حزب دموکرات اورنج کانتی دفتر تخریب با سفید ملی, تبلیغات

خرابکاری مظنون به ارسال پوستر ترویج یک گروه است که پشتیبانی از سفید ناسیونالیسم در حزب دموکرات محلی در مقر پرتقال در روز شنبه, فوریه. 29 فقط سه روز قبل از رای دهندگان شد تا برای برنامه ریزی شده به صندوق های رأی رفتند.

این حادثه گزارش شد و در حدود 4 p. m. در سال 1900 بلوک غرب خیابان چاپمن, نارنجی, پلیس Sgt. فیل McMullin گفت. بررسی راه اندازی شده است به منظور تعیین هویت و انگیزه از هر کس مسئول بود.

پلیس بلافاصله خیال این خرابکاری یک جنایت نفرت McMullin گفت. مقامات با حزب دموکرات اورنج کانتی ادعا که آن را یک عمل نفرت و تلاش برای حفظ رای دهندگان دور از انتخابات.

“روشن است که این خرابکاری در نظر گرفته شده برای ارعاب و سرکوب رای دهندگان” رئیس حزب دموکرات اورنج کانتی, Ada, Briceño گفت: در انتشار اخبار. “آن را نمی خواهد کار. ما از موضع ایران در قوی ترین امکان محکومیت نفرت است.”

Ada Briceño صندلی از حزب دموکرات اورنج کانتی قبل از افتتاح دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته ایستگاه میدان نبرد برای سال 2020 انتخابات در ارواین در شنبه Nov. 9, 2019. (عکس توسط Kevin Sullivan, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

حدود ده پوستر و کارت پستال بودند برجسته قرار داده شده در سطح چشم بر هر دری از دفتر مرکزی و همچنین دفاتر ایالات انجمن لوله کش و Pipefitters محلی 582 است که در همان ساختمان گفت: Rachel Potucek مدیر ارتباطات برای اورنج کانتی دموکرات.

برچسب مته سوراخ کردن شعارهایی مانند “ما ادعای امریکا” “برای ملت در برابر دولت” “2 طرف یکی استبداد” و “امریکا برای فروش نیست.”

این خرابکاری نیز اشاره شده این سایت از یک گروه است که دموکراتیک مقامات کاهش یافته است به نام خود انتشار. آنها گفت: این سازمان به رسمیت شناخته شد به عنوان یک نفرت گروه توسط مرکز قانون فقر جنوب و مرتبط با جیمز زمینه جونیور, مردی که سوار یک ماشین به یک جمعیت از مردم در متحد کردن حق تجمع در Charlottesville, Virginia, قتل هدر Heyer در ماه اوت سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>