خطر زوال عقل بالاتر از 90 درصد افراد مسن با دو اختلال حسی, مطالعه می یابد

جولای 7 (UPI) — افراد مسن با هر دو شنوايی و بينايی باید نزدیک به 90 درصد بالاتر خطر ابتلا به زوال عقل در حال توسعه با توجه به یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه توسط مجله آلزایمر و زوال عقل: تشخیص و ارزیابی بیماری های نظارت است.

نزدیک به 30 درصد از افراد مسن که رنج می برند از دو اختلال حسی بودند مبتلا به زوال عقل در مقایسه با بیش از 14 درصد از کسانی که با هیچ شنوایی یا از دست دادن بینایی محققان گفتند.

تبلیغات

“ارزیابی بینایی و شنوایی در افراد مسن ممکن است پیش بینی خواهد شد که توسعه زوال عقل و آلزایمر” co-نویسنده فیلیپ H. Hwang متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن دانشکده بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات.

برای مطالعه هوانگ و همکاران ثبت نام بیش از 2000 نفر از افراد مسن — سن 65 سال و بالاتر-و به دنبال آنها را به مدت هشت سال. نزدیک به 23 درصد از شرکت کنندگان در مطالعه بود یا شنوایی یا اختلال بینایی و فقط بیش از 5 درصد هم محققان گفتند.

بیش از هشت سال دوره مطالعه دو اختلال حسی همراه بود با 86 درصد بالاتر خطر ابتلا به زوال عقل در مقایسه با نداشتن اختلالات حسی آنها گفت.

محققان گفتند که 28.8 درصد از کسانی که مبتلا به دو اختلال حسی بودند مبتلا به زوال عقل در طول دوره مطالعه در مقایسه با 16.9 درصد از کسانی که با یک اختلال حسی و 14.3 درصد از کسانی که با هیچ اختلال حسی.

شرکت کنندگان با دو اختلال حسی نیز دو بار به عنوان به احتمال زیاد به توسعه بیماری آلزایمر — که رایج ترین شکل زوال عقل — از کسانی که بدون اختلالات حسی محققان گفتند.

تقریبا 6 میلیون آمریکایی بالغ را باید نوعی از زوال عقل با توجه به انجمن آلزایمر در حالی که برآوردهای اخیر نشان می دهد که بسیاری به عنوان یکی از پنج نفر از کسانی که 70 ساله و مسن تر باید دو اختلال حسی.

یافته های ما دارای “پیامدهای مهم در شناسایی شرکت کنندگان بالقوه در پیشگیری از آزمایشات برای بیماری آلزایمر و همچنین به عنوان که آیا درمان بینایی و شنوایی می توانید خطر ابتلا به زوال عقل” Hwang گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر