خواستار ‘بی سابقه’ از کنگره ساندرز می گوید قهرمانان قانون باید شامل Medicare گسترش و $2,000 ماهانه پرداخت

سناتور. برنی ساندرز در روز پنج شنبه برجسته کاستی های عمده ای از آمریکا’ به تازگی معرفی شده coronavirus محرک قوانین و گفت: نسخه نهایی این لایحه باید شامل $2,000 ماهانه به خانواده های ایالات متحده مدیکر گسترش و چک تضمین اگر کنگره به آدرس “فوری ترین نیازهای رو به خانواده های مشغول به کار در حال حاضر.”

“سنا باید بهبود این قانون” ورمونت سناتور در بیانیه ای گفت. “این بحران بی سابقه ای خواسته های بی سابقه قانونگذاری پاسخ.”

“به جای پرداخت یارانه کبرا خواهد بود که عظیم سادگی به صنعت بیمه—به اعتقاد من مدیکر باید قدرت را به پرداخت تمام اسکناس های بهداشت و درمان از بیمه و بیمه تا زمانی که این بحران است.”
—سن. برنی ساندرز

در حالی که کف مقررات تعدادی از قهرمانان قانون از جمله خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم و بودجه اضطراری برای ایالات متحده خدمات پستی ساندرز گفت: این لایحه انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اطمینان از امنیت اقتصادی و پوشش بهداشت و درمان برای مردم عادی به عنوان ده ها میلیون از دست دادن شغل خود و بیمه.

قهرمانان قانون پیشنهاد گسترش فدرال یارانه برای کبرا گران بهداشت و درمان برنامه ای است که اجازه می دهد تا گذاشته و کارگران را در خود باقی می ماند کارفرما-ارائه برنامه های بیمه درمانی.

ساندرز گفت: “به جای پرداخت یارانه کبرا خواهد بود که عظیم سادگی به صنعت بیمه—به اعتقاد من مدیکر باید قدرت را به پرداخت تمام اسکناس های بهداشت و درمان از بیمه و بیمه تا زمانی که این بحران است.”

خانه دموکرات لایحه پیشنهاد های اضافی دور از یک بار $1,200 محرک پرداخت اما ساندرز گفت که “کافی نیست.”

“سنا باید یک 2000 $در هر ماه اضطراری پرداخت برای هر آمریکایی تا زمانی که این بحران است گفت:” سناتور ورمونت.

در محل عمل قهرمانان را پیشنهاد گسترش حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی—یک پیچیده بازپرداخت ساز و کاری برای کارفرمایان—ساندرز به نام برای گنجاندن خود را ساده تر طرح “به تضمین 100 درصد از حقوق کارگران تا 90000 دلار در سال” به منظور بنیادی ادامه اخراج های دسته جمعی.

“اگر ما برای جلوگیری از رکود بزرگ دیگری است آن را کاملا ضروری است که هر کارگر در این کشور همچنان به دریافت چک و مزایای گفت:” ساندرز. “این چیزی است که در حال انجام است با موفقیت در بسیاری از کشورهای اروپایی و آنچه که باید در اینجا انجام می شود.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره حزبی مترقی تحت فشار قرار دادند که شامل بلند پروازانه خود را چک تضمین پیشنهاد در لایحه بود اما رد شده توسط خانه رهبران دموکرات که شکایت کرده است که این طرح خواهد بود “بیش از حد پرهزینه و بیش از حد پیچیده است.”

خانه انتظار می رود که به رای قهرمانان به عنوان اوایل به عنوان جمعه. Jayapal و همکار کنگره حزبی مترقی co-صندلی Rep. علامت Pocan (D-Wis.) روز سه شنبه خواستار آن شدند که رای گیری به تعویق افتاد اما مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) رد تماس خود را.

Jayapal و Pocan توصیه کرده اند ک نزدیک به 100 عضو به می گویند که آنها در حال “بلاتکلیف” وقتی پرسید که چگونه آنها برنامه ریزی برای رای دادن در این لایحه است.

HuffPost گزارش داد که “اواخر روز چهارشنبه ک از رهبران رفت و بیشتر در حال توسعه یک طرح را تهدید به توقف رای گیری در مورد این لایحه اگر رهبران دموکرات را بهبود نمی بخشد چک حمایت و مقررات بهداشتی با توجه به دستیار تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.), ک را شلاق.”

“این انجمن تخمین می زند که به آن نیاز دارد با 18 رای به شکست حکومت teeing تا این لایحه برای رای که آن را ممکن است جمع آوری شده توسط رسیدن به متحدان خود در کنگره سیاه حزبی کنگره اسپانیایی انجمن و کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکایی حزبی” با توجه به HuffPost.

در حالی که بسیاری از عمده مترقی حمایت گروه به سرعت و دویست بسیج در حمایت از قهرمانان قانون پس از آن رونمایی شد سهشنبه مردمی سازمان تقاضا پیشرفت روز شنبه با اشاره به لایحه متعدد مفاد مشکل ساز از جمله کمک مالی برای شرکت های بزرگ گروه های لابی گری و یارانه برای صنعت بیمه—و خواست خانه را به رای دادن این قانون.

“خانه رهبری بارها روشن ساخته است آن را نگرانی از ترقی خواهان به طور جدی و به طور فعال به دنبال disempower آنها” تقاضا پیشرفت, مدیر اجرایی, David سگال در بیانیه ای گفت. “ترقی خواهان باید در مخالفت با این لایحه بنابراین به عنوان برای جلوگیری از بودن مسلم گرفته شده و به مجموعه ما در یک دوره که منجر به قوی تر قانون در حال حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im