2020 ریاست جمهوری نیست و تصمیم در این هفته اما انتخاب قبل از ما بود: دموکراسی یا کمتر از آن. این تصمیم مواجه هستیم و اگر دموکرات ها به مدیریت ناپاک این آنها ممکن است فرصت دیگری.

همان روز که نیوهمپشایر برگزار اولیه آن رئیس جمهور وجود دارد و قلدری فدرال کارگران از طریق صدای جیر جیر. در پایان شب مغلوب ساختن پیشی جستن را با عنوان جرم جنایی-محکوم کردن راجر سنگ جمله را به حالت تعلیق در آمد و قانون اساسی بیطرفی دادگاه و قرار است قانون گرفته شده بود یکی از قدرت بیشتر-addled رسید.

دموکراسی از یک سو استبداد از سوی دیگر است. هر آنچه شما فکر می کنم در این مسابقه تا کنون سهام برای ملت نمی بسیار واضح تر از آنها سه شنبه شب. و هر آنچه شما فکر می کنم از نامزدهای خود را دموکراسی باید چیزی دموکرات ها می تواند به فروش برساند. در حالی که این کلمه ممکن است یونانی (یک اسم جمع به معنی ما مردم, مردم آمریکا) این ایده را محبوب آمریکایی است. هر کوکا کولا یا کادیلاک فروشنده می تواند به شما بگویم که.

رتبه در امتداد دموکراسی طیف برنی ساندرز و الیزابت وارن ایستادگی کردن. دموی محور decrying بزرگ-دلار قدرت هیچ میلیاردرهای پشتوانه خود را در این زمینه مبارزات هیچ از خود علاقه مند منابع ناشناس پوسته را برای خود تبلیغات تلویزیون. برنی سوسیالیسم هنگامی که آن را توضیح داده نشده توسط متنفر است, همه چیز برای انجام با گزینه های بیشتر برای مردم بیشتر و نه کمتر. وارن بسیاری از برنامه صحبت می کنند به دنیای ورودی او رفت و به نظر می رسد به قلب گرفته.

در انتهای دیگر این طیف است که مایکل بلومبرگ سه دوره شهردار در دو دوره محدود شهر توقف-و-frisk من-راه-یا-به-بزرگراه مدیر عامل در یک زمین از قوانین دفاع از حقوق مدنی. اگر وجود دارد یک راه برای دموکرات ها به سرهم بندی کردن این نبرد برای دموکراسی بلومبرگ است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در حال حاضر به لطف یک DNC قانون تغییر بلومبرگ شرکت خواهد کرد در نوادا بحث بدون داشتن برنده یک نماینده و یا کمک مالی کوچک. او آمده به سوپر سهشنبه تازه داشتن مبارزات انتخاباتی برای ماه ها از طریق یک راه media, megaphone, در حالی که مخالفان خود را تا به حال به آن عرق در زیر نور افکن, دست دادن با دست—سناتور فشردن در خدمات عمومی بیش از حد در استیضاح محاکمه در تلاش برای مهار درنده در ارشد.

دموکراتیک و استقرار را به وضوح لرزاند. آن را دموکراتیک سوسیالیسم آنها از ترس آنها می گویند به جای تهمت را با تهمت از آن است. اما در حالی که تهمت مطمئنا قرمز-طعمه ساندرز او را فقط به عنوان قطعا banker-طعمه بلومبرگ. سوال واقعی این است که DNC مایل به رفتن به خفاش ؟ دموی یا مستبد?

در سال 2016 گرگ در حال حاضر در کاخ سفید در لباس “outsider” پوشاک و بازیگران خود را به عنوان قاتل اژدها دموکراتیک ایجاد یک توسعه دهنده David مقابل نیویورک Goliaths. دونالد دراز کشیده بود اما آن کار می کرد و او را با آن اجرا از زمان. هیچ نشانه ای وجود دارد که او در مورد به تغییر مسیر است. اگر 2020 انتخاب می شود یکی بین قلدر-in-chief را MAGA عضلانی-Ts و دیوار خیابان ها را تمیز “I Like Mike” تی شرت, بسیاری از ما که hanker به صورت گسترده تر دموی خواهد خودمان را در هیچ یک از آن.

دموکراسی در برابر دیکتاتوری. دموکرات ها نمی باید قادر به از دست دادن آن مسابقه, اما آنها می تواند. و چه می آید بعدی بدتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im