ایلینوی کنگره Jan Schakowsky led 45 نفر از همکاران او در خواستار در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه که هر واکسن تهیه شده توسط دولت فدرال برای coronavirus فشار که شکست در ماه دسامبر در چین نگهداری می شود “در دسترس و مقرون به صرفه” و نه به عنوان یک منبع سود برای بزرگ داروسازی.

“از آنجا که از میلیون ها شما باید سرمایه گذاری فدرال coronavirus تحقیقات واکسن می تواند در اولیه بالینی در عرض 3 ماه ایم” Schakowsky. “ما نمی توانیم اجازه #BigPharma به قیمت گول زدن میوه ها از آمریکایی ها سرمایه گذاری.”

در نامه Schakowsky و همکاران او بیان نگرانی های خود را بیش از صدور مجوز از واکسن به شرکت های دارویی یک حرکت است که می تواند به خطر اندازد دسترسی به برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی درمان است.

“ما مصرانه از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به ارائه مجوز منحصر به فرد به هر خصوصی تولید کننده برای coronavirus واکسن و یا درمان در هر گونه کمک های مالی دولت, قرارداد, یا صدور مجوز ترتیبات” کاربران عزیز در این نامه است.

“ارائه منحصر به فرد انحصار حقوق می تواند در نتیجه گران قیمت پزشکی است که غیر قابل دسترس اتلاف منابع عمومی و قرار دادن بهداشت عمومی در معرض خطر در ایالات متحده و در سراسر جهان” در این نامه همچنان ادامه دارد. “اگر HHS یا هر آژانس فدرال حرکت رو به جلو با چنین پیشنهاد ما مصرانه از شما را به جای صدور یک مجوز محدود و پیاده سازی الزامات است که یک واکسن یا درمان در دسترس در قیمت مقرون به صرفه.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در فوریه 13 بالقوه در سراسر جهان همه گیر شده کشور در سراسر جهان در حال کار با هم برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در حالی که میزان عفونت را کاهش موارد در سراسر جهان شروع به پریدن کرد و حدود 15000 نفر در هفته گذشته به حدود 75,000—عمدتا متمرکز در سرزمین اصلی چین است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

ترقی خواهان تحسین نامه.

“Coronavirus واکسن و درمان باید در دسترس همه نیست و استفاده شده توسط #BigPharma به عنوان یکی دیگر از فرصت برای سود در بيماران هزینه” گفت: گروه حمایت از امنیت اجتماعی کار می کند.

در یک صدای جیر جیر در کنگره فشار گروه تقسیم گفت: این سازمان بود “افتخار” برای ایستادن در کنار Schakowsky و همکاران او.

“داروها مانند coronavirus واکسن که در حال توسعه با پول باید به نفع سلامت عمومی و نه خصوصی ایجاد سود برای بزرگ داروسازی” گروه گفت.

اتحادیه های کارگری آمریکا, فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان ستایش 46 نماینده مجلس امضا برای ساخت یک نقطه به سوال در مورد نقش سرمایه گذاری در این واکسن را توسعه می دهد.

“چرا باید دولت فدرال به انحصار حقوق به دارو, شرکت های بزرگ برای coronavirus واکسن در حال حاضر در حال توسعه با مالیات دهندگان دلار ؟” اتحادیه توییتی. “خوشحالم که برخی از افراد در کنگره در حال پرسیدن این سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im