‘دموکراسی غالب’: دادگاه فدرال قوانین نیویورک اولیه باید رو به جلو با Sanders یانگ و دیگران در انتخابات

یک دادگاه فدرال در روز سه شنبه رد درخواست تجدید نظر در نیویورک مدیره از انتخابات و حکومت دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری باید در تاریخ 23 ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده تصمیم گیری است که حامیان سناتور. برنی ساندرز و اندرو یانگ جشن به عنوان یک پیروزی برای دموکراسی است.

“ما انتظار داریم نیویورک به کار را به رای گیری امن به جای هدر رفتن پول مالیات دهندگان در تلاش برای disenfranchise نیویورک رای دهندگان.”
—فیض فولادوند, مبارزات انتخاباتی, مدیر بهداشت ، برنی ساندرز

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای مدار دوم را تایید کرد قاضی دادگاه منطقه Analisa تورس’ مه 5 حاکم دستور داد که نیویورک برای بازگرداندن Sanders یانگ و دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری به صندوق دولت پس از انتخابات رای به حذف آنها را در ماه گذشته.

یانگ و هفت دیگر نیویورک ساکنان شکایت دولت هیئت مدیره از انتخابات بر تصمیم گیری در آوریل 28.

“حذف ریاست جمهوری رقیب از اولیه رای گیری نه تنها محروم آن دسته از داوطلبان از این فرصت برای جلب آرا برای حزب دموکرات را از نامزدی” تورس نوشت: “از آن محروم دموکراتیک رای دهندگان از این فرصت برای انتخاب نمایندگان است که می تواند فشار نقطه نظر خود را در این فروم.”

داگلاس کلنر, co-صندلی نیویورک مدیره از انتخابات در بیانیه ای گفت: پس از سه حکم وجود دارد که هیچ برنامه ای برای درخواست فایل با دیوان عالی کشور است.

فیض فولادوند, ساندرز’ مدیر کمپین گفت: “حکم “را تایید کرد آنچه ما می دانستیم که: ایالت نیویورک در عمل به طور غیر قانونی در تلاش برای لغو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“با تصمیم امروز که در تأیید دادگاه حکم اخیر انتظار داریم در نیویورک به کار را به رای گیری امن به جای هدر رفتن پول مالیات دهندگان در تلاش برای disenfranchise نیویورک رای دهندگان گفت:” فولادوند. “این حکم یک پیروزی برای دموکراسی است. تبریک به اندرو یانگ خود را نمایندگان و نمایندگان ما برای مقابله با این سوء استفاده از قدرت است.”

یانگ جشن حاکم در توییتر.

“هیجان زده است که دموکراسی غالب برای رای دهندگان نیویورک!” یانگ توییتی.

نیویورک انتخاباتی ادعا کرد تلاش برای انصراف از ریاست جمهوری اولیه رانده شد نگرانی در مورد گسترش Covid-19 اما منتقدان گفت که توجیه نیست حس را داده که رای گیری مسابقه هنوز به جای برنامه ریزی شده در همان روز.

“یکی نمی تواند کمک کند اما این را به عنوان نیویورک مدیره از انتخابات در تلاش برای محافظت از دستگاه Dems از شورشیان مترقی اولیه رقبا” استفان گرگ روزانه کوس نوشت: در ماه گذشته.

آبرن دانشگاه ریموند جواد کالج اسلامی باد صبا Teachout یک ساندرز حامی توییتی که روز سه شنبه حکم تأکید می کند که “شما فقط می توانید می گویند: “همه گیر” و به دور نامحدود قدرت برای تغییر رای گیری قوانین است.”

گفت: “Teachout.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de