کج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شکست خورده قمار تزار و شرکت رفاه پادشاه است assailing برنی سندرز برای “رادیکال و سوسیالیسم.” چگونه مضحک داده مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال به سادگی از مالیات دهندگان دارایی و مقامات به شرکت های غول پیکر – یک تصویر کامل از دوست صمیمی داری.

دیگران در حال پیوستن به سوسیالیستی برچسب ارابه موسیقی از جمله corporatist جناح راست بحث های رادیویی نشان می دهد blowhards خود را freeloaders, سودآوری با استفاده از امواج رادیو و تلویزیون. این بسته شامل لوید Blankfein سابق lawbreaking رئیس گلدمن ساکس.

برنی می داند البته که چگونه برای مقابله با این تحریف تفسیر “سوسیالیسم دموکراتیک بود.” اما او rebuttals بود به اندازه کافی داده شده که بایدن-بلومبرگ-Klobuchar جناح از حزب دموکرات مصمم است به برچسب برنی “unelectable” در برابر متظاهر همین باهم?

برخی از پیشنهادات برای برنی و دیگران برای استفاده در آینده این عقب و جلو در “سوسیالیسم دموکراتیک” در مقابل “شرکت سوسیالیسم” فوق العاده غنی از شرکت های:

  1. پس از شرکت سوسیالیست که دعوت وال استریت و کسب و کار بزرگ به معاشرت با استفاده از دولت در برابر مردم ضرورت و آزادی. آن است که یک دولت و برای غالب شرکت های بزرگ. این قدرت مسلط دولت ما در بسیاری از گزارش راه بود به نام “فاشیسم” در سال 1938 توسط پرزیدنت فرانکلین روزولت رسمی پیام به کنگره است. این است که زمینه مناسبی برای در نظر گرفتن حالت تهاجمی.
  2. “سوسیالیسم دموکراتیک است که یک نیروی سیاسی در کشورهایی مانند دانمارک, سوئد, فنلاند, نروژ, هلند, گاهی اوقات, کانادا, و دیگران. در این مکان به این معنی که همه مردم در آن کشورها دریافت مالیات خود بازگشت و در قالب بهبود معیشت اقتصادی و امنیت و صلح از ذهن. دموکراتیک سوسیالیسم به معنی بهتر پرداخت, جهانی, بهداشت و درمان, بازنشستگی مهد کودک, خانواده, مرخصی استعلاجی, مرخصی شهریه-رایگان آموزش عالي قوی حمل و نقل عمومی و پارک ها و بسیاری از امکانات دیگر با حمایت اتحادیه های قوی تر را تکذیب کرد و گفت مردم آمریکا در “سرزمین آزادی و خانه شجاع.” پس از جنگ جهانی دوم در اروپا جنبش های سیاسی بودند به رهبری “سوسیال دموکرات” ،
  3. بازگشت به کشور ما است. Corporatists و جناح راست وال استریت دموکرات ها در حال استنتاج که “سوسیالیسم دموکراتیک” است که سازمان ملل متحد آمریکا ویرانگر برای اقتصاد ما. این demonizers استدلال می کنند که یک خود اعلام کرد “جمهوری دموکراتیک سوسیالیستی” مطمئن بازنده در انتخابات در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – خود-غنی سازی کلاه بردار, یاغی, متظاهر, وحشی درنده جنسی bigot/نژادپرستانه در سیاست های خود را به inciter از خشونت و سریال delusionary دروغگو. مغلوب ساختن پیشی جستن, کالج انتخاباتی-انتخاب ابزار فوق العاده ثروتمند و شرکت های بزرگ قدرت باید به آسانی شکست داده خود را ننگین ریاست جمهوری است.

مردم آمریکا در تمام زمینه های مانند خود را به کتابخانه های عمومی, مکان عمومی محلی کنترل فواره شهری, آتش ادارات پلیس حوزه و مدارس. آنها به نظر می رسد خوب با دولت بزرگراه ها, پل ها, حمل و نقل عمومی و مالیات خود را صرف تعمیر و ارتقاء حیاتی این قطعه از زیرساخت های ما. مالیات دهندگان نمی خواهید ما مشترک المنافع که متعلق به مالیات-فرار درآوردن شرکت های بزرگ.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

وجود دارد بیش از 1000 شهری خدمات عمومی ارائه برق است. “قرمز” ایالت تنسی و آلاباما خواهد مبارزه با هر شرکتی تنسی دره می باشد که در 87 سال پیش به ارمغان آورد برق به فقیر منطقه که خصوصی برق شرکت نمی کنم و سود آور بود به اندازه کافی.

این ناعادلانه بدخیم جانبازان اداره آورده رایگان بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی به میلیون ها نفر از جانبازان. میلیون ها نفر از آمریکایی ها مطلوب دفع به زندگی-صرفه جویی مدیکر و مدیکید و اقتصادی نجات داد با تامین اجتماعی و جبران خسارت بیکاری. هی! باید وجود داشته باشد بسیاری از “دموکراتیک سوسیالیست” وجود دارد در “آبی” و “قرمز” متحده است. جدید Hampshirites عمدتا خوب با دولت متعلق به, درآمد, تولید, سخت مشروب فروشگاه های خرده فروشی.

در جلسه چندی پیش با مقامات پزشکی در والتر رید ارتش بیمارستان به من گفته شد که پس از یادگیری دومين علت بستری برای سربازان آمریکایی در ویتنام بود مالاریا ارتش ایالات متحده خواسته شرکت های دارویی به منظور توسعه راه حل. این پاسخ منفی بود که در حال توسعه داروها برای مقابله با مالاریا نیست به اندازه کافی سودآور. در واکنش پنتاگون به ارمغان آورد با هم ماهر پزشکان و دانشمندان و آغاز خود را “شرکت دارویی” در داخل والتر رید و Bethesda نیروی دریایی بیمارستان. برای کمتر از 10 درصد از آنچه بزرگ مواد مخدر شرکت می گویند این هزینه های دولت ما توسعه یافته سه نفر از چهار نفر از پیشرو داروهای ضد مالاریا در جهان ساخته شده و آنها در همه جا در دسترس و بدون هر گونه اختراع تولید داروسازی بزرگ-مانند سود.

اگر سیاسی و شرکت Trumpsters و Clintonite دموکرات خروپف در تمام این, به آنها بگویید که آنها در یک چیز توافق دارند. کسانی که در این اردوگاه ها شده اند مشتاق به فروپاشی سرمایه داری که در طول سال 2008 وال استریت شیرجه همیشه ذخیره قابل اعتماد سوسیالیسم – aka – تریلیون دلار مالیات دهندگان از طریق واشنگتن بودجه نجات از بی پروا بانکداران و دلالان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im