‘دموکرات غار”: سنا موقت لایحه بودجه برای Coronavirus امداد Spurns مترقی اولویت

این است که در حال توسعه داستان… ارتباط باشید برای به روز رسانی…

ترقی خواهان منفجر شد و در نا امیدی سه شنبه به مجلس سنا آماده به تصویب موقت لایحه بودجه برای coronavirus امداد که یک بار دیگر شامل هیچ بودجه برای دفتر پست بانک های مواد غذایی و یا تامین امنیت انتخابات و ارائه هیچ کمک مالی نظارت و هیچ بودجه برای ایالت ها و شهرهای پیشرو منتقدان به تعجب می کنم چرا قانونگذاران دموکرات حاضر به استفاده از اهرم خود و نگه دارید تا این لایحه است.

“این خوب نیست ایم” ملت‘s ملی امور خبرنگار Jeet موبائل lg. “ضروری است برای به دست آوردن پول از درب سریع اما اینها یک طرفه توافق.”

با توجه به سیاسییک معامله در قانون رسیده بود بعد از ظهر سه شنبه پس از مذاکرات بین رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.), رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), و کاخ سفید را به همراه داشت یک لایحه است که همه طرف ها راضی بودند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است او این قانون را امضا.

به عنوان سیاسی گزارش داد:

مشاوران در هر دو طرف گفت: آنها هنوز نهایی این قانون در طول روز و مطمئن شوید که آن را می تواند عبور كند. شومر گفت: کارکنان مشغول به کار بودند از جزئیات عظیم $484 میلیارد دلار بسته خواهد شد که علامت کنگره چهارم عمده تزریق coronavirus کمک.

این لایحه شامل $321 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک, $75 میلیارد برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست. اما به مرکز بودجه و اولویت های سیاست رئیس جمهور رابرت Greenstein که کافی نیست.

“در حالی که ارائه پشتیبانی مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک و بیمارستان جدید COVID-19 بسته امروز اعلام می افتد کوتاه حتی به عنوان یک اقدام موقت عدم تحویل بسیار مهم ایالتی و محلی مالی امداد و کمک های غذایی,” Greenstein گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

منتقدان این لایحه با اشاره به این که آمریکا می تواند نقل مکان کرد و به تصویب لایحه خود را پرداختن به مسائل مهم برای ترقی خواهان.

مادر جونز خبرنگار Ari برمن اشاره کرد که این لایحه که شامل هیچ انتخابات بودجه مگس در صورت اطمینان بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) که در آن خواهد بود.

در زمینه فرصت های از دست رفته, روزنامه نگار جک Mirkinson سوال که آیا دموکرات ها بودند در واقع “غارنوردی” در این قانون.

“دموکرات ها کنترل خانه و می تواند در تصویب لایحه خود را و از مذاکره وجود دارد بنابراین این به نظر نمی رسد مانند یک” غار “به عنوان یک “انتخاب” از آنها گفت:” Mirkinson.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de