دموکرات ها در حال توهین به مردم آمریکا بارها و بارها گفت: “زمان آینده در Covid-19 امداد

پس از شروع COVID-19 بحران کنگره ریخته تریلیون دلار به تلاش های امداد رسانی که بیشتر به نفع افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ. از 500 میلیارد دلار شرکت دوغاب بودجه با barest از نظارت $195 میلیارد دلار کاهش مالیات برای میلیونرهای و 350 $میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک است که مکیده بزرگ زنجیره ای و شرکت های دولتی ما نمایندگان مجلس رفته اند از طریق سه تسکین کامل بسته و بدون از جمله قابل توجه و یا کافی برای کمک به آسیب پذیر ترین در این بحران کار مردم.

آخرین تکرار از Coronavirus امداد محرک لقب “مراقبت 3.5” یا COVID 3.5—یک لایحه است که دوباره بر می گرداند و مدیریت کسب و کار کوچک برنامه برای کسب و کارهای کوچک وام پس از دور اول بودجه رفت و تا حد زیادی به شرکت هایی که به آن نیاز نیست. این بودجه نیز اصلی حزب جمهوری خواه اولویت و بزرگترین قطعه از اهرم آمریکا در حال مذاکره یک معامله بهتر برای کارگران است.

“این توهین به مردم آمریکا که بیش از یک ماه به یک ملی مستند ما هنوز هم لازم نیست که جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی مجبور کارگران ضروری است که بیمار احساس را به خود قرار داده و هر کس در اطراف آنها را در معرض خطر فقط به پرداخت صورتحساب خود را.”

به جای استفاده از این اهرم دموکرات ها گفت: آمریکایی ها که کار برای زندگی فقط صبر کنید تا زمانی که لایحه برای تغییر آنها به شدت نیاز است.

چالش هایی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها روبرو هستند در حال حاضر واقعی زندگی و تهدید و تقاضا فوری, far-reaching اقدام توسط مقامات منتخب ما. آن را نباید بیش از حد به بپرسید که آنها عمل مانند آن است.

این توهین به مردم آمریکا که بیش از یک ماه به یک ملی مستند ما هنوز هم لازم نیست که جهانی پرداخت مرخصی استعلاجی مجبور کارگران ضروری است که بیمار احساس را به خود قرار داده و هر کس در اطراف آنها را در معرض خطر فقط به پرداخت صورتحساب خود را. ضروری کارگران در حال حاضر مزمن underpaid و overworked در حال سقوط بیمار و در حال مرگ در نرخ سریعتر از هر کسی در این کشور از آنجا که آنها مجبور به انتخاب بین سلامت خود و درآمد خود را.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این توهین به مردم آمریکا که عملا با هر دولتی در این کشور در مواجهه با فاجعه بار کمبود بودجه آنها هنوز هم لازم نیست که حمایت کافی از دولت فدرال است. در حالی که کنگره dithers دولت ها و شهرداری ها در حال کاهش و پرورش تخمگذار کردن کارکنان بخش عمومی و حتی قرار دادن پزشکی مدیکر و بهداشت کار در خرد کردن بلوک در وسط یک جهانی همه گیر.

این توهین به مردم آمریکا که به عنوان صورتحساب در ادامه به تجمع برای میلیون ها نفر بدون جریان ثابت درآمد دولت فدرال است و به چیزی بیش از یک بار پرداخت 1200 دلار. که پول نمی خواهد حتی پوشش یک ماه اجاره برای بسیاری از, اما آن را حداقل بهتر از هیچ چیز—آن چیزی است که مستند نشده مهاجران و دانشجویان و unbanked شهروندان بی خانمان خواهد شد تحت شرایط فعلی.

“این توهین به مردم آمریکا که با ما در انتخابات نوامبر catastrophically در معرض خطر این بیماری همه گیر ما هنوز هم لازم نیست که جهانی رای از طریق پست اضافی تامین امنیت انتخابات بودجه و هیچ برنامه ای از دموکرات ها در مورد چگونه برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از پاره از هم جدا ایالات متحده خدمات پستی.”

این توهین به مردم آمریکا که با ما در انتخابات نوامبر catastrophically در معرض خطر این بیماری همه گیر ما هنوز هم لازم نیست که جهانی رای از طریق پست اضافی تامین امنیت انتخابات بودجه و هیچ برنامه ای از دموکرات ها در مورد چگونه برای جلوگیری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از پاره از هم جدا ایالات متحده خدمات پستی. اگر ما نمی امن این انتخابات بلافاصله های جدید خودداری از دموکرات ها نیز ممکن است “فقط صبر کنید یکی دیگر از 4 سال است.”

کنگره رای دادند در مراقبت 3.5 در همان روز که گزارش تعداد مدعیان بیکاری در آمریکا افزایش یافت یکی دیگر از 4.4 میلیون نفر است. با وجود آن هولناک رقم این لایحه را منعکس نمی کند حس اضطراری است. کنگره است تا کنون به وضوح تصمیم به نگه دارید هل دادن توپ بیشتر پایین جاده وقتی که می آید به حمایت اضافی, اما هنوز هم وجود دارد زمان را تغییر دهید.

“فقط صبر کنید تا زمانی که لایحه” به اندازه کافی خوب نیست دیگر. اگر اینها واقعا قانونی اولویت برای اعضای کنگره به عنوان آنها باید آنها نیاز به شروع به مبارزه با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de