerwin, استاد, Dept. آموزش متوسطه و PSC فصل صندلی, ملکه کالج, CUNY
202. اریک Freas دانشیار تاریخ قصبه منهتن جامعه, کالج, CUNY
203. Jocelyn بخواهد دو استاد تاریخ و وابسته و عضو هیات علمی آمریکایی مطالعات و مطالعات جنسیتی و زنان, بروکلین, کالج, CUNY
204. مارک کاگان, کارشناسی ارشد, دستیار, CUNY مرکز تحصیلات تکمیلی
205. اموزش شیر, استاد جامعه شناسی, CUNY
206. Nelly Tournaki استاد ویژه آموزش و پرورش, College of Staten Island, CUNY
207. آدم سانچز, معلم; ویرایشگر بازاندیشی مدارس; Zinn Education Project
208. بلانکا وازکوئز کمکی استاد (بازنشسته), فیلم و رسانه, مطالعات شکارچی, کالج, CUNY
209. کیرمصنوعی دانشيار دانشگاه ماساچوست بوستون
210. جاش Staub, مدیر ترمیمی, برنامه نویسی, مدرسه منطقه فیلادلفیا
211. راشل چرم گاومیش استاد تاریخ دانشگاه ویسکانسین-میلواکی
212. کریستوفر Zurn استاد فلسفه دانشگاه ماساچوست بوستون
213. اریک فیشمن, ابتدایی, مدرسه, معلم, بوستون, مدارس دولتی
214. سوزان Kang, دانشیار علوم سیاسی, John Jay دانشگاه CUNY
215. سارا Soanirina Ohmer استادیار گروه آمریکای لاتین و Africana Studies لیمن, کالج, CUNY

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im