دموکراتیک نامزد فرمانداری در ایالت یوتا خواستار ایالت ماسک دستور

سالت لیک سیتی — نامزد حزب دموکرات برای فرماندار کریس پترسون به نام پنج شنبه برای او خواه حریف سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر کاکس, تا تلاش برای محافظت از Utahns از گسترش COVID-19 از جمله توسط الزامی است که در صورت ماسک پوشیده می شود ،

ایستاده در خیابان دولت در نزدیکی جایی که Utahns جمع آوری شده در سال 1983 به شمع می آیند تا بامی که منحرف سرشار شهرستان نهر از کسب و کار مرکز شهر و نقاط دیدنی مانند کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران’ معبد مربع پترسون گفت: دولت نیاز به انجام بیشتر به شیر که همان روح در برابر این ویروس مرگبار است.

“ما باید به رسمیت شناختن آنچه که برای آنچه در آن است. این یک فاجعه طبیعی است و ما نیاز به گام به عنوان یک جامعه به گرد هم می آیند و حل این فاجعه طبیعی” او گفت:. “متاسفانه من اعتقاد دارم که تا کنون ایالتی یوتا دولت coronavirus پاسخ شده است ناکافی است.”

دانشگاه یوتا استاد حقوق و هشدار داد “بدترین بخشی از این بیماری همه گیر هر دو از نظر بهداشت عمومی و مشکلات اقتصادی است که هنوز هم جلوتر از ما. اگر ما خدمتگزاران مردم منجر نمی شود, ما را به خطر می اندازند اقتصادی و بهداشت و درمان فاجعه است.”

کاکس به تازگی اعلام کرد که برنده 30 ژوئن چهار راه جمهوری خواه فرمانداری اولیه نامگذاری شد به سر دولت COVID-19 نیروی کار توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرت است که به دنبال انتخاب مجدد پس از بیش از یک دهه ،

هفته گذشته هربرت اعلام کرد او می خواهم به Utahns تا Aug. 1 به کاهش سنبله در ویروس موارد قبل از توجه به هر یک ماسک قیمومیت و یا بازگشت به محدودیت های. پترسون قبلا متوقف کوتاه فراخوانی برای یک ماسک, دستور, پیشنهاد, آن را تنها می توان در سخت-آمار مناطق که در آن دولت های محلی موفق به عمل می کنند.

اگر چه فرماندار آیا منظور آن است که ماسک را باید به فرسوده توسط دانش آموزان, معلمان و کارکنان در مدارس و در اتوبوس زمانی که کلاس های درس بازگشایی ماه آینده پترسون گفت: به اندازه کافی در حال انجام است و به نام برای برنامه ریزی بهتر به دلیل “ریسک بیش از حد بالا است. ما باید برای نگه داشتن بچه ها و معلمان امن است.”

برخی از 20 کشورهای دیگر در حال حاضر اجرا ماسک اجباری, پترسون گفت باید وجود داشته باشد “برخی از معافیت ها و محدودیت های معقول” مانند نوزادان و کودکان نوپا کسانی که با شرایط بهداشتی از جمله بیماری های روانی بیماران دندانپزشکی شام و احتمالا زندانیان.

اجرای چنین حکم او گفت: باید معقول و منطقی انجام می شود و با شفقت.

“ممکن است برخی از هشدارهای که نیاز به داده می شود. اگر وجود دارد مداوم مجرم که حاضر به همکاری, شاید آن را مناسب برای آنها را به دریافت معادل یک بلیط پارکینگ” پترسون و افزود: در اجرای جزئیات خواهد بود تا به هربرت. “ما آزادی-محبت و دولت من آزادی-محبت مرد.”

از دیگر اقدامات او گفت: دولت نیاز به می آیند تا با اضطراری برنامه ای برای تولید N95 ماسک برای کارگران خط مقدم آمده است که در تماس نزدیک با مردم از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی و کلاس درس و همچنین بهبود تست و تماس با ردیابی برای ویروس.

پترسون به یاد می آورد آورده بودن به عنوان یک کودک به نمایش موقت رودخانه ساخته شده در امتداد خیابان دولت گفت: “او مبهوت از دیدن Utahns “بیا با هم از تمام جنبه های زندگی” تحت هدایت دولت گذشته فرماندار دموکرات. اواخر Matheson Scott.

“من به این نقطه رسید, چرا که من در تلاش برای بدست آوردن مردم را به یاد داشته باشید که ما در گذشته و در زمان بهتر زمانی که ما بیشتر دو حزبی و تعاونی و دولتی Matheson بود که مسئول ما بود و روح جامعه و رهبری است که یک فاجعه جلوگیری از یک فاجعه طبیعی است. این چیزی است که ما نیاز امروز است.”

او به سرعت اضافه شده او “تشویق برای رژیم صهیونیستی است. هربرت و من تشویق برای دگرمن. Gov. Cox. آنها مردان خوب است. من به احترام آن دسته از بچه ها. آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند. اما ما امروز اینجا هستیم چرا که آنها نیاز به آن مرحله. آنها نمی گرفتن کار انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>