تقاضا برای استعفای عنوان مطلب اوباما و متهم به ” سر و صدا و گرفتن سهام افسردگی پیش از Coronavirus سقوط

پس از اخبار از حزب جمهوری خواه و سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن است فروش سهام پیش از coronavirus ناشی از سقوط بازار باعث بیشتر حفر مالی به افشای اسناد پنجشنبه شب حداقل سه اضافی اوباما و دموکرات داشت و به تخلیه منابع فقط قبل از همه گیر فرستاده اقتصاد ایالات متحده به اضمحلال رود.

برخی از فروش است که برجسته شد در رسانه های اجتماعی از جمله کسانی که توسط ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و ران جانسون (R-Wis.) به نظر می رسد بیارتباط به coronavirus بحران تحلیلگران اشاره کرد—در حالی که همچنین خواسته است که معاملات بود از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.

اما دیگران نگاه به مراتب بیشتر مشکوک بر روی صورت خود, جرقه اتهام تجارت خودی و تقاضا برای استعفا. The Daily Beast گزارش اواخر پنجشنبه است که سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.), به جدید ترین عضو سنا به فروش می رسد میلیون ها دلار ارزش سهام و دارایی پس از خصوصی Jan. 24 بهداشت و درمان مجلس سنا جلسه کمیته coronavirus تهدید.

Loeffler, با توجه به روزانه وحش “گزارش اولین فروش سهام به طور مشترک متعلق به او و شوهرش در Jan. 24 روز است که کمیته های بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته میزبانی خصوصی, همه سناتورهای جلسه از مقامات دولت از جمله CDC مدیر و Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در coronavirus.”

بسیار شبیه با مته سوراخ کردن Loeffler علنا ابراز خوش بینی در مورد اقتصاد مقاومتی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس بحران حتی به عنوان او تخلیه منابع سهام.

“وجود دارد نیاز به دو باز کرسی سنا توسط صبح” توییتی تشکر. Ilhan Omar (D-Minn.). “هیچ بهانه ای.”

در یک صدای جیر جیر شنبه شب Loeffler به نام هر گونه اتهام تخلف “مضحک و بی اساس است.”

“من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها” Loeffler گفت. “تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.”

Loeffler و شوهرش انجام شده 29 معاملات سهام از Jan. 24 از طریق اواسط ماه فوریه روزانه وحش گزارش “همه به جز دو نفر که فروش است.”

“یکی از Loeffler دو خرید” The Daily Beast , اشاره, “شد ارزش سهام بین 100.000 دلار و 250.000 دلار در Citrix یک شرکت فن آوری است که ارائه می دهد teleworking نرم افزار و که دیده است یک دست انداز کوچک در آن قیمت سهام پس از Loeffler خریداری شده به عنوان یک نتیجه از coronavirus ناشی از آشفتگی بازار.”

“این است که معده تان شدیدا که افکار این سناتورها به حال وخیم و طبقه بندی شده COVID جلسه بود که چگونه به سود حاصل از این بحران” توییتی Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز. “آنها نمی بسیج برای کمک به خانواده و یا آمادگی برای پاسخ. آنها ریخته سهام. سناتور. Loeffler نیاز به استعفا بیش از حد.”

بعد از ترکیب از طریق مالی براده Cox خبرنگار رادیو جیمی Dupree همچنین پرچم مشکوکی بهنگام فروش را … جیم Inhofe (R-Okla.):

“به نظر می رسد مانند جیم Inhofe نیز به فروش سهام پس از دریافت این جلسه در مورد جدی بودن کروناویروس گفت:” مترقی مفسر Erick فرناندز. “یک بی ته گودال از فساد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im