دموکرات سناتور برنی ساندرز انتشار طرح برای تضمین شده ‘مراقبت از کودک و پیش-K برای همه”

در حال حاضر در حال اجرا به عنوان presumptive حزب سوسیالیست دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه دیابت برنی ساندرز در صبح روز دوشنبه پرده برداری از یک جارو پیشنهاد جدید که تضمین با کیفیت بالا و مراقبت از کودک و سپس دبستانی آموزش و پرورش برای هر کودک—صرف نظر از درآمد یا وضعیت در ایالات متحده است.

“توسط مالیات بر ثروت از 0.1 درصد ما می توانیم سرمایه گذاری 1.5 تریلیون دلار در ده سال آینده تضمین رایگان, جهانی, کیفیت مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل برای همه است. و بر خلاف تهمت های مالیاتی کاهش سرمایه گذاری در فرزندان ما در واقع برای خود می پردازد: برای هر 1 دلار سرمایه گذاری ما در قبل از مهد کودک ما دیدن اقتصادی بازگشت به عنوان بالا به عنوان $17.”
—سن. برنی ساندرز

با استناد به آمار و ارقام نشان می دهد که آمریکا به طور متوسط خانواده با فرزندان جوان صرف 10000 $در هر سال در مهد کودک—یک بار که می خورد به اندازه 35 درصد از بودجه سالانه خانواده های کم درآمد’ بودجه سالانه—مفصل در اوایل دوران کودکی طرح منتشر شده توسط ساندرز کمپین به دنبال مقابله با بحران و مشکلات اقتصادی با ارائه رایگان مراقبت از کودک شروع در دوران کودکی و قبل از K شروع در سن سه سالگی.

“مهد کودک باید تضمین شده برای هر کودک بدون در نظر گرفتن درآمد پدر و مادر درست مانند K-12 آموزش و پرورش گفت: Sanders, در بیانیه ای. “ما می دانیم که چهار سال اول زندگی کودک مهم ترین سال از توسعه انسانی پس از آن نامعقول است که در ثروتمندترین کشور در جهان ما آیا سرمایه گذاری درستی در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است.” ساندرز گفت.

ساندرز—گرفته شده که حزب سوسیالیست در وضعیت دموکراتیک 2020 مسابقه بر روی یک پلت فرم برنامه های جهانی مانند مدیکر برای همه و محکوم “عجیب و غریب” سطح نابرابری—منتشر شده خود را در اوایل دوران کودکی طرح فقط دو روز پس از لغزش پیروزی در نوادا حزبی و سه شنبه بیش از یک هفته دور در مارس 3.

در یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته موسسه سیاست اقتصادی (EPI) در بر داشت که خانواده های آمریکایی صرف حدود 42 میلیارد دلار در سال در مراقبت از کودک برای فرزندان خود. این رقم شامل مبلغ 34 میلیارد دلار صرف شده توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی در مراقبت از کودک سیستم های پشتیبانی و خدمات و یارانه ها. با توجه به EPI پدر و مادر از کودکان خودداری کردن 30 دلار به 35 میلیارد دلار در هر سال درآمد با توجه به بالا بودن هزینه های مراقبت های دوران اولیه کودکی و آموزش و پرورش شکل است که ترجمه را به حدود 4.2 میلیارد دلار از دست فدرال مالیات بر درآمد.

این “فصل هزینه این سیستم شکست خورده” با توجه به ساندرز کمپین طرح بازدید “آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده خانواده ها سخت ترین”—با کاهش درآمد پدر و مادر کارگردانی بخش عظیمی از حقوق خود را نسبت به مراقبت از کودک و یا اینکه مجبور به ترک نیروی کار به طور کامل برای مراقبت از فرزندان خود:

اکثریت سیاه, لاتین, مادران گزارش گذشت تا برای تبلیغات کار کمتر ساعت, و یا دیگر حرفه ای فداکاری به منظور مراقبت از فرزندان خود. کسانی که قادر به پرداخت برای مراقبت و آموزش و پرورش با داشتن یک به طور فزاینده ای دشوار برای پیدا کردن گزینه های مقرون به صرفه; 80 درصد از خانواده ها با فرزندان جوان باید یک زمان سخت پیدا کردن کیفیت مراقبت از کودکان در هزینه آنها می توانید استطاعت.

