خواسته های کارگران-اولین محرک رشد به عنوان سنای ایران نتواند به رم از طریق 500 میلیارد دلار شرکت ‘دوغاب صندوق’

جمهوری خواهان مجلس سنا اواخر یکشنبه موفق به زور از طریق $1.8 تریلیون coronavirus بسته محرک است که قانونگذاران دموکرات و اتحاد رهبران و مترقی حمایت گروه محکوم به عنوان یک کمک مالی برای شرکت های بزرگ امریکا است که انجام داده اند کمی به آدرس فوری اقتصادی و نیازهای پزشکی مردم عادی.

یک رویه حرکت برای پیشبرد جمهوریخواه لایحه به طور رسمی شناخته شده به عنوان مراقبت, عمل, دریافت, فقط 47 رای جمعه خوبی از 60 مورد نیاز برای عبور. هر مجلس سنا از حزب دموکرات رای دادند در حال حاضر هیچ.

“جمهوری خواهان نمی تواند به طور جدی انتظار می رود ما را به مردم بگویید در جوامع ما هستند که درد و رنج است که ما shortchanged بیمارستان و دانشجویان و کارگران و کسب و کارهای کوچک اما به شرکت های بزرگ صدها میلیارد دلار در پنهان دوغاب صندوق است.”
—دیابت پتی موری

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) برنامه ریزی یکی دیگر از رویه رای در قانون برای دوشنبه صبح در ساعت 9:45 am ET به ایران بیش از این لایحه ادامه داد: از طریق این شب جمعه.

یکی از بحث انگیزترین چسبیده امتیاز در مذاکرات به سرعت در حال حرکت بیش از جمهوریخواهان اندازه گیری شد فراخوان خود را برای ایجاد یک 500 میلیارد دلار کسب و کار امداد رسانی برنامه ای است که می توان با تهمت وزارت خزانه داری به رهبری سابق گلدمن ساکس banker استیو Mnuchin. صندوق خواهد کنار حدود 58 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی و $17 میلیارد دلار برای “بخش های مهم در نظر گرفته شده برای امنیت ملی” و غیاب گزارش شده است.

دموکرات و مترقی منتقدان را محکوم کرد این برنامه به عنوان یک شرکت “دوغاب صندوق” و خواستار آن شدند که هر گونه پول کمک مالی برای کسب و کار آمده است با نظارت دقیق و شرایط مانند قوی کارگر حفاظت در برابر اخراج و ممنوعیت دائم در سهام buybacks.

“در میان بی سابقه بحران ملی جمهوری خواهان نمی تواند به طور جدی انتظار می رود ما را به مردم بگویید در جوامع ما هستند که درد و رنج است که ما shortchanged بیمارستان و دانشجویان و کارگران و کسب و کارهای کوچک اما به شرکت های بزرگ صدها میلیارد دلار در پنهان دوغاب صندوق” ایالت پتی موری (D-شستشو.) گفت: در بیانیه ای اعلام کرد او مخالفت ایران با قانون.

ترقی خواهان مانند بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) نیز خواستار $2,000 ماهانه پرداخت نقدی به هر فرد در ایالات متحده به جای آزمایش به معنی یک بار پرداخت به پیشنهاد جمهوری خواه قانون.

“کار کنگره در حال حاضر به انجام همه چیز ما می تواند احتمالا برای محافظت از آمریکایی ها زندگی و تندرستی—نه دست از رفاه چک به شرکت های بزرگ” ساندرز توییتی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به نذر است که هیچ یک از صندوق های پول در جمهوریخواه بسته محرک اقتصادی را به خود خواص:

“این یک شوکی” سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) توییتی زیر یکشنبه رای. “دولت ما نیاز به اقدام جسورانه در یک مردمی محرک برای کارشناسان بهداشت و درمان در خط مقدم از این همه گیر و برای کارگران و خانواده هایی که نیاز به کمک در حال حاضر. بیشتر دوغاب بودجه و یا هیچ رشته متصل جزوه. کمک واقعی برای مردم آمریکا.”

“ما در حال درخواست از دولت برای ارائه کمک های مالی است که نگه داشتن هر هوانوردی کارگر بر حقوق و دستمزد با پرداخت کامل و مزایا برای مدت بحران است.”
—سارا نلسون انجمن خدمه پرواز-CWA
به عنوان یک جایگزین برای جمهوری خواهان مجلس سنا’ شرکت پسند تسکین بسته رهبران اتحادیه هستند و خواستار آن است که کنگره ارائه حقوق و دستمزد کمک های مالی برای کسب و کار به منظور نگه داشتن کارگران شاغل و نه بیشتر غنی سازی مدیران شرکت های بزرگ.

سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA نوشت: در یک op-ed برای اقیانوس اطلس یکشنبه که هر coronavirus محرک قانون باید “مطمئن شوید که حقوق و مزایای نگه داشتن جریان برای به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

“ما در حال درخواست از دولت برای ارائه کمک های مالی است که نگه داشتن هر هوانوردی کارگر بر حقوق و دستمزد با پرداخت کامل و مزایا برای مدت بحران” نلسون نوشت. “شرکت ها باید به توافق برسند به افتخار همه موجود جمعی-چانه زنی موافقت نامه. و هر شرکت که فایل برای ورشکستگی به عنوان یک نتیجه از این بحران باید مورد نیاز برای قرار دادن کارگران برای اولین بار در ورشکستگی.”

کریس شلتون رئیس جمهور از ارتباطات کارگران آمریکا تکرار نلسون خواسته در بیانیه ای که اواخر روز یکشنبه ،

“این لایحه به عنوان معرفی شده یک به یاد ماندنی شکست توسط یک بی شرمانه گروه ممتاز سیاستمداران که هیچ ایده چه کار مردم رفتن را از طریق” شلتون گفت. “این لایحه باید کمک های مالی—بله کمک های مالی—و نه فقط وام—به کارگردانی حقوق و دستمزد به نگه داشتن کارگران شاغل و حمایت از کارگران و چانه زنی جمعی و توافق در هر ورشکستگی پس از اتحادیه اروپا ، رای گیری در این بسته بدون حصول اطمینان از کارگران اول را از این لحاظ تاریخی شرم آور در روز برای این کشور ایالات متحده آمریکا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de