در سراسر کشور خانواده ها در حال مبارزه تحت هزینه مراقبت از کودکان. امروز مراقبت از کودکان در امریکا خیلی ظالمانه گران است که داشتن فرزند است علت فقر در ایالات متحده است. برنی معتقد است که هیچ خانواده باید تحت فشار قرار دادند به فقر برای “جرم” از ساخت مطمئن شوید که فرزندان خود را برای مراقبت و امن است.

اخیر گزارش CNBC اشاره می کند که افزایش تعداد خانواده ها صورت “یک Catch-22 وقتی که می آید به پرداخت برای مراقبت از کودک: آمریکایی ها در حال حاضر باید برای قرار دادن در بیشتر ساعت کار به طور کلی به پایان می رسد دیدار که نیاز به هزینه های بیشتر در روز مراقبت و نگهداری از کودکان. در عین حال پس از 1990s هزینه های مراقبت از کودکان در حال افزایش است دو بار به عنوان سریع به عنوان به طور کلی تورم در آمریکا”

ساندرز برنامه در نظر دارد برای متوقف کردن این روند.

“به عنوان رئیس جمهور ما را تضمین کند رایگان, جهانی, مهد کودک و پیش دبستانی-مهد کودک به هر کودک در آمریکا برای کمک به سطح زمین بازی جدید ایجاد کنید و شغل خوب و فعال کردن پدر و مادر بیشتر به راحتی تعادل خواسته های کار و خانه” ساندرز گفت.

با توجه به مبارزات انتخاباتی این طرح:

  • ارائه مراقبت از کودکان حداقل 10 ساعت در روز و اطمینان از برنامه های عمل در زمان خدمت به پدر و مادر که کار غیر سنتی ساعت.
  • ساختمان موفقیت فدرال موجود مراقبت از کودکان برنامه جهانی کودک رایگان برنامه مراقبت خواهد بود که بودجه آن توسط دولت فدرال و اداره سازمان های دولتی و قبیله ای دولت ها در همکاری و همکاری با مدارس و دیگر سازمان های مربوطه و سازمان های. فدرال بودجه را پوشش کامل هزینه مراقبت از کودک, خدمات و پرداخت برای کارگران و همچنین هزینه های سرمایه.
  • به عنوان یک وضعیت بودجه دولت فدرال را تعیین استانداردهای کیفیت برای برنامه از جمله حداقل دستمزد برای کارگران و موظف کم کودک به بزرگسالان نسبت و اندازه گروه برای ارائه خدمات.
  • تضمین هر کودک دسترسی به یک روز کامل در هفته قبل از مهد کودک آموزش و پرورش بدون در نظر گرفتن درآمد با شروع در سن 3.

اوایل مراقبت از کودک و جهانی pre-K می تواند برای پرداخت معکوس عظیم مالیات سادگی lavished در ثروتمندترین افراد و شرکت ها در کشور توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده بیش از 1 تریلیون دلار در معافیت های مالیاتی به بالای 1 درصد و سود آور ترین شرکت ها در امریکا” Sanders کمپین پیشنهاد متحده است. “ما برعکس انجام خواهد شد. ما تقاضا خواهد شد که ثروتمندترین مردم و سود آور ترین شرکت ها در امریکا پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات است. توسط مالیات بر ثروت از 0.1 درصد ما می توانیم سرمایه گذاری 1.5 تریلیون دلار در ده سال آینده تضمین رایگان, جهانی, کیفیت مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل برای همه است. و بر خلاف تهمت های مالیاتی کاهش سرمایه گذاری در فرزندان ما در واقع برای خود می پردازد: برای هر 1 دلار سرمایه گذاری ما در قبل از مهد کودک ما دیدن اقتصادی بازگشت به عنوان بالا به عنوان $17.”

جزئیات کامل طرح اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de